Najlepsze Horrory

A

Aulelia

Guest
ktoś widział Piłę 8 ? :->
każda kolejna po 2 części zawiodła mnie, ale ósemkę obejrzałam i miło spędziłam czas

"Piła" w ogóle mnie obrzydza, tak jak te wszystkie horrory ukazujące rozlew krwi, rzeźnię odbywaną na ludziach. Teraz zrobili CD, ciekawe kto na to pójdzie, na tym można dostać zawału.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Teraz zrobili CD, ciekawe kto na to pójdzie, na tym można dostać zawału.

Nie wiem czy wiesz ale właśnie na tym polegają horrory.

"Piła" w ogóle mnie obrzydza, tak jak te wszystkie horrory ukazujące rozlew krwi, rzeźnię odbywaną na ludziach.

Też nie lubię horrorów w których reżyserzy brak fabuły nadrabiają bezmyślnym rozlewem krwi (Hostel itp.) ale w niektórych horrorach rozlew krwi jest wręcz wskazany (w małej dawce ale jest). Są oczywiście horrory w których nie ujrzymy ani mililitra juchy (np. Paranormal Activities) ale takich jest niewiele. Jak ktoś lubi gore jego sprawa.
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
nom, ja przesadnego rozlewu krwi tez nie lubie, a sa tez filmy, w ktorych prawie nie leje sie krew, ale sa takie ciekawee, zagadkowe, ze barfdzo je cenie.Po prostu jak jest przesyt tej krwi, to mam obrzydzenie i odwracam glowe, ale raczej takich filmow zacznijmu od tego nie ogladam.
 
Dołączył
13 Luty 2010
Posty
627
Punkty reakcji
38
Wiek
31
Miasto
There's a hole in the world like a great black pit
"Piła" w ogóle mnie obrzydza, tak jak te wszystkie horrory ukazujące rozlew krwi, rzeźnię odbywaną na ludziach. Teraz zrobili CD, ciekawe kto na to pójdzie, na tym można dostać zawału.
Ja nie widziałem tylko tej najnowszej części, ale z tym zawałem...
Dla mnie żadna część piły nie była straszna, a przy trójce to duży obiad jadłem :D

A według mnie najlepszym horrorem jest Ring - adrenalina na wysokim poziomie :D
 

yuki03

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2011
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Bardzo lubię horrory:D Jednak nie takie, w których polewa się krew... Dlatego nie przepadam za Piłą... Obejrzałam 1 i na tym się skończyło...

Horrory, które oglądałam (część z nich polecam) to:
- "Paranormal Activity" - "Lustra" - "W mroku zła" (podobnie jak "Cukierek albo psikus)
- "Nieodebrane połączenie" - "Droga bez powrotu" - "Silent Hill"
- "Martwa cisza" - "Oszukać przeznaczenie" - "Ring"
- "Amityville" - "Koszmar minionego lata" - "Zejście"
- "REC" - "Opętani" - "30 dni mroku"
- "Miasto śmierci" - "Przypadek 39" - "Sierociniec"
- "Koszmar z ulicy Wiązów" - "Boogyeman" - "Nienarodzony"
- "Sierota" - "Dom woskowych ciał" - "Ostatni dom po lewej" (Thriller)
- "Śmierć się śmieje" - "Cukierek albo psikus" (najgłupszy horror jaki kiedykolwiek widziałam)
- "Osiem" - "Szepty w mroku" - "Nieznajomi"
- "Wrota do piekieł" - "Udręczeni" - "The Blair Witch Project"

Mogłabym tak jeszcze wymieniać... ale przystanę na tych. :p
 

Haushi

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Horrory :
Paranormal Activity 2 i 1
Devil
All części Piły
Pirania
Nieznajomi
...The Blair Witch Project... według mnie najlepszy :)
Efekt Motyla all części
Kanibal
fajny jest Apocalypto ale to Dramato-Horror ;d
Ludzka Stonoga
Frozen--Polecam!!!
Piątek 13-tego
Splinter
Zabójcze ciało
Ostatni Egzorcyzm
The Children
Ostatni Dom Po lewej
Teksańska Masakra Piła mechaniczną
Predator|s
Lusta1,2
REC1,2 2 lepsza;d
Hallowen
30 dni mroku
Droga Bez powrotu
Jestem Legendą :D
Myśle że coś wybierzesz bo troche ich wymieniłem ;d
 

Tylko On Tu Stoi

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2011
Posty
47
Punkty reakcji
3
Shutter - Widmo (2004)
Blair Witch Project (1999)
Koszmar z ulicy Wiązów (1984)

Jak dla mnie te trzy są najstraszniejsze. Reszta horrorów mnie nudzi lub obrzydza.
 

Silase

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2011
Posty
22
Punkty reakcji
0
Hiszpańskie horrory to jest to. Wspaniały klimat, muzyka, mają coś w sobie ...
Rec - jeszcze nie oglądałam, czekam do weekendu i mam nadzieje, że się nie rozczaruję, bo liczę na niezły film xD
Dokładnie to samo chciałem napisać.. :)
Nienawidzę horrorów nt epidemii, zombiaków itp, ale REC mnie powalił.. nigdy mi tak serducho nie biło heh :D
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Dokładnie to samo chciałem napisać.. :)
Nienawidzę horrorów nt epidemii, zombiaków itp, ale REC mnie powalił.. nigdy mi tak serducho nie biło heh :D

28 days later był całkiem przywoity. Podobnie zresztą jak kilka innych tego typu.
 

kobieta_tez_pilka

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2011
Posty
22
Punkty reakcji
2
Ludzką stonogę to osobiście zakwalifikowałbym jako najkretyniejszy film niemiecki wszechczasów.
 

piotrooo921

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2011
Posty
21
Punkty reakcji
0
"Shutter-Widmo"(polecam japońską wersje...amerykańska to badziew), "The Grudge-Klątwa", "Lustra", "REC", "Egzorcysta"(cz1) gorąco polecam również horror "Porzuceni"
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
The Echo - to całkiem przyjemny film, dzisiaj na HBO. Bardzo fajny remake filipińskiego horroru. Jak ktoś lubi klimaty w stylu Ring, to powinien obejrzeć.
The Echo
 

Słoneczna123

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2011
Posty
116
Punkty reakcji
0
Ja lubię te horrory starszego typu, takie które opierają się na klimacie. Teraz w modzie jest gore, a dla mnie coś co jest "straszne" bo jest po prostu obrzydliwe nie nadaje się do oglądania - jakaś patologia.
Klasyczny przykład horroru grającego klimatem jest szósty zmysł (może dla niektórych to nie horror a thriller ale ja mam wrażliwe serce XD )
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
To zależy co rozumiesz poprzez starszego typu. Gore przecież nie jest już takie młode, a to że w Europie, zwłaszcza Francja wysunęło się na pierwszy plan, to już inna historia.
Ringu Nakaty jest z 98.
Polecam "THE Echo", albo w filipińskim oryginale "Sigaw". Powinno Ci się podobać.
 

Kerad

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2011
Posty
109
Punkty reakcji
2
Wiek
32
1. Amityville
2. Paranormal Activity
3. Silent Hill.
4. [REC]
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Ja lubię te horrory starszego typu, takie które opierają się na klimacie. Teraz w modzie jest gore, a dla mnie coś co jest "straszne" bo jest po prostu obrzydliwe nie nadaje się do oglądania - jakaś patologia.
Klasyczny przykład horroru grającego klimatem jest szósty zmysł (może dla niektórych to nie horror a thriller ale ja mam wrażliwe serce XD )

Też nie lubię gore, wolę subtelniejsze horrory lub thillery , gdzie nie ma wszędzie flaków, lecz trzymają w napięciu.
Shutter Widmo oryginalna wersja super jak ktoś wspomniał.
Ktoś napisał tez Frozen - też fajny, ale trochę naciągany.. a wiem, bo juz praweie chyba nie ma horroru którego bym nie widziała, lubuję sie w nich.
jest też taki thiller "Goście" nawet fajny, ale ostrzegam, że podchodzi pod psychologiczny.
"Haloween " średnio lubię, bo wg mnie trochę mało straszny i mało ambitny.
"Wrota do piekieł" nie najgorszy, ale chwilami to bardziej komedia niż horror a w takich nie gustuję.
Ktoś wspomniał tez o "Cukierek albo psikus" czyli inaczej "Upiorna noc Haloween"... też mi się to nie podobało, idiotyczne i tyle w temacie.
jest też tgaki thiller "Domek w górach" polecam !
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Co do gore, są też ambitniejsze filmy z tego gatunku jak Labolatorium Diabła albo Cannibal Holocaust. Kiedyś to kino prosperowało lepiej, obecnie jego obraz jest przeinaczony.
 
Do góry