Najlepszy podkład?

oliviabonavista

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
491
Punkty reakcji
0
Jaki jest Waszym zdaniem najlepszy podkład do twarzy? :)

Dodam, że szukam rozświetlającego, nie matującego; mam cerę bez pryszczy ani żadnych innych takich, nie przetluszcza się, jest gładka; mam śniada karnację, wiec zazwyczaj wybieram te ciemniejsze..

Słyszałam o tych minerlanych wiele superlatywów w gazetach, to prawda? :)
 

Ashley88

speedAshi
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
1 690
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
:P gdzies na poludniu
ja używam tylko matujacego, z maybelline :) niestety moja cera nie jest zawsze idealna ;))

jesli masz spoko cere, to po co uzywac podkladow? Zatykasz tylko pory :))) i robisz sobie tapete niepotrzebna :)
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
ja używam tylko matujacego, z maybelline

tak jak ja :)

Ogólnie polecam tą firmę :)
czesto kupuje rózne kosmetyki ale co do mayb mam zaufanie...

tak samo jak do tuszów z loreal :)
 

sunrise_girl

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2009
Posty
126
Punkty reakcji
1
WEdług mnie - numer 1 jeżeli chodzi o podkłady to - Maybelline - Affinitone. Dlaczego? Bo nie ma efektu maski po jego nałożeniu - twarz nie wygląda jak tapeta, tylko bardzo naturalnie, cera jest wygładzona:) mam go już 5 raz :) ważne żeby dobrze wybrać kolor ja mam Vanilla Rose. Pozdrawiam:)
 

oliviabonavista

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
491
Punkty reakcji
0
Też mam Affiinitone :D Tylko trochę za bardzo mi matuje :) A co do zatykania sobie porów, to nie używam podkładu tak często, zazwyczaj tylko krem rozświetlnający z Olay'a, jest naprawdę świetny, albo ten lekko brązujący z Garniera :) Obecnie używam podkładu albo Maybelline, który kupiłam w NIemczech, jest też tutaj, nie pamiętam nazwy ale taki srebrny i rozświetlający, albo z Soraya albo właśnie Affinitone, a jeśli chodzi też o tusz to boski jest z Astora, Volume Artist srebrny; rzęsy po tym są naprawdę wyraźnie (chodź ja z natury mam czarne, geste i długie, to po tym dają efekt sztucznych rzęs :)

Myślę o kupnie podkładu mineralnego z Rimmel'a? Co myślicie? ^_^ A może jakiś z L'oreal, Vichy albo Max Factor? Wiem, że są drogie, ale jeśli sa tego warte, to czemu nie? :rumieniec:
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
vichy nie ;p! wtedy dopiero bedzie 'tapeta' co jak co ale podkladow to nie mają ;p
a moze po prostu kuleczki brązujące na kosci policzkowe skoro cere masz ladną ;)?
 

Tiana

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2009
Posty
462
Punkty reakcji
0
Ja używam podkładu firmy Isa Dora. Średnio pachnie, trzeba się przyzwyczaić, bo nie jest szczególnie perfumowany, wiec jak ktoś używał wcześniej perfumowanych, to ten ma trochę apteczny zapach, ale jest rewelacyjny, doskonała konsystencja, świetnie się rozprowadza.

O podkładach mineralnych też słyszałam dużo dobrego, ale jeszcze nie używałam.
 

andzia1994

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2009
Posty
678
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Wrocław
ja używam podkładu baaaardzo taniego ale mi on bardzo odpowiada xd używałam różne podkłady, droższe i tańsze ale jednak już od jakiegoś czasu używam jednego ;] a mianowicie podkłądu wyrobów `Rosman` jest naprawdę bardzo dobry a do tego kosztuje 6 zł ;o
 

oliviabonavista

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
491
Punkty reakcji
0
też używam kuleczek brązujących czasem samym albo różów zwykłych :)

Racja, drożej, nie znaczy lepiej :) Isa Dora? Oni wszystko mają naturalne więc pewnie jest mineralny :)

A co myślicie o tym z Astora z tym pędzelkiem? Ja chyba nie umiałabym tak nim wachlowac :p zazwyczaj biore krople i rozmazuje na całą twarz, a nie jakąś gabeczką, w jakieś kierunki.. gadanie :/ :D
 

xscarlettx

gingercore
Dołączył
30 Styczeń 2009
Posty
794
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Ja mam suchą cerę, nie świeci się i nie mam wyprysków, a używam podkładu Rimmel Renev & Lift-jest świetny, nawilża jak krem, ładnie pachnie i rozświetla, polecam.
 

Twiggy

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2009
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Hell
Maybelline Dream Satin Liquid Podkład, dla mnie idealny, a mam bardzo problematyczna cere. Uwazaj z kolorami, niewiedziec czemu maybelline ma rozowe odcienie. . .
 

oliviabonavista

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
491
Punkty reakcji
0
Nie musicie pisac o podkładach tylko dla mnie :) chciałam zebyscie wyrazili swoje opinie jakie są najlepsze :) dziekuje Wam za to :) w sobotę wybieram się na zakupy chyba :D szukam jeszcze pomadki o kolorze fuksji,. taką jaką ma Katy Perry na ustach (np. w teledysku ,,Hot 'n Cold), wczoraj kupiłam Hydra coś tam z Maybelline, i pisało fuksja, na dłoni wygląda super, ale na ustach jest bardzo ciemny i wcale nie ładny :/ Nigdzie jeszcze nie widziałam takiej pomadki o jakiej mysle :(
 

oliviabonavista

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
491
Punkty reakcji
0
Ostatecznie wczoraj kupiłam krem nawilżający Olay z dodatkiem podkładu Max Facktor, macie racje: skoro mam ładną cerę, to nie ma sensu tak jej zatykać :) a to wydaje mi się idealne: krem + podkład w jednym, co o tym myślicie? :)
 

justysia0992

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
Miasto
Daleko :)
a jaki najlepszy podkład dla cery świecącej z niedoskonałościami? nie chce efektu tapety, ale chce zeby twarz była gładka i żeby się podkład dobrze rozprowadzał :)
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
a jaki najlepszy podkład dla cery świecącej z niedoskonałościami? nie chce efektu tapety, ale chce zeby twarz była gładka i żeby się podkład dobrze rozprowadzał :)
Ja mam taką cerę jak Ty i uwielbiam make up z AA, a dokładniej "jedwabisty podkład rozświetlający do skóry wrażliwe i skłonnej do alergii" z serii Oceanic. -> jeżeli cera Ci się świeci to wybierz ten do cery tłustej.
Albo może "dream matt mousse" z Maybelline. Też jest wspaniały. Jednak ja stawiam na AA. Kosztuje też niewiele, około 15zł.

Ostatecznie wczoraj kupiłam krem nawilżający Olay z dodatkiem podkładu Max Facktor, macie racje: skoro mam ładną cerę, to nie ma sensu tak jej zatykać :) a to wydaje mi się idealne: krem + podkład w jednym, co o tym myślicie? :)
Też dobry pomysł. Ja kiedyś używałam kremu koloryzującego z Avonu, też był na takiej zasadzie jak ten z Max Factor.
Ale niestety - po urodzeniu dzieciątka cera mi się zepsuła. Jeżeli masz ładną, to po co ją niszczyć podkładami?
 
Do góry