Najlepsze kawałki do palenia..

Status
Zamknięty.

Munsun

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2010
Posty
232
Punkty reakcji
3
Podajcie kawałki najlepsze waszym zdaniem do palenia, coś przy czym czuje się zaje.bis.ty luz..
Moim faworytem jest, Gentleman- Dem Gone :)

Z chęcią poznam coś równie dobrego albo lepsze.






< dla tych którym nie spodoba się temat - POZDRO, mam was i wasze zdanie odnośnie palenia - w ch.ujo.wej dziurce :) >
 

Marciaaa

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2010
Posty
57
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Częstochowa
a ja idę raczej w drugą strone, przy paleniu lubię się jeszcze bardziej 'zamulic' czymś typu wyp3 "palenie", k44 "plus i minus", ostr "Spalić gniew" koniecznie z dobrych głośników, żeby poczuć ten bass ^^, wprawdzie nie ma w tym nic pozytywnego, ale wkrętka jest dobra ;>
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Dla mnie do palenia najlepszy jest kawałek haszyszu.
Co za tępy temat.
 

Munsun

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2010
Posty
232
Punkty reakcji
3
jaki tępy avatar.
jaki durnowaty twój post.
jeśli ci się nie podoba to po co piszesz ?
taki temat daje mi więcej niż temat 'jamal' czy 'bob marley'.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
jaki tępy avatar.
jaki durnowaty twój post.
jeśli ci się nie podoba to po co piszesz ?
taki temat daje mi więcej niż temat 'jamal' czy 'bob marley'.
Są tematy mądre i tematy głupie. Imho ten należy do tej drugiej grupy i powinien polecieć na śmietnik. Raport.
 

Munsun

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2010
Posty
232
Punkty reakcji
3
Są ludzie mądrzy i ludzie głupi.jacobbs należy do tej drugiej grupy i powinien zamknąć się w końcu. Raport
 

Munsun

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2010
Posty
232
Punkty reakcji
3
jeszcze będzie się bulwersował na forum bo mu się temat nie podoba.
nie chodzi o obrażanie TĘPAKU. Tylko tak samo jak ty argumentuje swoje zdanie żeby ci pokazać jak to idiotycznie brzmi.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
nie chodzi o obrażanie TĘPAKU.
:eek:k:

Tak swoją drogą dawno temu moderowałem tutaj działy muzyczne i tego typu tematy zawsze wywalałem na śmietnik. Jakoś nikt nigdy się za to specjalnie nie burzył. Zrozum, że ten temat się po prostu nie nadaje, jest głupi i w sumie poza nabijaniem postów nie spełnia żadnej innej funkcji. Dlatego też moim zdaniem powinien wylądować w koszu.
 

Munsun

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2010
Posty
232
Punkty reakcji
3
co mnie obchodzi twoje zdanie. spelnia dla mnie funkcje ze poznaje fajne kawalki do palenia. lubie zapalic przy dobrej muzie.
'tego typu' ? a jakiego typu to jest temat ? :) nie osmieszaj sie bardziej, zrozum ze nie musi ci odpowiadac temat, moze odpowiadac innym.
jak nie potrafisz tego uszanowac to masz problem a jesli nie rozumiesz o co chodzi to po prostu jestes glupi.. jak ten temat.
:eek:k:
 
Status
Zamknięty.
Do góry