Naprawdę tanie noclegi

BlueRain

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2008
Posty
139
Punkty reakcji
0
kargin napisał:
Proszę bardzo - fastdeal.pl/oferta-zakupy-grupowe/warszawa/zielona-polana-dubiecko-wyzywienie-atrakcje/12860
To cena za dwie osoby, z basenem, pełnym wyżywieniem, kortem, spa i atrakcjami. Spróbuj znaleźć coś za podobne pieniądze ;-)
DObry i tani nocleg znajdziesz w Nowym Sączu :)
 

maximum

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2014
Posty
178
Punkty reakcji
0
Jak ktoś nie był to polecam Ustroń :) Jest dobry standard pokoi za stosunkowo niewielką cenę (40-50) a rozrywki to Czantoria, Park Liniowy, rynek miasta z parkiem
 

Bacha9090

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
jeśli wybieracie się do wrocławia to zdecydowanie polecam one hostel. Hostel znajduje się w samym rynku, więc jest blisko do wszystkiego, ceny dość niskie i ze śniadaniem, Ogólnie miło i czysto. Polecam :)
 
B

bajderman

Guest
Tutaj nie chodzi o najniższą cenę, tylko o sensowną cenę zakładając dobrą jakość. Ja np. pod Warszawą spałem w Morach w hotelu Rest, i tam standard był dobry, a cena znacznie niższa niż w samej stolicy. Tak więc nie szukajcie po najniższej cenie, celem powinien być przede wszystkim standard.
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Natasza, potelefonuj do sołtysów i porozmawiaj w sprawie Twojego wsparcia pieniężnego dla ubogich mieszkańców wsi przez zapłatę za noclegi w przyzwoitych warunkach. Wiosną i jesienią płaciłem w pobliżu morza (15 km) 10 złotych (z możliwością korzystania z wody ze studni)
Prawda, że kupowałem mleko po cenie sklepowej, jajka i twaróg.
 

kaatiaa

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2014
Posty
66
Punkty reakcji
0
Schronisko Młodzieżowe w Krakowie (to jest na ul. Oleandry). Blisko centrum, ceny atrakcyjne zwłaszcza dla studentów.
 

Anna Wieckowiecka

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2014
Posty
4
Punkty reakcji
0
Znam ten problem gdy pieniedzy duzo się nie ma... Ale rok temu byłam i w tym roku wracam na kemping Lazurowe w Chłapowie. Zaletą jest niska cena a komfort całkiem w porządku no i widok na morze - bezcenny. Świetna alternatywa dla osob ktorych nie stac na drogie kwatery
 

Wioletta Bober

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2014
Posty
9
Punkty reakcji
0
A ja znalazłam bardzo tani hotelik. Tadeusz mieści się w Piekarach Śląskich. Może nie jest to jakieś bardzo luksusowe miejsce, zważając na cenę, ale jest tam bardzo schludnie, czysto i najważniejsze (jak dla mnie) przytulnie, miło i sympatycznie :). Znalazłam w internecie cennik, który pozwolę sobie wkleić:
1-2 noclegów : 28 zł osobo/doba
3-6 noclegów : 25 zł osobo/doba

7-12 noclegów : 22 zł osobo/doba
13-1 miesiąca : 20 zł osobo/doba, więc gdy pobyt nasz jest coraz dłuższy to cena jest coraz niższa.
Adres, więcej informacji, zdjęcia można zobaczyć na noclegowo.pl/piekary-slaskie/7495
 
K

Kaja Metrowska

Guest
Wiolanna napisał:
A ja znalazłam bardzo tani hotelik. Tadeusz mieści się w Piekarach Śląskich. Może nie jest to jakieś bardzo luksusowe miejsce, zważając na cenę, ale jest tam bardzo schludnie, czysto i najważniejsze (jak dla mnie) przytulnie, miło i sympatycznie :). Znalazłam w internecie cennik, który pozwolę sobie wkleić:
1-2 noclegów : 28 zł osobo/doba
3-6 noclegów : 25 zł osobo/doba

7-12 noclegów : 22 zł osobo/doba
13-1 miesiąca : 20 zł osobo/doba, więc gdy pobyt nasz jest coraz dłuższy to cena jest coraz niższa.
Adres, więcej informacji, zdjęcia można zobaczyć na noclegowo.pl/piekary-slaskie/7495
Rzeczywiście tanio :) A mogłabyś jeszcze opisać na jakie atrakcje można liczyć w tej okolicy?
 

makarena_makarena

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Powiem Wam szczerze, że nie mam jednej taniej miescówki z noclegami, po prostu poleuję w necie na okazje :) ostatnio wyhaczyłam taki portal ze zniżkami EuroBon.pl i tam wykupiłam sobie fajny nocleg dla siebie i koleżanki. Zaoszczędziłyśmy na kwaterze jakieś 200zł każda- a byłyśmy 6 dni nad morzem
 

tomka

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
jestem w szoku, że nocleg za 20pln w ogóle istnieje:) bo w dwanaście osób wynajęliśmy dom i cena wyniosła 30pln/os, co wydawało nam się bardzo tanio w stosunku do tego co zastaliśmy. Odpał i full wypas!! Jak szukacie Piwniczna-Zdrój noclegi to oto lux dombabcimarii.pl
Dla większej grupy można wziąć u nich trzy domki letniskowe z basenem i zabawa przednia latem w basenie. Zaraz przy domkach przechodzi żółty szlak na Przehybę i Niemcową. Poza tym można też robić objazdówki autem do okolicznych miejscowości jak Krynica czy Wierchomla. Szukając noclegów w Wierchomli koło Piwnicznej też jak najbardziej polecam piwniczna-domki.pl
 
S

Sttark

Guest
Ciekawe podpowiedzi na tańsze podróżowanie masz gotowe wraz z konkretami na portalu www.pintrip.pl. Ja tutaj znalazłem za kilka stówek wyjazd na Cypr w sezonie (lot plus hotel). Znajomi płacili grubą kasę biurom podróży, a ja sobie z rodzinką poleciałem samodzielnie i tę kasę co bym musiał wydać na biuro to roztrwoniłem na atrakcje już na miejscu ;>
 

Fley

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2015
Posty
8
Punkty reakcji
0
Najbardziej się nie opłaca korzystanie z biur podróży. Również szukałam wiele stron z ofertami, że trochę zaoszczędzić, aż w końcu ktoś na forum wysłał mi link do tej strony: taniewakacje.info/ . Nigdzie nie znajdziesz noclegów za taką cenę!
 
S

szyszana

Guest
Tanie miejsca noclegowe macie w każdym mieście, kilka propozycji pod różne miejscówki, zobaczcie - bankhoteli.pl/
Kolejna kwestia jest taka, jakiego standardu szukacie, bo jeśli cena będzie niska, to wiadomo, że szału oczekiwać nie można.
Po tym względem może to wyglądać bardzo, bardzo różnie.
 

Cohobation

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2015
Posty
4
Punkty reakcji
0
Witam. A czy możecie polecić mi jakiś tani hotel katowice? Wybieram się tam w ten weekend i nie mam się gdzie zatrzymać...?
 

Edmund Zdun

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2015
Posty
5
Punkty reakcji
0
Schronisko Trzy Korony to wspaniałe miejsce, cisza i spokój. Bardzo czysto, pokoje z łazienkami i bardzo wygodnymi łóżkami. Pozdrawiam Gospodarzy Schroniska i dziękuję za miły pobyt. Do takich miejsc chętnie się wraca. Idealna baza wypadowa na wycieczki w Pieniny. Gorąco polecam.
 

biedroneczkazzz

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja jestem z Mazur i szukałem przez internet tanich noclegów na Dolnym Śląsku przez stronę idodo.pl było kilka atrakcyjnych ofert, a pobyt zaliczam do udanych:)
 

hyperfine

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2012
Posty
133
Punkty reakcji
3
Wiek
37
Miasto
skąinąd
Ja polecam do szukania tanich noclegów Airbnb. Ewentualnie booking.com, ale w prywatnych mieszkaniach na airbnb jest o wiele taniej.
 
Do góry