Narożnik z funkcją spania

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
Skórzane meble wyglądają pięknie, ale co z tego w zimie chłodzą w tyłek w lato parzą, brudzą się i niszczą a z racji tego że są tak drogie aż żal na to patrzeć, uważam zdecydowanie, że lepsze są z różnych przyjemnych materiałów :)
 
J

jadwinia

Guest
Uuuu nie lubię skórzanych mebli ;) za to podoba mi się asortyment kelman.pl a i mają teraz promocje na niektóre meble , w tym narożniki ;)
 
L

libelule

Guest
Fakt, to chłodzenie/grzanie jest wadą, ale zawsze można jakieś dekoracyjne poduszki położyć. Według mnie niewątpliwą zaletą takich mebli jest łatwość czyszczenia - gdybym miała kupić np biały/jasny narożnik, to wyłącznie skórzany
 

Nowy22

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
libelule napisał:
Fakt, to chłodzenie/grzanie jest wadą, ale zawsze można jakieś dekoracyjne poduszki położyć. Według mnie niewątpliwą zaletą takich mebli jest łatwość czyszczenia - gdybym miała kupić np biały/jasny narożnik, to wyłącznie skórzany
Witam. ja ostatnio zamowilam ciekawy i wygodny narożnik z tkaniny w promocji: extrapunkt.pl/naroznik-bergen/6954/produkt.htm
Polecam. Wreszcie będę bardziaj wypoczęta i będę się lepiej wysypiała. Pzdrawiam forumowiczki.
 

Mangolia

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
281
Punkty reakcji
4
Nowy22 napisał:
Fakt, to chłodzenie/grzanie jest wadą, ale zawsze można jakieś dekoracyjne poduszki położyć. Według mnie niewątpliwą zaletą takich mebli jest łatwość czyszczenia - gdybym miała kupić np biały/jasny narożnik, to wyłącznie skórzany
Witam. ja ostatnio zamowilam ciekawy i wygodny narożnik z tkaniny w promocji: extrapunkt.pl/naroznik-bergen/6954/produkt.htm
Polecam. Wreszcie będę bardziaj wypoczęta i będę się lepiej wysypiała. Pzdrawiam forumowiczki.
Narożniki zwykle są niewygodne do spania. My kupiliśmy sofę u małego przedsiębiorcy. Nie chcieliśmy kupować taśmowych rzeczy. Oplaciło się. Zapłaciliśmy może nie mniej, ale mamy bardzo wygodny, solidnie zrobiony mebel i taki dokładnie jak chcielismy.
 

mysiaczka

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2013
Posty
4
Punkty reakcji
0
my kupiliśmy z ikei za 1999 z eko skóry - i jest świetny ! nie widziałam go na stronie ikei ale jest w sklepie :)
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
Z tych co ostatnio oglądałam to najbardziej przypadały mi do gustu narożniki skórzane Gali collezione, nie dosyć że prezentowały się cudnie to i siedziało się na nich wygodnie. Naoglądaliśmy się trochę tych narożników, ale te to nawet miały półeczki na podręczne drobiazgi.
 

Primawera

Bywalec
Dołączył
23 Grudzień 2013
Posty
809
Punkty reakcji
121
A mnie podoba się taka wersja.

davos-II-1-000-2050.jpg


dante-eins-ecksofa.jpg


wymiary%20naro%C5%BCnika-2073.jpg



I mniejsza wersja

dante-I-rozmery.JPG
 
Z

zderka

Guest
Ja również ostatnio zamawiałam sobie taki narożnik do salonu. Nie dla mnie ponieważ sama mam sypialnię ale dla gości. Taki narożnik jest bardzo wygodny bo nie dość,że może się na nim zmieścić cała rodzina to jeszcze ktoś może u Ciebie przenocować.
Zamawiałam w sklepie Black Red White:
http://www.brw.com.pl/

Ze wszystkich mają chyba największy wybór. Zdecydowałam się na model poniżej:
NARO%C5%BBNIK-LEXX-lux-REC-3DL,klWZfqWjaWRC29OS1G5eng.jpg
 
Do góry