Najsłodszy Sms Jaki Dostaliscie...:p

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Kiedys ktoś napisał, że wszystko co z miłością związane kojarzy mu się ze mną, że zawsze jestem w jego sercu, zawsze przed snem o mnie myśli, w szkole, w autobusie, ze jestem wszedzie. że nigdy nie czuł tego co czuje teraz, takiego silnego uczucia, nikt nie był mu tak bliski i drig, nie miał dla kogo życ, a teraz ma. i kocha.
 

Deymien

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
43
Punkty reakcji
0
"Może to dobrze , a może żle , moźe Twe serce już wie , ponad wszystko kocham Cię! Możesz się gniewać,drwić albo śmiać. Lecz choć najbardziej pogniewasz się , to i tak powiem jak mocno kocham Cię! Choć odejdziesz odemnie precz i choć powiesz mi "Nie"! Miłość w mym sercu nie skąńczy się! " - Dla mnie to jest słodka prawda :D
Zaj*iste :D
 

souL_

Be my very own constellation... =*
Dołączył
18 Styczeń 2006
Posty
877
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Tarnów
Moj eks juz napisał kiedys do mnie zwrotem "Moja długonoga Żyrafko=*"
I to było cholernie miłe:)
 

Madzia:(

LooooL :)
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
971
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Może to nic takiego ale mnie ujęło :rumieniec:

"Moje serce jest malutkie ale wierne i cieplutkie...tylko Tobie jest oddane tylko w Tobie zakochane"

Słodkie prawda :]
 

olunia_lw

pfffffff.... I am madwoman ^^
Dołączył
28 Grudzień 2005
Posty
389
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z wariatkowa :D
Ty kochanie jestes moim snem,
Moją noca i dniem.
Moim własnym cieniem,
jedynym moim marzeniem!
Dla ciebie chce Życ,
i wciaż z TobĄ byc.
O tym marze i śnie,
bo bardzo kocham Cie.
tęsknie za tobą kwiatuszku:**
Buziaki:*

:zakochany: :zakochany:
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
a ja wczoraj dostalam milego, zwyczajnego esemesa:

Dobranoc Martynko : )

albo tez:

Zalezy mi na Tobie.
Myślę o Tobie.

Bo od Niego nawet takie esemesy znacza mnostwo. zeby wszystkob ylo okay, zeby nam wyszlo ;)
 

Paula1989

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2006
Posty
183
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
z Łodzi :)
"...Kocham Cie:) I wiesz, ze jestes najwspanialsza osoba, jak znam, nie chce znac nikogo innego:)"
 

gab__rysia_

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2006
Posty
59
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
...z przeludnionej wyspy...
Gdy usypiasz mój kwiatuszku, połóż rękę na serduszku, drugą reke miej pod główką. Przyśnię Ci się daję słówko. popilnuje cię do rana śpij gwiazdeczko ukochana!


kiedys dostałam od mojego chłopaka takiego smska... zeby nie było niejaności... nie spaliśmy ze soba :p
Hej Żonko Kochana! Dla mnie liczysz się tylko Ty i to sie już nigdy nie zmieni!!! Za bardzo Cię kocham. w domku pytali się czego tak wczesnie wróciłem od ciebie, u mnie chcą cię poznać, dziewczynę którą kocha ich syn jak nikogo!Wczoraj mi było z Toba jak w niebie, żadna nie równa się tobie! kocham cię!!

albo znam jescze takiego smska

Leżąc na łóżeczku, wtolona w poduszeczkę , mysle a ułoże wierszyk sobie, a bedzie on o tobie! i nie pomysl sobie bo pierwszy raz to robie. ze mnie poetka żadna ale jakos dam rade. opisując to co do ciebie czuje, mysli mam duzo ich mi nie brakuje. I choc czasami się źle zachowuje, to i tak wszyscy wiedzą że cię potrzebuje, wiesz duzo dziewczyn sie w tobie podkochuje , ale ty kochasz tylko mnie i za to ci dziekuję! Jak juz tak rymuję to nie kończe jesczetylko sie uśmiechne i napiszę ci reszte: Kiedy patrzę w twoje oczka gdy jesteśmy blisko, wiem, że nasze uczucia przezwyciężą wszystko. Gdy widzę jak twoja twarz promienieje jak słońce, wtedy te chwile są jesczebardziej gorące. wiem tez, że tych złych chwil się troche nazbierało, lecz moje serduszko cię kochać nie przestało. Głęboko wierzę w nasza miłość, która nie znagranic. Bo to właśnie dla niej nie chcemy się ranić. i mimo wszystko czy jest dobrze czy źle i tak zawsze będę kochała Cię!! :*Pokaż załącznik: 7888

Kod:
 

Martynka:(

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Dla mnie te sms wiele znaczą: "Chciałbym z Tobą chodzić. Kocham cię" albo, "nie umiem tańczyć nie jestem tak dobry w te klocki jak ty i dlatego nie chciałem tańczyć ale jest jedno co robie tak jak ty kocham cie" również ten jest słodki: "kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham cię"
 

Nynka

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2006
Posty
39
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Zduńska Wola
' :* <3 U'

'Pójdę z Tobą na koniec świata'
'Jesteś moim ideałem, moim aniołem'

te 3 jakoś w pamięci mi utkwiły.
 

Pszczółka18

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2006
Posty
1
Punkty reakcji
0
a ja dostałam takiego fajnego smska od mojego wtedy byłego...


jeśli mnie lubisz naciśnij strzałke w dół



wiedzialem....



Skarbeńku...



wystarczy??



dalej wciskasz....



widać bardzo mnie lubisz...


Ja Ciebie też !!!!!;)
 

Milka's

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
2 513
Punkty reakcji
0
a ja dostałam "Kocham Cię" w zupełności wystarczy ;) był od mamy :p
bo kto powiedział w tym temacie,że od swojego eks,partnera czy płci przeciwnej?
A chłopacy mi nie daja takich smsów bo mnie nie lubią chyba :lol:
 

Karolina_

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
3 201
Punkty reakcji
1
Miasto
o tym wiesz?
To nie sms, ale taką wiadmość zostawił mi mój eks po poważnej kłótni.

Aniołku ja w nocy dużo myślałem o nas, o tej rozmowie. Nie chcę nikogo innego, poza Tobą. Chcę tylko Ciebie. Tylko przy Tobie będę szczęśliwy... Bo ja będę szczęśliwy tylko z Tobą. Wierzę w każde Twoje słowo, jak nikomu innemu, ufam Ci bezgranicznie. Na prawdę już nie wyobrażam sobie życia bez Ciebie. Bardzo chciałbym, żebyś już na zawsze była obok mnie. Żebyśmy mogli zasypiać razem i budzić się przy sobie. Bardzo mi na Tobie zależy. To co czuję do Ciebie nie czułem do żadnej osoby. Jesteś cudowną, czułą i delikatną dziewczyną i wiem, że nie zasługujesz na takie traktowanie. Chciałbym, żeby było tak, jak kilka dni temu, żeby to uczucie, które tyle miesięcy się po między budowało wzrastało w nas z każdym dniem, żeby co dzień stawało się mocniejsze i większe. Przepraszam i wybacz ze zwątpiłem.
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
"Sensem mego istnienia TY :*"
"Iść przez sen ku Tobie, w Twe ręce obie... :*"
 
Dołączył
7 Październik 2005
Posty
1 992
Punkty reakcji
0
Wiek
116
"Ja właśnie ide do domu... Pada delikatny śnieg.. chciałbym iść teraz z Tobą... bo ten śnieg pięknie wygląda..ale bez Ciebie nie czuje w pełni jego piękna.. Bo tylko, gdy bedziesz obok, gdy bede mógł spojrzeć Ci w oczy wszystko bedzie naprawde piękne...
Kocham Cię..."

"Stoje własnie pod szczytem Jasnej Góry... jest zimno... wieje chłodny wiatr... ale mnie nie jest zimno... w moim sercu płonie ogień miłosci do Ciebie... i podpowiada mi że już niedługo...bedziesz tutaj razem ze mną... Kocham Cię..."

"Właśnie minąłem napis "Kinga Słońce Ty moje Kocham Cię"... Przypadek? ;) Kocham Cię :* "
 

Serpens

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2005
Posty
675
Punkty reakcji
0
"Nie trzeba Kochanie... Juz i tak nie wiem co mówić... Dziękuję Ci za to... Nigdy tak wspaniale się nie czułam. Ta noc jest najwspanialsza w moim zyciu :*"

"Misiu..Kocham Cię :* Myśl o Nas... I wiem, że to nie mądre takie porównywanie, ale czuję.. Czuję.. Że te moje uczucie jest tak mocne.. nie umiem tego okreslić słowami... Nie Pamietam kiedy ostatnio kogos tak pragnelam jak Ciebie... Kocham Cię... najmocniej na świecie..."

"Krzysiu mój Kochany... Myślę i tęsknię za Tobą... Brak mi Ciebie tu... Chcę się ogrzać ciepłem Twych ramion... Chcę Cię miec tylko dla siebie... Chcę spojrzeć Ci w oczka i powiedziec jak bardzo mocno Cię kocham Skarbie... Chcę być tym dla Ciebie, kim Ty jesteś dla mnie.... Całym Światem..."
 

Reason90

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2006
Posty
33
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Radomyśl Wielki
Jak bylem poza granicami naszego kraju, dostalem pieknego smsa od mojej (juz bylej) dziewczyny:

"Kiedy noc odchodzi, kiedy noc odchodzi budze sie byz toba byc. Kiedy noc nadchodzi, kiedy noc nadchodzi modle sie by z toba byc..." to sa slowa piosenki ktorej wlasnie slucham i strasznie mi ciebie brakuje-kocham cie i tesknie! (...)

Normalnie bylem w siodmym niebei jak to dostalem ;-)
 
Do góry