Najlepszy podkład jaki miałyście

D

Dosiek77

Guest
Ostatnio skusiłam się na krem BB - strzał w dziesiątkę bardzo się polubiliśmy ;)
 

joolia

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2012
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Gdynia
Nie odstaję od reszty. Zdecydowanie Revlon Color Stay. Bazy na codzień nie używam, tylko czasem na wyjścia, gdy ardzo zależy mi utrwaleniu makijażu i myślę, że baza inglota jest całkiem ok
 

joskin27

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2012
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Ostatnio skusiłam sie na Rimmel - wake up z pomarańczowa zakrętką i jestem zadowolona nawet koleżanki pytaja sie jaki mam podkład na twarzy. I oczywiscie obowiazkowo coś na policzki- kulki brazujace z Gosha- rewelacja- piekny naturalny efekt
 

joolia

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2012
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Gdynia
joskin27, zastanawiłam się ostatnio na tym rimmelem. Czy dobrze matuje? Stosowałaś może kiedyś Revlon albo matujący Inglot lub Kobo i masz jakieś porównanie?
 

raga79

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
144
Punkty reakcji
2
Ja miałam z Rimmela i nie była zadowolona. Bardzo dobrze służyłam mi próbka podkładu z Clinique. Teraz zastanawiam się czy na wiosnę i lato nie zakupić sobie tego kremu BB, boję się tylko że będzie za ciężki. Chciałabym się wybrać na te darmowe konsultacje, które organizuje Douglas w galeriach. Czytałam, że teraz ich stoisko Beauty Studio z ekspertami jest w Szczecinie w Centrum Galaxy. Był ktoś może? Ponoć porad udzielają najlepsi wizażyści. Ja czekam aż będą w Gdyni, może wtedy pomogą mi wybrać podkład idealny dla mojej cery.
 

ramonaona

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2012
Posty
120
Punkty reakcji
0
Nie odpowiadał mi Revlon, nie czułam się w nim naturalnie. Pasują mi podkłady Lirene, są bardzo lekkie i ładnie wyrównują koloryt.
 

Laroche

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2013
Posty
8
Punkty reakcji
0
Zdecydowanie "Parure de lumiere" Guerlain... Mam go od prawie pół roku i konca nie widać. Wydajny, dobrze kryje i co jest w nim najfajniejsze: delikatnie rozświetla skórę, nadeje jej świeży wygląd, nie matuje tak jak większośc podkładów z efektem maski. Ja mam cerę mieszaną i lepszego nigdy nie miałam.
 

Stylistgirl

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2012
Posty
24
Punkty reakcji
0
no ostatnio zachwycam się podkładami marki Bobby Brown mam dwa i je testuję. Jak na razie rewelacja!
 

czarna!!

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2007
Posty
437
Punkty reakcji
0
z podkładów na zimę kiedy cera potrzebuje mocniejszego krycia wybieram podkłady Inglota jako tańszą wersję lub Clinique kiedy mam więcej kaski, natomiast na wiosnę-lato wybieram lżejszą wersję moje odkrycie krem BB Garniera na ten moment bez zarzutu :)
 

Mangolia

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
281
Punkty reakcji
4
Gosh kryjący do cery naczynkowej. Bardzo dobry, bez efektu maski, wydajny i stosunkowo niedrogi.
 

ewa638

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
Moim hitem wśród podkładów jest podkład firmy Revlon z serii Photoready. Ja używam numeru 004 NUDE. Nie tworzy maski, pokrywa niedoskonałości, dlugo się utrzymuje, odbija światło.... REWELACJA!
 

Paula b

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2013
Posty
1
Punkty reakcji
1
Witam !!!

Polecam wszystkim podkład Photo Finish firmy Karaja - długotrwały, perfekcyjnie matujący i wolny od oleju dzięki czemu nie zatyka porów - kolor nr. 40 jest super!!!!
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Revlon colorstay, ale tylko na wieczorne, "większe" wyjścia, baaardzo rzadko. A kupuję na allegro, bo kosztuje prawie 50zł mniej niz w drogerii.
A tak to krem BB, z garniera. Nic więcej nie trzeba.
 

katarynka20

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2013
Posty
1
Punkty reakcji
1
Witajcie dziewczyny , ja testowałam wiele podkładów zarówno u siebie w gabinecie, jak i bezpośrednio na sobie, nienajlepsze doświadczenia mam z marką Rimmel gdyz podkłady tej rmy trochę przesuszyły mi skórę twarzy, jak również podczas stoswania nie opuszczało mnie wrażenie "obciążonej"
Skóry, koleżanka poleciła mi do wypróbowania podkład włoskiej firmy Karaja o nazwie skin vel vet, jestem zachwycona, niemość, że ma mocne krycie długo się utrzymuje na skórze to do tego nie zatyka porów, ma dużo składnikó1) odżywczych także dodatkowo pielęgnuje skórę twarzy, ja mam odcień numer 3, który idealnie dopasowuje się do skóry twarzy zarówno latem jak i zimą ;) Serdecznie polecam
 
J

jessi_ca

Guest
ja uzywalam naprawde wielu podkladow- revlon color stay, bourjois, vichy dermablend, max factor flawless skin, max factor lasting performance itd. mialam dlugi czas cere tradzikowa i wiadomo wtedy chce sie pokryc wszystko na twarzy... teraz dalam sobie spokoj... cera uspokoila sie a ja klade tylko krem cc z bielendy 10 w 1 i jest okej, mam pewnosc ze nie klade niepotrzebnych rzeczy na twarz i wygladam swiezo, co jest szczeoglnie wazne wiosna i latem :)
 

ropucha_89

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2014
Posty
131
Punkty reakcji
6
Najlepszy był Bourjois, Healthy Mix. Już nie pamietam, w jakim odcieniu, ale w jednym z jaśniejszych. Jest drogi (najdroższy spośród wszystkich, jakie miałam). Dostałam go w prezencie, niestety skończył się i więcej nie kupiłam...
 
J

Jula92

Guest
Ja bardzo lubię i już od dawna używam ciągle tego samego podkładu: Maybelline Affinitone :) nie jest ciężki i w sumie wydajny. Jeszcze z kremów CC ostatnio wypróbowałam i też mi się spodobał krem color control Bielendy. To krem + lekki podkład, fajnie się wchłania, i nie schodzi od razu tak jak inne kremy tego typu które stosowałam...
 

polqa

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2014
Posty
10
Punkty reakcji
0
chyba stay matte od rimmela ;) i lubię też dużo kremów bb, ale nie są tak trwałe jak dobry podkład ;)
 
J

jessi_ca

Guest
to chyba zalezy od tego jakiego kremu bb uzywasz. wydaje mi sie ze ich trwalosc nie rozni sie zbyt wiele od trwalosci zwyklych podkladow.a jesli juz- chyba wole mniej trwaly krem bb niz obciazajacy skore drogeryjny podklad. ten krem cc bielendy, ktorego uzywam utrzymuje sie w ciagu dnia, wiadomo czasem przypudruje nos czy brode, bo mam troce tlusta cere. ale poza tym swietnie sie sprawdza na twarzy, zwlaszcza w cieplejsze dni
 

para_noir

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2014
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
10
Gosh, X-Ceptional Wear Fond De Teint, odcień nr 11 - porcelain.
 
Do góry