Narkotyki

xbartxxx

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2008
Posty
202
Punkty reakcji
0
dla mnie to jeden wielki syf,ale jestem za pelna legalizacja oczywiscie oprucz malolatow,bo nie cierpie widoku gdy jakis szczeniak pije lub pali faje a CO DOPIERO GDY CPA
 

Raoul D

I'm a passenger, and I ride and I ride
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
1 010
Punkty reakcji
0
Ja jestem za legalizacją miękkich narkotyków , bo niby czemu są nielegalne jak są mniej szkodliwe od alkoholu i papierosów i też są narkotykami ( potwierdzone naukowo przez WHO)
Sporządzono ranking szkodliwości narkotyków( było w focusie i jeszcze na jakiejś anglojęzycznej stronie widziałem
Pamiętam niektóre :
1. Heroina
2. Kokaina
5. ALKOHOL
11. Marihuana
15. LSD

Choćby odkrywca LSD (przez całe życie to brał) Albert Hoffman żył 102 lata .
http://pl.wikipedia.org/wiki/Albert_Hofmann
Który alkoholik lub palacz dożyje takiego wieku ?
 

Raoul D

I'm a passenger, and I ride and I ride
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
1 010
Punkty reakcji
0
A czy uznajesz alkohol i fajki za narkotyk ?
Jeśli nie to jestem ciekaw dlaczego ?
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
39
Miasto
Polska "b"
Ja jestem za legalizacją miękkich narkotyków , bo niby czemu są nielegalne jak są mniej szkodliwe od alkoholu i papierosów i też są narkotykami ( potwierdzone naukowo przez WHO)

To że coś jest uznawane za narkotyk bądź nie-jest detrminowane przez naszą kulturę a nie przez raporty WHO.
Równie dobrze można nazwać kawę narkotykiem.
 

Raoul D

I'm a passenger, and I ride and I ride
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
1 010
Punkty reakcji
0
Równie dobrze można nazwać kawę narkotykiem.
No pewnie że jest narkotykiem. Tylko teraz słowo narkotyk jest strasznie pompatyczne . Ktoś usłyszy - narkotyk i od razu łapie się za głowę i mówi ,że to samo dno a tak na prawdę nie wie, że ma z tym do czynienia na co dzień
 

Chmiel_20

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2007
Posty
45
Punkty reakcji
0
Miasto
DST
jestem za legalizacją marihuany i extasy, ponieważ tego nie da się przedawkować, cała reszta powinna być dostępna jedynie w aptekach na receptę
 

soulrea

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2008
Posty
17
Punkty reakcji
0
za legalizacja to nie jestem ale przeciwko narkotyka jak najbardzie nie... mozna sie poschizowac jak i mozna otworzyc na pewne sprawy spojrzec na swiat z innej perpektywy ;]
na pewno mozna wiecej pozytywow wyciagnac... a ze ulegacie ogolnej propagandzie to juz co innego...
sama marihuana przeciez przecietnym ludzia kojarzy sie z nie wiadomo czym, jak szkodliwym itp.

btw.
I don't like the drugs but the drugs like me:p MM :D
 

mateusz145

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2008
Posty
12
Punkty reakcji
0
pal pij cpaj wszystko i wszedzie gdzie sie tylko da.... dobra spadam sie nacpac




uj z tym kto co mysli...wazne co ty !! o nich myslisz :D




mi one nie przeszkadzaja niech se beda bez nich swiat bylby jedna wielka nuda :D

pozdrawiam wszystkich swietoszkow :D
 

raf123411

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2007
Posty
302
Punkty reakcji
1
pal pij cpaj wszystko i wszedzie gdzie sie tylko da.... dobra spadam sie nacpac

Tee...idż sie lepiej zastanów...


Ja jestem przeciwny legalizacji,wystarczy juz alkohol i papierosy sami widziecie jak dzialaja jesli mozna ich uzywac do woli...
 

dziubek6

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2008
Posty
212
Punkty reakcji
1
Wiek
113
Miasto
skads xD
jestem za legalizacja miekkich narkotykow. Kazdy ma wolna wole, wiec czemu maja niebyc wprowadzone??? Alkohol rozluznia na imprezach, a fajki sa dodatkiem ;p mi nie przeszkadzaja osoby, ktore robia to w zyciu, na co maja ochote.. niech bedzie takich jak najwiecej, po co sie ograniczac?! Zyje sie tylko raz!
 

raf123411

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2007
Posty
302
Punkty reakcji
1
niech bedzie takich jak najwiecej, po co sie ograniczac?! Zyje sie tylko raz!

dobra co bys powiedzial/a gdyby twoi starzy to byli alkoholicy?pomysl chwile i sie zastanów bo za przeproszeniem w du.pie bylas i gów.no widziałas skoro tak piszesz.
 

gorky

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2007
Posty
96
Punkty reakcji
0
jak nie masz o czymś pojęcia to nie obrażaj tego :bijeglowe:
poczytaj sobie czy bardziej szkodzi wódka czy marihuana
 

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
moze jeszcze powiesz ze marihuana jest nieszkodliwa?
a jesli nie wpadniesz w nałóg to alkohol jest raczej nieszkodliwy przy okazjonalnym piciu. chyba ze sie nawalisz tak ze nic nie kojarzysz
 

raf123411

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2007
Posty
302
Punkty reakcji
1
moze jeszcze powiesz ze marihuana jest nieszkodliwa?
a jesli nie wpadniesz w nałóg to alkohol jest raczej nieszkodliwy przy okazjonalnym piciu. chyba ze sie nawalisz tak ze nic nie kojarzysz

według mnie po piciu przez 4 miechy ma sie mniej zniszczony organizm i psychike niz przy paleniu trawy przez tyle czasu...
 
Do góry