Nasze choroby

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
zielka, no to współczucia dla kolegi :(( Ja tez tak mam... Tej WIOSNY jest NAJgorzej.. i nie wiem dlaczego!!

Pozdrawiam
 

surdynka

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
62
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Mielec
Ja ostatnio miałam zapalenie jajników. Co zakończyło sie w moim przypadku wizytą w szpitalu. Zrobiło mi się od migdałków. Ale juz prawie wszystko dobrze. Tylko teraz pozostaje pytanie czy będe mogła miec dzieci w przyszłości ale to sie dopiero okaże.
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
spoko_justa napisał:
Ja wogóle nie miałam żadnych poważnych chorób tylko grype i zapalenie płuc
To mam nadzieje ze zawsze tak bedzie :)
surdynka, Współczuje... i mam nadzieje ze mimo wszystko to zdarzenie nie przeszkodzi Ci być płodną.... CZas pokaze a my jesteśmy z Tobą!


Pozdrawiam
 

Radkuseq

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
430
Punkty reakcji
0
Ja też mam okularki ;)


Czapa napisał:
Ja mam alergię na pyłki kwiatowe. Zaczyna się to w połowie wiosny i tak przez całe lato mnie swędzą oczy, katar i kichanie nie daje mi spokoju Kwasny
Chyba, że pada deszcz, to jest najlepsza pora dla moich oczu Kwasny
Ale jakoś się już do tego przyzwyczaiłem, tylko nie lubię jak mi puchną oczy.
Kwasny Kwasny Kwasny

Mam prawie tak samo tylko, że bez tych obiwaów na oczach :p
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
ja tam nie przypominam sobie o dziwnej chorobie.

Jedynie moge ostrzec przed dziwnymi ginekologami!
Ja i inne kolerzanki chodziłyśmy zawszę do tego samego ginekologa. Jedna zaszła w ciążę, lekarz powiedział jej że bedzie miała bliźniaki. A w cale tak nie było, tylko przez przypadek poszła do innego lekarza i okazało się, że ma jakiś guzik. Co by było gdyby nie poszła do innego lekarza!? Straciłaby nawet dziecko!

Co do tych kleszczy... aż sama popatrzałam w miejsce gdzie miałam kleszcza :p ale to było rok temu- no nic nie widac na szczęscie :]
 

zielka

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
838
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
.::Dobrze mi tu::.
Arina napisał:
Co do tych kleszczy... aż sama popatrzałam w miejsce gdzie miałam kleszcza ale to było rok temu- no nic nie widac na szczęscie
Choroba może ujwanić się nawet po dwóch latach.....
tak jak ostatnio słychać było o śmierci pewnego aktora (wybaczcie zapomnialam jak sie nazzywa)-
u ktorego po 2 latach , po ugryzieniu kleszcza, ujawnila sie choroba, ktora doprowadzila do zgonu...
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
eeeeeee?
to co robić kiedy ma się kleszcza? nie wyrywać samemu tylko do lekarza iść?
Takie małe coś, a zabić potrafi :zdziwko:
 

zielka

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
838
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
.::Dobrze mi tu::.
nom wlasnie.........kiedys mowilo sie , ze chyba octem- ale ocet truje kleszcza....kleszcz wychodzi, ale najpierw ''wymiotuje'' trucizna....
Arina, bardzo dobre pytanie.....
Arina napisał:
to co robić kiedy ma się kleszcza
moze kto udzeli nam porad :>..?
 

Traumatic

el comandante
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
1 274
Punkty reakcji
0
Miasto
Underground
Kiedys (when i was a young boy :p)

wirusowe.. astmatyczne... nawracajace zapalenie oskrzeli
punkcje
wycinanie migdalkow (razy dwa)
szpital praktycznie dwa raz w miesiacu (zapalenie oskrzeli)
raz zapalenie pluc
uczulenia na pierze i kurz
czeste przeziebienia
3 razy pobyt w Rabce
klinika w Poznaniu
mnostwo polknietych tabletek, wenflonow na rece i innych wynalazkow

troche tego bylo...
 

zielka

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
838
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
.::Dobrze mi tu::.
Traumatic, współczucia :/....
Ja z tego co sobie przypominam :
-Przytrząsnęłam sobie drzwiami opuszkę od środkowego palca:p i miałam'' laleczkę'' z bandażu... Rana nie wyglądała za ciekawie:/ nie mówiąc o ilości wylanej krwi.
Nom dobra może bez szczegółów:p.
-Jak byłam mała leżałam w szpitalu...Chyba na poważne zapalenie płuc
-miałam ospę wietrzną;)
-dwa razy złamaną rękę
No i chyba więcej takich poważniejszych rzeczy nie było....
No chyba, że ostatnio - tzn. rok temu- straciłam pamięć! Niewiadomo jak, nie wiadomo, dlaczego i w ogóle.. Nic nie wiadomo..
Stało się to w szkole- zupełna utrata świadomości...Robili mi wszystkie chyba możliwe badania...EKG, eeg, tomograf, i w ogóle pełno......... I ZERO- nic nie wykryli.... Żadnej przyczyny.... Do tej pory nie wiem, dlaczego to się stało. Przeleżałam ok. 2 tygodni w szpitalu…. Ale podobało mi się w tym szpitalu...Nie powiem:p:p. No, ale strasznie się czułam w ten jeden dzień...Nic nie pamiętałam, nie mogłam nawet mówić! Było tak jakbym chciała coś powiedzieć, ale nie mogła...Jakby świat toczył się poza mną, a ja się tylko przyglądałam...Nom, ale na szczęście nic od tamtej pory się nie powtórzyło.. Dziwne jest to, że pamiętam cały ten dzień... Nawet z niektórymi..:Szczegółami... No dobra kończę;P
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Traumatic napisał:
wirusowe.. astmatyczne... nawracajace zapalenie oskrzeli
No ładnie! a mój chlopak ma źle wyleczone zapalenie oskrzeli :(
Wszystko przez to, że jest w wojsku, a tam powiedziali mu "albo się wyleczysz sam, albo zdechniesz" ...
 

Muszelka

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
138
Punkty reakcji
0
Co do kleszczy to jest w aptece do kupienia taki sprytny i skuteczny przyrząd do wyjmowania kleszczy. POLECAM! Wyjmuje skutecznie i nie zostawia ran ani kawałków kleszcza w ciele.

Tak sie zastanawiam czy pisac o moich chorobach ale chyba nie ma tu tak wiele miejsca i za mało mam czasu,ale kto wie...... może kiedyś napisze...

Pozdrawiam wszystkich chorobździeli :)
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
jednak na szczęście miała kleszcza tylko raz w życiu- sama sobie wyciągłam, myślę że w przyszłości i tak będę sobie sama wyjmowała. To takie ochydne, że jak zobaczyłam to cos w sobie, nie mogłabym z tym jeszcze iść do apteki po coś by dopiero wyciągnąć ._.
 
Do góry