Nastepny problem :/

Status
Zamknięty.

agusia-malusia

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2007
Posty
617
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Poznań
Na moje oko to chyba są mięśnie, nie wiem czy da się ich jakoś pozbyć. Jeśli się dużo ćwiczy, biega i tak dalej to mięśnie się tak wyrabiają.
 

RendeR

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2006
Posty
131
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kraków
Gram w piłke 6h dziennie .. :/ Czasami jezdzie na rowerze,biegam .. :/ Ale chce jakos spalic te miesnie bo mi sie nie podobaja
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
miesni nie da sie pozbyc, jezeli grasz w pilke to miesnie samowolnie ci sie formuja. Ale wogole nie rozumiem czemu chcesz sie pozbyc miesni i tak Cie to dreczy. Chcesz chodzic w szpilkach? :mruga:
 

_marTyna_

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2007
Posty
37
Punkty reakcji
0
podobno zmniejszaja sie od plywania albo marszu, wiem bo moja przyjaciolka chciala sie ich pozbyc i szukala sposobu:p
ale Tobie chyba to az tak nie wadzi? Wy chyba nie musicie sie tym przejmowac.. :)
 

Abstrakcja

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2007
Posty
576
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław
Oj,co ty masz do tych łydek?
Są spoko :p
Ja też mam trochę umięśnione,a jestem dziewczyną.
Trochę nieładnei to wygląda w spódniczce...i co ja mam powiedzieć? ;]
 

RendeR

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2006
Posty
131
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kraków
dzieki ;) ale jednak czekam az ktos mi powie czy jest mozliwosc spalenia chociaz w malutkim stopniu tych miesni ;) jak nie ma to trudno :p ale chyba jest ;] czekam na kogos obeznanego w tych tematach
 

N_H_B

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2007
Posty
353
Punkty reakcji
3
Wiek
38
Miasto
Katowice
Ujemny bilans kaloryczny = będziesz sie męczył nie bedzie tyle energii co zawsze ale jest możliwość spadku, obetnij kalorie białka troche mniej spożywaj powinno coś ruszyć ale nie wykluczaj całkowicie bialka z diety ! po za tym nie wyglądają jakoś źle, masz może zdjęcie calego ciała dla porównania ? ja tam nie widze jakiś specjalnych dysproporcji czy przerostów, po za tym chyba nie są aż tak wyżyłowane jak mówisz może to tylko twoja opinia, dla mnie są ok.
 

noname

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2006
Posty
30
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław
hehe a co Ci w nich przeszkadza? Chyba lepiej mieć wysportowane niż wątłe i chude nogi...

BTW: Golisz nogi czy masz 13 lat?
 

KLON

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
Nie wiem gdzie ty widzisz chłopie problem ale to nie moja sprawa....

Po pierwsze jeśli mięsień (łydka) została zbudowana naturalnie dzięki warunkom genetycznym to zapomnij o jego trwałej utracie...

po drugie zawsze da sie "zgubić" masę ale jak pisałem wcześniej masz takie uwarunkowanie genetyczne że i tak ta masa ci wróci a nie wiadomo czy nie z nawiązką...

po trzecie aby zrzucić mięsień musisz go po prostu "przetrenować" i nie dać mu szansy na regeneracje co jest dla mnie totalną paranoją bo po pewnym czasie nie będziesz mógł sie poruszać normalnie, zmęczenie będzie bardzo odczuwalne ogólnie samopoczucie do bani...

piszesz że grasz w piłkę i w dodatku rower itd.... wiec nie licz że nogi ci będą chudły ;) jeśli ci nie odpowiada ich wygląd siedź na tyłku i nic nie rób :D

ja tam nie widzę problemu sam osobiście katuje łydki 2 razy w tygodniu żeby były jak największe :D duża łydka jest cool :D
 

RendeR

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2006
Posty
131
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kraków
Ostatnio jem tylko Obiad wciagu calego dnia ... I to na dodatek jedno danie :/ Matka mowi mi ze sie gloduje :/ Chcialem aby mi esnie z nog mi sie spalily i juz robie tak miesiac i nie wiem czy mi sie wydaje :/ ale czuje ze lydki mi sie zmniejszyly ... Chociaz nie jestem pewien mam takie odczucie ... czy taka glodowka to dobry pomysl ? ;/
 

Duda

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2005
Posty
653
Punkty reakcji
3
Głodówka to najgorszy pomysł.

Powiem Ci tak, jest sposób na spalenie mięśni, ale nie gwarantuje że akurat najpierw zejdą Ci z nóg. Bo organizm każdego człowieka działa nieco inaczej. Codziennie rano, przed śniadaniem (ważnie żebyś nic nie jadł) biegaj. Spalanie mięśni rozpocznie się już po ok. 20 minutach, dlatego że organizm nie będzie miał z czego pobierać energii, a z tłuszczy go nie pobierze, bo najpierw trzeba czymś wypełnić żołądek żeby ten cały ''mechanizm'' ruszył.

Ale wiedz że jak nawet uda Ci się spalić te mięśnie, to one i tak po jakimś czasie wrócą do tego stanu, zwłaszcza jeśli trenujesz.

Jak dla mnie to nic nadzwyczajnego w Twoich nogach nie ma, wyglądają całkiem normalnie, masz jakieś kompleksy ;)
 

***KOSMITKA***

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2007
Posty
732
Punkty reakcji
0
jest roznica miedzy miesniem a tluszczem w twoim przypadku jest to miesien lydki ale jesli sporo biegasz i grasz w pilke to raczej nie schudnie ci lydka!! masz bardzo ladna lydke - zazdroszcze bo trenuje z ciezarami-fitness i ciezko mi nabrac masy miesniowej ktora jest mi potrzebna!
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
ale w dalszym ciagu nie rozumiem czlowieka ktory zalozyl ten temat. Co ty koles w spodnicy chcesz chodzic? :mruga: czy na szpilkach?
Facet musi miec troche miesnia, na nogach to juz napewno, a nie jakies dwa patyki z rozszerzeniami przy kolanach... :mruga:
 
Status
Zamknięty.
Do góry