Najlepsze miejsca na podryw w sieci

brombas

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
Pewnie wielu z Was próbowało podrywu przez internet. Bardzo proszę o podzielenie się doświadczeniami. Które strony WWW dają faktycznie duże szanse na kontakt w realu, a które skupiają tylko maniaków przyklejonych do klawiatury i wyżywających się wirtualnie.
Ja próbowałem na randki.interia.pl - tu plusem jest możliwość bezpośredniego rodzaju czata, ale wadą wielka masówka i tłok. Na cafe.gazeta.pl jest jakby kameralniej a przez to łatwiej o kontakt "one to one" (i 2 zaliczone randki,hehe)
Piszcie,na jakich portalach rwiecie!
 

bartoszkow

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
A mnie sie w krotkim czasie udalo wyrwac 2 sztuki na naszej-klasie , 28 i 40 lat, troche moze stare ale jak na moj gust OK. nad jedna pracowalem 2 tygodnie,a z druga to po pol godzinie na gg sie przyznala ze sie lubi bzykac z mlodszymi a za dwa dni juz byla bzyknieta hehe .
ogolna zasada: im starsza tym latwiejsza, tylko trzeba smialo na calosc isc. ale najpierw to wybrac dobrze obiekt,bo to nieraz juz na fotkach widac ze kobitka sex lubi.
Jak ktos ciekawy to moge nawet namiar na nie dac,ale na PW (priva)
 

Thunder84

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2008
Posty
76
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Łódźkie
Czateria na interii ja tam znalazlem swoja dziewczyne jestesmy razem prawie rok. Znalazlem ja na regionalnym, ale jezeli szukasz do sexu to jest tam multum takich pokoi.
 

trent

Błąd w Matrixie
Dołączył
30 Wrzesień 2007
Posty
755
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Mezopotamia
i-love jest spoko i darmowe. Sporo tam dupodajek, mnie takie laski nie interesują więc się wypisałem :]. Ale wszystkim erotomanom polecam.
 

brombas

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
@Bartosz84
Kurde, nie myślałem że da się rwać w naszej-klasie , ale czemu nie. Napisałem do ciebie na PW.

@trent
ilove nie znałem, dzięki, wygląda wporzo.
 

bartoszkow

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
Ale czemu bezsensu? bezsensu to jest jak kto wisi na kompie i sie wirtualnie onanizuje i tyle. a ja przechodze z panienka szybko do rzeczy czyli do realu. A dalej jak zwykle.
I co wtym jest bezsensu? i desperatem tez nie jestem.
 

Karotka23

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
189
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
z grodu Kraka
Podryw przez sieć? bezsensu.

nie wiem dlaczego od razu bez sensu??
miejsce dobre jak kazde inne
ja poznalam mojego aktualnego chlopaka na ilove i wcale nie uwazam ze nie mozna poznac na tego typu portalach osob wartościowych choc wiekszosc szuka tylko seksu to prawda:)
 

jalmi

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
A mnie sie w krotkim czasie udalo wyrwac 2 sztuki na naszej-klasie , 28 i 40 lat, troche moze stare ale jak na moj gust OK. nad jedna pracowalem 2 tygodnie,a z druga to po pol godzinie na gg sie przyznala ze sie lubi bzykac z mlodszymi a za dwa dni juz byla bzyknieta hehe .
ogolna zasada: im starsza tym latwiejsza, tylko trzeba smialo na calosc isc. ale najpierw to wybrac dobrze obiekt,bo to nieraz juz na fotkach widac ze kobitka sex lubi.
Jak ktos ciekawy to moge nawet namiar na nie dac,ale na PW (priva)

To ja poproszę namiary na te kobitki :)
 

misiek87m

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Gomunice
A ile razy sprawdza sie taki podryw? Najczęściej kończy się to wszystko paroma spotkaniami, a jak by ktoś chciał coś na poważnie to tylko przeżywa rozczarowanie. I kilka takich zdarzeń robi z człowieka "flaka" bo już nie reaguje uczuciowo tylko ma wszystko w :cenzura:e i zbiera niemiłe teksty za swoje zachowanie ;(.
 

kiziamizia

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
ej,chyba nie jest aż tak źle. A poza tym dziewczyny zwykle lubią być podrywane także w internecie :)
 
Do góry