Narazie fotki z rozpoznawania nowego aparatu!

Grejfrut

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
29
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
2 fotki narazie bo reszta niestety zagineła po formacie :)
roza.jpg

fred.jpg
 

Grejfrut

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
29
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
Olympus C-765 Ultra Zoom bardzo polecam jest świetny zresztą jak widać!! Trochę fantazji ze strony operatora i fotki wychodzą super! :eek:rany:
 

Grejfrut

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
29
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
:) z tego co wiem w tej chwili w sklepie około 1700zł mi udało się kupić za 1200zł sprowadzany! Jest to jeden z najlepszych jak nie najlepszy aparat do 2000zł!
 

angel

Wymiatacz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 358
Punkty reakcji
12
Wiek
37
Miasto
Gdzieś na Śląsku
ja mam minolte Xg - 3Mpx tylko ale fotki jakieś robi... choć zadowolony to bardzo nie jestem.
 

Grejfrut

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
29
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
Wiesz ja z tego co miałem parę aparatów cyfrowych to moim zdaniem najlepsze są olympusy a to dlatego że jakość zdjęcia nawet przy 2.0 Mpx jest dobra bo one mają super matryce!
 
C

colombo

Guest
hm... 2 mpx, niezależnie z jakiego aparatu to juz w tej chwili trąci myszką, zdecydowanie, jeżeli chce sie rozić przyzwoite fotki a potem je wydrukowac w formacie minimum 10x15 to trzeba zakupic sprzęt z min. 3mpx a pożądane było by 4 mpx.
zaznaczam oczywiście, że jest to moje tylko zdanie.
 

Grejfrut

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
29
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
Tak to logiczne że 2Mpx nie robi zdjęć niewiadomo jakiej jakosci ale olympus niepamietam dokładnie jaki model który ma 2Mpx w porównaniu do HP 433 robi super zdjęcia a Hp ma 3Mpx!!
 

Radiator

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
61
Punkty reakcji
0
Miasto
Wacogród
Ten gekon Ci super wyszedł :) ech chciałbym mieć taki fotorób.... poprosiłem starszych, żeby kupili coś droższego, to kupili cyber shot jakiś, co szybko zdjencia robi, ale jakość.... wiele do życzenia :/

PS: ej, to prawda jest, że jak na klisze sie robi, to niezależnie od powiększenia nie ma ziarna? no rozumiem, że to nie jest elektrobika, ale na kliszy chyba też coś takiego jest....
 

Unimil

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2005
Posty
42
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Panie Grejfrut jak na fotki, które są robione ot tak, dla wypróbowania aparatu są całkiem dobre ;) Spokojnie możesz zacząć robic ciekawsze fotografie, przedstawiające coś ciekawszego, żywszego :p
I pamiętaj: "To fotograf robi zdjęcia, nie aparat" Tak powiedzial pewien znany czlowiek z dziedziny fotografii.
 

Ormanka

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2005
Posty
5
Punkty reakcji
0
Miasto
łódź
Ja też mam Nikona D70. Ale musze duzo poświęcic czasu żeby nauczyć się w pełni go wykorzystać, ma tyle funkcji ze :rotfl:
Poki co robie fotki zwierzaczką najczęściej psą w ruchu.
Miałam wczesniej inny aparat cyfrowy i niestety foty w ruchu nie wychodziły były rozmazane. A teraz popatrzcie
dsc00589lv.jpg
 
F

faithless

Guest
Grejfrut, Nawet nie będe prubawał wierzyc ze to twoja fotka :p
 

stokrotka81

Moderator
Dołączył
19 Maj 2005
Posty
1 996
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
bydgoszcz
hej grejfrut faajowskie toteczki


ja może cosik zamieszcze

jak sie naucze zamieszczac :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy:
 
Do góry