namierznie numeru, pomocy

melodia

Stały bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
2 064
Punkty reakcji
172
Jeśli zależy Ci na dowiedzeniu się kto to jest, musisz uciec się do postępu. Będziesz musiała pograć nieco z nim, poudawać, że zmieniłaś zdanie i chętnie się z tym kimś spotkasz. Zastosuj taką taktykę i staraj się wydobywać z tej osoby informacje przyjmując zasady jej gry. Jest takie znane przysłowie mówiące, że jeśli nie da się pokonać wroga, to powinno się spróbować przekabacić go na swoją stronę. ;)
Ona zgodzi sie na chore propozycje zboczenca, podejmie temat w ramach prowokacji, a on jej wypowiedi wstwi w necie z namiarami autorki.
Nie wchodz w takie układy, a zboczenców blokuj.
 

Anulaa93

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2009
Posty
90
Punkty reakcji
0
No właśnie, wtedy on też nie będzie wiedział z kim rozmawia i może dzięki temu ona się dowie kto to jest.

To jest zbyt banalne. Jasne, że sie zorientuje , mysle ze nie byłby taki głupi. Pomysli poprostu, ze dziewczyna do której pisze poprostu sie wkurzyła i zaczeła własnie kombinować zeby zorientować się kim on jest lub cos w tym stylu. Ja bym sie na jego miejscu od razy skapła. No chyba ze gość jest na tyle glupi zeby sie nabrać. bez urazy ;p
 
B

benjamima

Guest
Zmiana numeru wcale nie musi pomóc, jeśli koleś jest naprawdę rąbnięty, to zdobędzie i nowy numer. Ja bym po prostu zablokował wiadomości przychodzące od nieznajomych, lub od kopa blokował jego nowe numery.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Bo jaki numer gg chcesz namierzyć? Skoro ktoś pisze ciągle z jakiegoś innego numeru, to żadne namierzanie nie pomoże.

Numer gg pisze z konkretnego adresu IP a adres IP to jakaś lokalizacja. Nawet jeżeli pisze z pięciuset różnych numerów to zawsze będzie to ten sam adres IP (w przypadku stałego adresu) lub jakaś pula (w przypadku NEO)



cały czas blokuje numery, usunąć numer, tak najłatwiejsze rozwiązanie ale chciałabym wiedzieć kto mnie obraża i składa dziwne propozycje, a powtarzam, że musi być to ktoś kto mnie zna.

Wyślij mi ten numer na PW
próbował wyciągnąc informacje, i wiem na pewno że jedna osoba za tym wsztkim stoi i jest to osoba, która mnie zna. więcej informacji nie dało się ustalić. usunąć numer, nie interesowało by Was go pisze takie rzeczy?

Oczywiście, że tak bo cyberstalking jest karalny.

Policja zajmie się sprawą tylko w przypadku grózb dotyczących zdrowia czy życia, takie gadanie moga uznac za zbyt błahe.

Mylisz się.

__________________


eMailTrackerPro - program lokalizujący skąd został wysłany email
cyberstalking.org.pl - strona poświęcona nękaniu w sieci.
 
Do góry