Najliczniejsza Subkultura W Polsce

korona191

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
55
Punkty reakcji
0
Próbuję wszystkim właśnie przetłumaczyć , że dres nie świadczy o rodzaju słuchanej muzyki, jeden słucha rapu , drugi metalu , trzeci popu, czwarty techno ...itd. Ja jak mówiłem , chodzę prawie ciągle w dresach , jestem kibicem jeżdżącym po całej Polsce za klubem ,a lubię słuchać i metalu i rocku i rapu.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Czytając posty odnoszę wrażenie iż 90% ludzi wypowiadających się w tym temacie nie przekracza ilorazu inteligencji przeciętnego kretyna. Jak można "dresów" nazwać subkulturą czy "blokersów" ? Jedyne co ich łączy to to , że czasami/często(zależy od osoby) ubierają dresy . Mieszkam w blokowisku typowym i wasi tzw. dresi słuchają najróżniejszej muzyki, czy to metalu, czy rapu , a akurat wśród nich techno i disco polo jest nie bardzo lubiane. Z tymi kolczykami to już w ogóle jest nieporozumienie , ponieważ osoby takie zazwyczaj są nazywane pedałami etc.Większość tych blokersów to chodzi głównie w jeansach. Sam akurat przepadam za zakładaniem dresów i bluz z kapturem a doceniam starego rocka czy metal, słucham trochę choć niewiele rapu oraz muzyki typu Konkwista.Niektórzy oczywiście są agresywni, kradną ale czy nie jest tak w waszych subkulturach? Więc zamiast "dresy" to możecie sobie pisać "łyse osoby ubrane zazwyczaj w dresy , które kradną i są agresywne" bo idąc waszym tropem można rozróżnić "jeansiarzy" ,"lateksiary(chyba tylko kobiety w tym chodzą)" etc.etc.I jeszcze jedno z tym łączeniem dresów z techno, z tego co się orientuję to na różnego typu dyskoteki w dresach się nie chodzi , a z tego co się orientuję u mnie w mieście chyba we wszystkich dyskotekach jest coś w rodzaju " panów w dresach nie wpuszczamy".
sam kur*a masz niski iloraz inteligencji skoro sądzisz, że dresem nazywamy gościa tylko ubranego w dres.
Już rzygać się chce jak mówię ja lub kto inny w tym temacie po raz setny: nie każdy w dresie jest dresem.

no i co z tego że chodzisz na co dzień w dresie ? przecież nie jesteś dresem. Mam kolegę w klasie którego tylko 2 razy widziałem w innym ubraniu niż dres (garnitur) od początku roku szkolnego, kopie w piłkę w jakimś klubie. Ale jemu do dresa (taka subkultura dresów żeby nie było) jak stąd do końca galaktyki.

P.S: haha coś mi mówi, że jesteś pseudo dresem, przyznam że pierwszy znany mi przypadek :D
 

korona191

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
55
Punkty reakcji
0
Mój iloraz inteligencji, raz tylko mierzyłem wyniósł , Bóg mi świadkiem 143 , cały czas wam tłumaczę , że nie ma takiej subkultury jak dresy tylko ludzie tacy jak ty ją sobie wymyślili nie wiem po co. Ci ludzie nie czują ze sobą solidarności z powodu noszenia dresów. A tak w ogóle to odnieś się może całych postów , a nie części.
 

Wojownik1988

Syn grzesznych ciał
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 853
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
Mazury
Wszyscy co to piszą to pewnie brudasy... (metale, punki, skate... i takie tam...) Bez obrazy.
Bo nie dres czyni cie dresiarzem...

Bez obrazy ?!
Jak mamy się nie obrażać, skoro nas nazywasz brudasami ? Wiesz, ilu widziałem brudnych i śmierdzących dresiarzy ?
A co metali - ja jestem metalem i w żadnym wypadku nie jestem brudny. To, że mam długie włosy, nie znaczy, że są brudne, nie przeszkadza mi to myć codziennie i rozczesywać.
I wcale nie jestem żadnym wyjątkiem. Żaden z moich kumpli też nie jest brudasem.

A poza tym od kiedy to metalowcy mają stereotyp brudasa ? Kiedyś tylko punki przez skinów byli tak przezywani, pewnie z powodu trybu życia (a przynajmniej stereotypowego) - picia tanich win po melinach itp.
Ale metal ? Bzdura i tyle.

A tak poza tym, to wiem, że nie dres czyni człowieka dresiarzem. Bo inaczej każdy np. nauczyciel od w-fu byłby dresiarzem.
W ogóle dres to ubranie sportowe jest. Jeszcze 12,13 lat temu w dresach chodzili tylko sportowcy.
Więc nie chwytaj za słowa i nie uogólniaj. I przede wszystkim jeśli nie chcesz wstawiania głupich stereotypów na temat dresiarzy itp. to przestań wyzywać od brudasów, bo ludzi obrażasz. Zalatuje mi tu hipokryzją.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Wszyscy co to piszą to pewnie brudasy... (metale, punki, skate... i takie tam...) Bez obrazy.
Bo nie dres czyni cie dresiarzem...

Jesteś zaje*isty! :eek:k:
Właśnie mnie uświadomiłeś, że chociaż mam dresowe spodnie na du*ie teraz i kumpel z klasy prawie zawsze chodzi w dresie (inny jego ubiór to garnitur który zakłada w ostateczności) to nie jesteśmy dresami... :bag:
Człowieku zanim coś napiszesz to poczytaj ze 2 strony tematu... Już setki razy (ostatni raz góra 3 dni temu) mówiliśmy, że nie każdy kto ubiera dresy to dres.
Tak ci co piszą tutaj to w pewnej części metale czy punki, tylko oni co najdziwniejsze właśnie mówią, że dres to nie ten który tylko nosi dres.
 

korona191

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
55
Punkty reakcji
0
Zacytował to tylko po to aby dać przykład. Jakim prawem on dostaje 20%? Wy zaczeliście gadać o dresach-bandytach , że to niby nie chodzi o wszystkich co w dresach chodzą i , że tym ludziom(co wyzywają ludzi ubranych w takie dresy) chodzi o konkretnych spotkanych przez nich albo coś, to ja ci powiem , że ja znam wielu metali(punków nie miałem okazji poznać) typowych stereotypowych brudasów, śmierdzi od nich , brudne ubranie itd. Może kolega , który napisał o brudasach tylko takich poznał?
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Zacytował to tylko po to aby dać przykład. Jakim prawem on dostaje 20%? Wy zaczeliście gadać o dresach-bandytach , że to niby nie chodzi o wszystkich co w dresach chodzą i , że tym ludziom(co wyzywają ludzi ubranych w takie dresy) chodzi o konkretnych spotkanych przez nich albo coś, to ja ci powiem , że ja znam wielu metali(punków nie miałem okazji poznać) typowych stereotypowych brudasów, śmierdzi od nich , brudne ubranie itd. Może kolega , który napisał o brudasach tylko takich poznał?
wiesz co brudasie, może i masz racje brudasie. a ja poznałem takich jak Ty tylko brudnych brudasie. jest ok?
btw lepiej jak ktoś jest brudny niż jak jest agresywny
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
bezsensowna czy nie potrafisz na to odpowiedzieć? btw, co do postu Berialsa zacytowanego, jeśli datę poznaję, to co jak co, ale był uzasadniony. i jak jeszcze raz ktoś go w jakimś celu przytoczy oświadczam wszem i wobec wylatuje z forum. Czemu? to sprawa prywatna.
 

korona191

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
55
Punkty reakcji
0
Nie zauważyłem pytania w twoim poście prócz oczywistego pytania retorycznego , na które się z zasady nie odpowiada.
 

korona191

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
55
Punkty reakcji
0
Dobra, mam pomysł , skończmy głupią dyskusję , bo do niczego ona nie prowadzi, ale mam ostatnie pytanie, pisałeś że dałeś mi 20 % a nie dostałem PW , a przy profilu jest napisane 0%.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Dobra, mam pomysł , skończmy głupią dyskusję , bo do niczego ona nie prowadzi, ale mam ostatnie pytanie, pisałeś że dałeś mi 20 % a nie dostałem PW , a przy profilu jest napisane 0%.
nie dałem Ci. bo pisałem że dam Ci jeśli coś tam zrobisz, chodziło wtedy chyba o czytanie ze zrozumieniem :)
 

radeeeek6

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2008
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
38
bezsensowna czy nie potrafisz na to odpowiedzieć? btw, co do postu Berialsa zacytowanego, jeśli datę poznaję, to co jak co, ale był uzasadniony. i jak jeszcze raz ktoś go w jakimś celu przytoczy oświadczam wszem i wobec wylatuje z forum. Czemu? to sprawa prywatna.


Co juz nie mozna nic napisac, zacytowac jakiegos postu... bo masz jakas tam władze na forum i ja straszysz? Będe cytowac kogo bede chciał. Wiesz co mozesz mi zrobic....
 
Dołączył
6 Lipiec 2007
Posty
257
Punkty reakcji
0
zróbcie jakomś ankiete a nie kłócie się albo przynajmnie zdefiniujcie pojęcie subkultury po gadacie głupoty depeshe rulez :D Smash the Reds White Power Skinheads.
 

gurtos91

Pospolity Troll
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 282
Punkty reakcji
9
Wiek
32
Miasto
kuj-pom

dares91

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2008
Posty
125
Punkty reakcji
0
Miasto
się biorą pięniądze
W moim mieście zdecydowana większość to hip - hopowcy. Tylko cześć z nich to ludzie na poziomie a reszta hurtem jak by nie patrzeć to same szumowiny. Metali jest mało , podobna sytuacja jest z rockowcami. Dresów nie ma praktycznie wcale po za małymi wyjątkami. Na mnie koledzy mówią "dres" gdyż nazywają mnie daresem :D to taki skrót hehe
 
Do góry