Najlepszy krem do cery tlustej?

homers

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2016
Posty
75
Punkty reakcji
0
Couperose Relax - głównie do cery suchej i wymagającej, naturalny, od Hildegard Braukmann. Akurat w naszym przypadku działał znakomicie, dał bardzo dużą zmianę i po prostu pozwolił totalnie odmienić sytuację. Oczywiście, żeby widzieć realne efekty, trzeba przede wszystkim solidnie o to wszystko zadbać, pielęgnować cerę systematycznie, wtedy na bank będzie dużo lepiej.
 

kastel

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2016
Posty
188
Punkty reakcji
1
Ten kosmetyk Hildegard braukmann jest naprawdę świetny - totalnie zmienia sytuację i poprawia stan cery - wprawdzie stopniowo, ale docelowo wszystko jest do zrobienia. Osobiście nie mam żadnych problemów - cera w stanie idealnym.
 

ToLa01

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2014
Posty
82
Punkty reakcji
2
A co polecacie na tłusty nos, na bardzo tłustą i problematyczną strefę T?
 

Fanita

Zbanowany
Dołączył
10 Październik 2016
Posty
63
Punkty reakcji
3
Red_Rose89 napisał:
Z La Roche-Posay są dobre kremy. Wypróbuj
Tu sie zgodzę również używam tych kosmetyków i sobie chwalę.


ToLa01 napisał:
A co polecacie na tłusty nos, na bardzo tłustą i problematyczną strefę T?
Może oczyszczać ją płynem micelarnym przeznaczonym do skóry tłustej i smarować specjalnym kremem. Tak jak wyżej pisałam kosmetyki z la roche sa bardzo fajne powinnaś znaleźć coś dla siebie. Tu możesz sobie je poprzeglądać .
 

tienshan

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2016
Posty
80
Punkty reakcji
0
ToLa01 napisał:
A co polecacie na tłusty nos, na bardzo tłustą i problematyczną strefę T?
Ja bym ci polecila bielendowy oczyszczajacy zel weglowy carbo detox, ja uzywam go w polaczeniu z maseczka 2 razy w tygodniu i naprawde jestem zadowolona, fajnie oczyszcza, matowi cere i usuwa nadmiar sebum, wiec ta buzia potem tez nie wyglada tak zle.
 

sylkamil

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2015
Posty
67
Punkty reakcji
0
krem z serii zielona herbata z bielendy, jako jeden z nielicznych dal sobie rade z moja cera i jej zmatowieniem ;)
 

tassiek

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2015
Posty
80
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Polska
Żele-kremy. Wszystko co na bazie wodnej będzie dobre. I wbrew pozorom takie żele nawilżają nie raz nawet lepiej niż tłuste kremy. Obecnie mam Sui, ale dobry jest też Tarte H2O tylko ciężko go u nas kupić na ebay trzeba polować.
 

sylkamil

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2015
Posty
67
Punkty reakcji
0
ToLa01 napisał:
A co polecacie na tłusty nos, na bardzo tłustą i problematyczną strefę T?
samaruję sie kremem z aktywnym węglem z bielendy, bardzo dobrze matuję lepiej niż moje poprzednie kremy
 

MalwaPiasek

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2016
Posty
50
Punkty reakcji
1
Ja tez lubie krem z bielendy matujacy, kiedys mialam z nivea ale zaczal mnie zapychac :/ Ja tez duza uwage przywiazuje do regularnego stosowania maseczek, dokladne oczyszczenie i zmatowienie cery bardzo dobrze na nia wplywa. Z maseczek najbardziej lubie silver detox, tez z bielendy. W skladzie ma aktywny wegiel, cynk i nano srebro i dzieki polaczeniu tych skladnikow efekty sa super, dokladnie oczyszczona cera, zmatowiona, zawezone pory.
 

Estera1919

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2018
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Przemyśl
Cześć, mam straszny trądzik ;( Nie wiem, jak się go pozbyć. Może jakieś kremy? Co myślicie? Polećcie mi coś, w miarę przystępnej cenie (na studencką kieszeń) :)
 

Carola7373

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2018
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Hej, a byłaś z tym trądzikiem u dermatologa? : ) Niestety ciężko kogokolwiek zdiagnozować przez internet. Jeśli chciałabyś złagodzić objawy przed wizytą, a jednocześnie bardziej sobie nie zaszkodzić, polecałabym Ci zakup jakiegoś dobrego naturalnego serum np. Sevolium. :)
 

Nicola

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2018
Posty
78
Punkty reakcji
0
Bardzo dużo fajnych specyfików na skórę, włosy i paznokcie , zgrabną sylwetkę, dla mężczyzn, kobiet a nawet dzieci można kupić w sklepie zielarskim Dobre Źródło we Wrocławiu. Sklep oferuję usługi zakupu internetowego przez E - sklep i ja się tam zaopatruję.
 
Do góry