Najlepszy program antywirusowy

Najlepszy program antywirusowy.

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

noname80

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2009
Posty
534
Punkty reakcji
0
a to ten program jeszcze istnieje. tutaj jestem w szoku. myślełem że już dawno poszedł w odstawke. OTCHŁAŃ a skuteczny jest chociaż?
 

fumka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
820
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
wafka
o jeny :p a ja o tym nawet nie słyszałam :p
noname - mam nadzieję, że nie trzeba się aż tak naprodukować :p liczę, że choć jedna, dwie trafne uwagi się zdadzą ;)
 

noname80

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2009
Posty
534
Punkty reakcji
0
fumka nigdy nie wiadomo co może okazać się trafną uwagą ;) ale faktem jest że im więcej tych uwag, spostrzeżeń-tym lepiej, w końcu po cos to ma służyć. ciekaw jestem podsumowania tych testów po miesiącu
 

fumka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
820
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
wafka
nom, ja też nie mogę się doczekać efektów :) no i rozstrzygnięcia konkursu ;) hihi ;)
 

noname80

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2009
Posty
534
Punkty reakcji
0
czy jak zgarniesz jakąś nagrodę to się podzielisz? :p
darmowa licencja by się przydała, a jakże :D
 

fumka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
820
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
wafka
hihi :p zamiast liczyć na mnie, sam się bierz do roboty :p
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Patrząc na forum test-lab, to są całkiem spore szanse na licencję:) Teraz czekam na testy Nortona 2010, może jakaś gazetka by się pofatygowała i porównała Pandę, Kaspera i Nortona :> Miło by było :)
 

noname80

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2009
Posty
534
Punkty reakcji
0
no już dawno wziąłem się do roboty, znam pandę od lat :) i z każdą wersją jestem jeszcze bardziej zadowolony z własnego wyboru
 
V

VenomX

Guest
Patrząc na forum test-lab, to są całkiem spore szanse na licencję:) Teraz czekam na testy Nortona 2010, może jakaś gazetka by się pofatygowała i porównała Pandę, Kaspera i Nortona :> Miło by było :)
Jestem uprzedzony do Symanteca ze względu na inwigilację, firma ta prowadzi nieczystą politykę...
 

fumka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
820
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
wafka
o rajciu... właśnie do mnie dotarło, jak oni robią te obserwacje :| to ja o tym nie wiem, a ktoś (wyłączając hackerów oczywiście) mi śledzi co robię na kompie? no chyba żart :p
mam nadzieję, że nie jset to zbyt popularna praktyka :/
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
No to nieźle, dziwne, że jeszcze nikt (chyba) nie zrobił z tego poważniejszej afery. Jeżeli zbierali te informacje, tak jak myślę, że zbierali, to chyba nie jest to legalne :> Chociaż mnie nie z tego powodu nie ciągnęło do Nortona :p
 

noname80

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2009
Posty
534
Punkty reakcji
0
jakos mnie ten artykuł nie zmartwił i nie powalił na kolana. nawet nie wiem co by tyu mądrego napisać :niepewny:
na pewno nie używam torrenta :)
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Avast? Tak..bez wątpienia jest popularny w Polsce, nic dziwnego, że zajmujemy 3-cie miejsce na świecie w odsetku zarażonych komputerów ...
 

noname80

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2009
Posty
534
Punkty reakcji
0
dobrze że ludzie korzystają z jakiegokolwiek AV. chociaż w tym wypadku nie powinno się kierować zasadą że wystarczy mieć cokolwiek.
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Nieraz ludzie bez AV bardziej uważają i mniej śmieci łapią na kompa. Mając AV jesteś mniej uważny, szczególnie kiedy uważasz, że Twój komputer jest chroniony w 100%.
 
Do góry