Nasza klasa i gwiazdy!

aalexz

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2008
Posty
418
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Koszalin
Wie kto moze z gwiazd ma konto na n-k?? ja wiem ze na 10000% ma kasia cerewkcika bo z nia pisalam i wiem to po zdjeciach bo sa prywatne!!
 

agusia93

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2008
Posty
43
Punkty reakcji
0
Miasto
Żagań
na pewno ma Anna Turska bo też ma prywatne zdjęcia :)

jak coś to ona śpiewa z Alchemist Project :)
 

kasissa

Krwiożerczy Kapeć
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
1 490
Punkty reakcji
0
Miasto
Bydgoszcz/Rumia
Kamil Węsierski "Santi" z YCD 2 też ma raczej prawdziwe, bo te zdjęcia... ale przyjmuje każde zaproszenie o ile mi wiadomo, słyszałam też, że Ewa Drzyzga.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
hmmm... któryś gitarzysta behemota ma... ale to tam kontakt z gwiazdą, przyjmują wszystkie zaproszenia jakie dostają... no chyba że ktoś musi nawet tu mieć staranie dobranych znajomych, czego po górniakowej i dodzie, i takim rubiku bym się spodziewał... i wszelkich innych takich gwiazdkach
 

upa

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2008
Posty
602
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
z piekła.
Tak! Tak! Tak! Pragnę mieć Rubika w znajomych. :bag: :bag:
Niestety, nie mam konta na n-k. Ma ktoś może jego gg?
PS Nikomu nie podam :D
 

Benjamin Linus

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2008
Posty
244
Punkty reakcji
0
Wiek
114
Miasto
Poland
Widzieliście wczoraj w ,,Faktach" ? Żadna agencja nie miała zdjęć jakiegoś faceta wiec w materiale wykorzystano fotki z jego profilu na naszej klasie. Jeszcze trochę i ten portal będzie głównym źródłem informacji o obywatelach Rzeczypospolitej Polskiej.
 

K@mil@

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2008
Posty
69
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Według mnie to nie problem :) chodź portal wkurza mnie ze względu, że coraz bardziej przypomina "fotkę"
wiele osób zmieniło nawet swoje dane ( by nie mozna ich było znaleźć ) zamiast imienia i nazwiska piszą np nick...a przecież o to w tym portalu chodzi : by odnaleźć znajomych :D

a wracając do tematu: na n-k pojawiła się teraz nowa opcja. Mozna zaznaczyć czy profil jest fikcyjny czy prawdziwy;)
napewno ułatwi to odnajdywanie "gwiazd" :p
 

Benjamin Linus

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2008
Posty
244
Punkty reakcji
0
Wiek
114
Miasto
Poland
a wracając do tematu: na n-k pojawiła się teraz nowa opcja. Mozna zaznaczyć czy profil jest fikcyjny czy prawdziwy;)
napewno ułatwi to odnajdywanie "gwiazd" :p

Rzeczywiście pojawiły się te opcje ale i tak większość profili typu ,,Kubuś Puchatek i Przyjaciele" wpisały się jako prawdziwe :D
 

Benjamin Linus

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2008
Posty
244
Punkty reakcji
0
Wiek
114
Miasto
Poland
ale takie kubus puchatek itp. to komu to potrzebne ? ;/

Mi tak to osobiście nie przeszkadza, a powracając do pytania to nie wiem, prawdopodobnie żeby zaprotestować swe uwielbienie do np. takiego Kubusia Puchatka, dla rozrywki albo dla żartów. No i istnieje jeszcze opcja nabicia jak największej ilości znajomych.
 

K@mil@

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2008
Posty
69
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Rzeczywiście pojawiły się te opcje ale i tak większość profili typu ,,Kubuś Puchatek i Przyjaciele" wpisały się jako prawdziwe :D
jak znajdziesz profil fauszywego Kubusia Puchatka to możesz zgłosić naruszenie regulaminu :D
No i istnieje jeszcze opcja nabicia jak największej ilości znajomych.
no tak i to najbardziej mnie wkurza, jak ktoś ma ponad 400 znajomych z czego 3/4 to "gwiazdy"
Oczywiście nie mam nic przeciwko dodaniu ulubionej piosenkarki czy zespołu ( sama mam kilka takich osób) ale niktórzy naprawdę przeginają...
 

Benjamin Linus

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2008
Posty
244
Punkty reakcji
0
Wiek
114
Miasto
Poland
A swoją drogą to ciekawe jak to się rozkłada w statystykach, ile jest na nk profili prawdziwych i fikcyjnych ? Ciekawe których więcej ? Moim zdaniem... fikcyjnych.
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
A swoją drogą to ciekawe jak to się rozkłada w statystykach, ile jest na nk profili prawdziwych i fikcyjnych ? Ciekawe których więcej ? Moim zdaniem... fikcyjnych.

Prawdopodobnie masz racje :D
A jeśli dajmy na to, jest 8 profili Maryli Rodowicz to który jest prawdziwy??? :mruga:
 
Do góry