Najlepsze sklepy internetowe z karmami które polecacie?

Obelix

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
17
Punkty reakcji
0
Ja przekonałam się do http://www.zooekspres.pl/
mają dobre promocje, niskie ceny i co ważne
nigdy się na nich nie zawiodłam.
Karma dobrze zapakowana, dostawa gratis
a czas dowozu nie trwał nigdy dłużej niż trzy dni!
Najczęściej kupuję suchą karmę royal,
ale ostatnio skusiłam się na
animonda 200g - za 2,60zł
400g - za 4,40zl
http://www.zooekspres.pl/go/_category/index.php?idc=5_16
felix 400g za 2,50zł
http://www.zooekspres.pl/go/_category/index.php?idc=5_16_51
sheba za 2,50
http://www.zooekspres.pl/go/_category/index.php?idc=5_16_52

nigdzie nie znalazłam taniej .
 

Obelix

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
17
Punkty reakcji
0
Podajcie sklepy...
niewierze że, nie znacie takich o których warto napisać
 

Verkam

walking contradiction
Dołączył
17 Styczeń 2008
Posty
1 562
Punkty reakcji
1
Wiek
27
Miasto
Radzionków
No ja nie znam.

Chociaz.... może poszukaj w necie np. Karusek, Royal Canine, Eukanuba itd.
 

krista82oppl

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2008
Posty
10
Punkty reakcji
0
ja kupuje w krakvet.pl, dostawa za 2 dni, jedzonko tanio i dobre dla zwierzaczków, różne firmy do wyboru, też są fajne promocje.

z tego co widzialam to w zooekspres sa tylko rzeczy do psów i kotów, a gdzie reszta zwierzaków?
 

ajmakar

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
ja robie zakupy w www.perro.pl ze strony jest link do sklepu on-line, moje zwierzaki z karmy PERRO zadowolone, a i ceny do zniesienia...
po karmie z łososia bardzo poprawiła się sierść, olej jest świetny...troche capi, ale piuty go lubia
polecam

chyba mi sie link jakoś żle dodał
PERRO.PL
 

arwen

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2007
Posty
81
Punkty reakcji
0
A gdzie mogę kupić Purinę One przez internet? Wiecie może?
ja kupuję purinę pro plan na animalia.pl, ale tam "one" nie ma chyba, bo tę akurat kupowałam w sklepie normalnym. ale myślę że na allegro spokojnie bedzie, poza tym na ceneo czy skąpcu możesz sprawdzić, tam powinno coś być.

edit: mój ulubiony sklep internetowy to animalia.pl właśnie. wszystko prawie tam mam (od karmy, przez żwirek, po zabawki i akcesoria), błyskawiczna wręcz dostawa i mili kurierzy :)
 

Lola24

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2007
Posty
103
Punkty reakcji
0
Dzięki, mnie właśnie interesuje Purina One Junior, bo kociak najchętniej taką je i do tej pory też kupowałam w sklepie, ale pomyślałam, że hurtowo to pewnie taniej wyjdzie. Strasznie dużo tych karm na rynku, w sumie to nie wiadomo jak wybrać tę najlepszą, na szczęście mamy fajnego i rozsądnego weterynarza i on nam w ogóle puszek nie kazał dawać
 

reptile

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
147
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Dzięki, mnie właśnie interesuje Purina One Junior, bo kociak najchętniej taką je i do tej pory też kupowałam w sklepie, ale pomyślałam, że hurtowo to pewnie taniej wyjdzie. Strasznie dużo tych karm na rynku, w sumie to nie wiadomo jak wybrać tę najlepszą, na szczęście mamy fajnego i rozsądnego weterynarza i on nam w ogóle puszek nie kazał dawać

ja kupowałem u siebie na warszawskich Bielanach w sklepie (w necie nie patrzyłem, bo nie jestem przekonany do zamawiania jedzenia przez net) kiedyś Purinę jakąś. też coś dla juniora pewnie, bo wtedy mój kot miał jeszcze poniżej roku, ale teraz to mogę powiedzieć, że jest nadal w tym sklepie. jakby co to mogę podać namiary jeśli będzie potrzeba. Teraz karmię kota inną karmą, ale pamiętam, że mu ta Purinka smakowała. nie miał problemów, żeby michę wylizać do czysta.
 

Lola24

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2007
Posty
103
Punkty reakcji
0
Dzięki, tak na sztuki to mogę kupić w Carefourze, myślałam szczerze mówiąc, żeby trochę przyoszczędzić i hurtowo zamówić, albo na jakąś promocję trafić. Jak gdzies zobaczysz coś takiego to będę wdzięczna za info
 

arwen

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2007
Posty
81
Punkty reakcji
0
Dzięki, tak na sztuki to mogę kupić w Carefourze, myślałam szczerze mówiąc, żeby trochę przyoszczędzić i hurtowo zamówić, albo na jakąś promocję trafić. Jak gdzies zobaczysz coś takiego to będę wdzięczna za info
wyguglało mi taki sklep: http://www.zoo-dragon.pl/index.php?cat_id=346&page=
tylko nie wiem czy to dobra cena, czy taka jak wszędzie :] bo do tej pory z gamy puriny tylko pro plan kupowałam.
ata jest dobra? to znaczy jak kot na nią reaguje? mój ma w ogóle jakąś awersję do suchych karm, szukam dla niego ciągle czegoś fajnego :]
 

Lola24

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2007
Posty
103
Punkty reakcji
0
Zaraz porównam cenę i dam znać. Co do jakości Puriny i jej działania na kota to my jesteśmy zadowoleni, tzn ja, kot i wet. Je ją już dłuższy czas, czasem dostaje przemrożone mięso, puszek nie dajemy wcale. Z tego co o tej karmie czytałam to wspomaga system immunologiczny, dobrze wpływa na sierść, skórę i dziąsła, oczyszcza zęby itd. Co jakiś czas robimy też kotu badania i absolutnie nie ma się do czego przyczepić. Tak więc my polecamy.
Pozdrawiam
 

arwen

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2007
Posty
81
Punkty reakcji
0
Zaraz porównam cenę i dam znać. Co do jakości Puriny i jej działania na kota to my jesteśmy zadowoleni, tzn ja, kot i wet. Je ją już dłuższy czas, czasem dostaje przemrożone mięso, puszek nie dajemy wcale. Z tego co o tej karmie czytałam to wspomaga system immunologiczny, dobrze wpływa na sierść, skórę i dziąsła, oczyszcza zęby itd. Co jakiś czas robimy też kotu badania i absolutnie nie ma się do czego przyczepić. Tak więc my polecamy.
Pozdrawiam

no to ja też zakupię, bo cena jest w porządku - nie zbankrutuję w sumie od jednorazowego zakupu ;) a skoro może mu zasmakować, i ma dobre opinie, to trzeba spróbować - może się do tej przekona. w sumie pro plan jadł, a to w końcu ta sama firma. a niestety - samymi saszetkami żyć nie można, trzeba się do jakiegoś suchego przekonać :]
 

arwen

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2007
Posty
81
Punkty reakcji
0
arwen, cena ok, ale bez jakiejś większej rewelacji. Za to jak chcesz poczytać więcej o Purinie to wejdź sobie na serwisik http://www.purina-one.pl/pl/cat/diary/, można się zarejestrować i prowadzić pamiętnik kota
dzięki, już obejrzałam sobie :) coś widzę że mój maluch zacznie pisać swój pamiętnik od zaraz - hihi, w życiu tego kota dużo się dzieje, jest co opisywać :p
 

Lola24

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2007
Posty
103
Punkty reakcji
0
Mój już się pisze, ciężko było się zmobilizować i zacząć, ale teraz już idzie :)
 

arwen

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2007
Posty
81
Punkty reakcji
0
Mój już się pisze, ciężko było się zmobilizować i zacząć, ale teraz już idzie :)
no ja się próbuję zmobilizować od dziś - znając życie na pewno będzie tak, że poem już pójdzie, najgorzej to zacząć :p także rejestruję się zaraz i próbujemy coś z dzisiaj wymodzić ;)
 

Lola24

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2007
Posty
103
Punkty reakcji
0
no ja się próbuję zmobilizować od dziś - znając życie na pewno będzie tak, że poem już pójdzie, najgorzej to zacząć :p także rejestruję się zaraz i próbujemy coś z dzisiaj wymodzić ;)

Daj znaka, który to Twój. I ciekawe czy zgadniesz który jest mój...
 
Do góry