Najseksowniejsza Część Ciała

noesyn19

Zbanowany
Dołączył
16 Październik 2007
Posty
1 423
Punkty reakcji
0
Zdaje się że to ja tutaj jestem najbardziej zboczony. A nika19 mnie tak chwaliła <_< Wszyscy pomijają to najseksowniejsze, intymne miejsce. To co cipka Wam się nie podoba ? Nie przykuwa Waszej uwagi czarny trójkącik ? Ponoć bardzo ładnie pachnie ? No nie wierze :/
Nawet doświadczona Marozja mi tu o wisience :(
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
Noesyn może po prostu niektórzy wolą nie pisać takich rzeczy wprost?
może uznali, że ten temat jest zbyt "delikatny" by pisać to, o czym TY odważyleś się mówić?
 

michau

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
428
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
jesteś ?
mnie strasznie kręcą biodra xD i także zwracam sporą uwagę na szyję, łydki, uda dziewczyny ^^ aaa no i żeby nie było... piersi :]
 

Marozja

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
2 469
Punkty reakcji
24
Wiek
40
Miasto
Dark side of the Moon
Zdaje się że to ja tutaj jestem najbardziej zboczony. A nika19 mnie tak chwaliła <_< Wszyscy pomijają to najseksowniejsze, intymne miejsce. To co cipka Wam się nie podoba ? Nie przykuwa Waszej uwagi czarny trójkącik ? Ponoć bardzo ładnie pachnie ? No nie wierze :/
Nawet doświadczona Marozja mi tu o wisience :(
Doświadczona to zależy w jakim sensie ;) Mam co najmniej dwa zboczenia, większej ilości na razie nie odkryłam.

Co do tematu - jestem kobietą, więc moją najbardziej erogenną sferą jest mózg, nie oczy. Nie lecę na konkretną część ciała, raczej na całokształt, uzupełniony o głos, ruchy i zachowanie.
 

upior_w_operze

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2007
Posty
912
Punkty reakcji
1
Dłonie,oczy,usta i nos...


Ekhm... To tyle,jeśli chodzi o to na co zwracam uwagę,reszty nie widać ot tak :p
 

noesyn19

Zbanowany
Dołączył
16 Październik 2007
Posty
1 423
Punkty reakcji
0
Doświadczona to zależy w jakim sensie ;) Mam co najmniej dwa zboczenia, większej ilości na razie nie odkryłam.

Co do tematu - jestem kobietą, więc moją najbardziej erogenną sferą jest mózg, nie oczy. Nie lecę na konkretną część ciała, raczej na całokształt, uzupełniony o głos, ruchy i zachowanie.

Wkręcacie i tyle. Idę stąd. Szybko tu nie wrócę. Zegnam. Chyba że po posty. :lol:
 

Zikovov

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2006
Posty
39
Punkty reakcji
0
U panienek jędrne NOGIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII !!!!! ach dosłownie cudoooooooo :p
 

sosad1

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2007
Posty
995
Punkty reakcji
2
Wiek
39
mmmmm....ja uwielbiam ciało mojego męża...;]
jak w bokserkach po domu sie przemieszcza;] taki męśki wtedy jest hihi a najbardziej to podoba mi sie jego pupa;]
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
uwielbiam dotykać mojej dziewczynie kości miedniczne te które wystają pod brzuchem.... uwielbiam po prostu;]
 

katasia

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2007
Posty
446
Punkty reakcji
0
Miasto
inąd
Co do tematu - jestem kobietą, więc moją najbardziej erogenną sferą jest mózg, nie oczy. Nie lecę na konkretną część ciała, raczej na całokształt, uzupełniony o głos, ruchy i zachowanie.
Fakt.. inteligencja po pierwsze, ale jesli juz to ma.. to ogolnie cala jego budowa uwielbiam odpowiednio zbudowanych chlopakow :D i nie moze miec waskich ust kategorycznie :p
 
Do góry