Najpiękniejsze miasto w Lubelskim

C

*ChMuRkA*

Guest
heh miło poczytać, że komuś się podoba Twoje miasto :D (czyt. Zamość)
na pewno patrze na nie z innej perspektywy, ale Starówka nocą w lecie mmmmm :)
 

Aifam

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2009
Posty
10
Punkty reakcji
0
Lublina nie lubię jakoś kiedy nie zajadę to tak mi dziwnie... ( żeby nie było znam trochę osób tam i są zaje..biści )

Zamość fajną ma starówkę i dobrze się w tym mieście czuje

Chełm taki o :p hehe ale można sobie na deptaku wypić browara kolo Rossmana ( jak dobrze pamietam ) i popatrzeć na piękne chełmianki

Włodawa nic ciekawego oprócz Tesco i tego czegoś na środku ronda koło PKS-u

Puławy byłem przejazdem tyle co widziałem to mało !

Kazimierz Dolny wyśmienite miejsce na wypad w ciepły dzień z dziewczyną lub znajomymi .

A był ktoś w Białej Podlaskiej ? :D
 
A

arkovianin

Guest
Ja jestem z Włodawy i to miasto ma kilka osobliwych miejsc,już nie mówcie drodzy Państwo,że jest takie złe...mamy piękny czworobok,kościółek w stylu rococo i jest ok.Zamość jest przepięknym miastem Lubelszczyzny a Chełma nie darzę sympatią...
 

Aifam

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2009
Posty
10
Punkty reakcji
0
Ja spędziłem ponad 30 godzin w czasie kursu na prawko i innych zwiazanych z tym czynności w BP i już mam dość tego miasta....


A czemu ? :D


No wiesz tu nie chodzi o to żeby w mieście stał ładny kościół bo to żadna atrakcja dla młodych osób...
 
A

arkovianin

Guest
No wiesz tu nie chodzi o to żeby w mieście stał ładny kościół bo to żadna atrakcja dla młodych osób...

No dlaczego?Nasz kościół jest przepiękny nawet obcokrajowcy go podziwiają...
 

isztwan58

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Miasto
Ciasteczkowo ;)
Czytalam wszystkie posty szukajac czy ktos wspomni o moim rodzinnym Janowie Lubelskim i prosze, ostatni wpis... ale jest slicznie i nie da sie ukryc, rozwija sie ;)
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
pobliski zalew, pobliskie lasy (grzyby) cos tam sie znajdzie jeszcze...
 

Herdus

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2009
Posty
21
Punkty reakcji
0
Urodziłem się i mieszkam do tej pory w Tomaszowie Lubelskim, miasteczko generalnie rzecz biorąc jest bardzo malownicze, szczególnie teraz czyli na okres maj - wrzesień. Mieszkam w centrum, ale za to dwie ulice dalej mam już las "Siwkę", śliczny, polecam, bo jest czym oddychać.

Jeśli chodzi o resztę, to nie ma co ukrywać, że Zamość robi nam dobrą renomę, choć jest ciut przereklamowany. Jest bardzo ładny, to fakt. Widać bardzo duże zróżnicowanie subkultur, ale na drogach często można spotkać chamidła. Ludzie wszędzie się pchają i to mi troszkę przeszkadza, ale miasto, szczególnie stare - cud.

Lublin jest straszny, szary, wielki i okropny, choć jest kilka ciekawszych miejsc. Nie podobają mi się blokowiska w centrum, wiele cholernie do siebie podobnych, wręcz bliźniaczych. Rok temu nie mogłem sobie przypomnieć, gdzie zostawiłem samochód (tak to jest jak przyjedzie chłop z prowincji) i przez 45 minut włóczyłem się to w tą, to w tamtą.

Z miast polecam Cieszanów, choć ciężko mi stwierdzić, czy to miejscowość... w każdym bądź razie bardzo ładne "miasteczko".

Nasze lubelskie tereny mają przede wszystkim śliczne miejscowości, Stanisławów i słynne "Piekiełko", Narol, Kozłówek i wiele innych.

Herd.
 

lasiczka_poznan

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2009
Posty
404
Punkty reakcji
0
hmm.. kuszące ;)
ale postanowione ze, jak bede w okolicy, to bankowo obejrze tych kilka miejsc :)
 

isztwan58

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Miasto
Ciasteczkowo ;)
nie tylko zalew, grzyby czy stadninę ;p dla spragnionych jakiegoś aktywniejszego wypoczynku mamy nowiutki basen ;) ale jednak bym proponowala posiedziec na swiezym powietrzu.. najlepiej z najlepszymi lodami w Polsce;D no.. jeszcze Kazimierz może się z nami równać ;)
 

gelo287

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2009
Posty
397
Punkty reakcji
1
A ja dalej będę się upierał przy Janowie Lub.
 

nnndmowska

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2009
Posty
73
Punkty reakcji
0
Jestem z Łukowa jednak zdecydowanie sądzę, że Zamość to najpiękniejsze miasto lubelskiej ziemi.
 
Do góry