Największa w Polsce plantacja konopii zlikwidowana!

Status
Zamknięty.
W

wsapek1

Guest
Funkcjonariusze CBŚ weszli na teren posesji w Stargardzie, gdzie znajdowała się plantacja. Część z nich otoczyło znajdujące się tam zabudowania, a kolejna grupa weszła do budynku przeszukując poszczególne pomieszczenia. Zatrzymano 4 mężczyzn, którzy byli w trakcie doglądania uprawy. Byli kompletnie zaskoczeni i nie stawiali oporu.

W środku funkcjonariusze CBŚ znaleźli dwa pomieszczenia specjalnie przygotowane pod uprawę konopi. Pierwsze z nich o powierzchni ponad 140 m kw., a drugie ponad 60 m kw. Oba wyłożone były aluminiową folią utrzymującą ciepło. W większym pomieszczeniu na całej powierzchni ustawione były stoły pokryte materiałem pochłaniającym wodę, na nich rozstawione były doniczki z roślinami.

Pomieszczenia wyposażone były w specjalistyczne , wentylację i instalacje wodną. Każda z roślin miała osobny wężyk, którym doprowadzana była i specjalne nawozy przyśpieszające wzrost roślin. W osobnym pomieszczeniu znajdowały się zbiorniki z wodą i pompami, gdzie mieszano nawozy i rozprowadzano je poprzez system nawadniający do każdej rośliny.

Ciekawy jestem co się teraz z tym stanie?


Zdjęcia i wideo z największej w Polsce plantacji konopii
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Szkoda trawy ;( a temat niepotrzebny, jak znam kuzyna z policji i skoro jest tak jak mowi to trawa spali sie. ;(
 

Szop Pracz

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2008
Posty
842
Punkty reakcji
2
jak mowi to trawa spali sie.
No chyba po to jest ;)

Git chłopaki wysłać ich do Afganistanu, tam ponoc jest największa plantacja na świecie, 90% światowych upraw i nikt nie potrafi ich namierzyc, a tu? Biedne 140 metrów i sukces ;)
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Ciekawy jestem co się teraz z tym stanie?
Jak to co? Teoretycznie całe zioło ku uciesze policjantów zostanie spalone gdzieś za miastem. Praktycznie zastanawiam się ile towaru powędruje do kieszeni stróżów prawa.

Poza tym zastanawia mnie to, w jaki sposób funkcjonariusze, tudzież dziennikarze doszli do wniosku, że ta uprawa jest największa w Polsce? Największa dotychczas odkryta, to pewne, ale pisanie o "największej w kraju" logiczne byłoby tylko wtedy, gdyby odkryli wszystkie tego typu miejsca. Co jest teoretycznie i praktycznie niewykonalne. Propaganda pełną gębą.
 

krzys76

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2009
Posty
11
Punkty reakcji
3
Aaa, bo jakby zalegalizowali to by nie było problemu:)
a tak to policja wpuści do atmosfery jakieś gazy trujące :D
 

Narodowiec68

czarny szczur / leon narodowiec
Dołączył
13 Luty 2008
Posty
1 127
Punkty reakcji
21
Wiek
35
Miasto
warszawski biały front
Jak to co? Teoretycznie całe zioło ku uciesze policjantów zostanie spalone gdzieś za miastem. Praktycznie zastanawiam się ile towaru powędruje do kieszeni stróżów prawa.

Poza tym zastanawia mnie to, w jaki sposób funkcjonariusze, tudzież dziennikarze doszli do wniosku, że ta uprawa jest największa w Polsce? Największa dotychczas odkryta, to pewne, ale pisanie o "największej w kraju" logiczne byłoby tylko wtedy, gdyby odkryli wszystkie tego typu miejsca. Co jest teoretycznie i praktycznie niewykonalne. Propaganda pełną gębą.
raczej sensacja dziennikarska
 

t85

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2009
Posty
39
Punkty reakcji
0
No proszę to chłopaki maja sie czym pochwalić. Tylko nie wiadomo ile jeszcze takich plantacji jest w Polsce oraz na świecie bo to zawsze była wielka nie wiadoma :).

No to pewnie Komenadant tej policji zaczyna dzień od trawki :p
A jak mu zabraknie to pewnie wykryję drugą plantacje :D:D:D
 

balare

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
47
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
łódź
pewnie najwięcej chętnych policjantów jest do komisyjnego towaru za miastem :D :D a ile idzie do ich kieszeni, tak jak: trefne papierosy, alkohol, , gry komputerowe, muzyka itd. to jeden Bóg raczy wiedzieć!!
 

e_moll_ka

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
250
Punkty reakcji
8
Wiek
62
ktoś miał dobry pomysł,przecież w klombach byle jakie chaszcze porastją, :)
ciekawe kto sie zorientował pierwszy?
 

pgolob

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2008
Posty
45
Punkty reakcji
0
Ja bym taką trawkę nie spalał tylko wysłał na eksport np do Holandii. Przynajmniej kasa państwa by zarobiła :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry