Najlepsze forum!

V

vanilia

Guest
hmm mam pomysł.. ale to do moderatorów żeby rozjasnili troszke nasze forum!!/.... i wiecie jak ktoś ma jakas stronke bloga czy domene tożeby wklejać banera lub buttonika z naszego forum/.. co o tym myślicie?
 

stokrotka81

Moderator
Dołączył
19 Maj 2005
Posty
1 996
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
bydgoszcz
vanilia, to swietny pomysl juz go rzucam na forum moderatorskie pomyslimy zobaczymy i wymyslimy

a tak w ogole to witam bardzo goraco cię :p

[ Dodano: 1 Sierpień 05, 13:39 ]
2200 post ale to super wyglada hihi
 

angel

Wymiatacz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 358
Punkty reakcji
12
Wiek
37
Miasto
Gdzieś na Śląsku
vanilia napisał:
hmm mam pomysł.. ale to do moderatorów żeby rozjasnili troszke nasze forum!!/.... i wiecie jak ktoś ma jakas stronke bloga czy domene tożeby wklejać banera lub buttonika z naszego forum/.. co o tym myślicie?


Zapraszam tu:
http://www.forumowisko.pl/viewtopic.php?p=57915

To odpowiedź na Twoje pytania - prosimy o wklajanie naszych bannerków :)
 
V

vanilia

Guest
wklejilam 5 banerów..ale jesio moge zachęcic do forum ale macie go rozjasnic bo troszku tu ciemnawo:D milusia32, do roboty:D
 

HeX

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
951
Punkty reakcji
1
eee tam macie problem....ja tu żadnego nie widze.... te forum już jest tak super że chyba lepiej niemoze byc (pomijająć czata i radio ;( )
 

eurotel

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2005
Posty
198
Punkty reakcji
0
Miasto
PL
pomysł jest dobry, ale wiecie, w sieci juz jest sporo stronek ktore reklamuja to forum, sa to strony typu: pływający shit.. kofaj misia, a miś pokofa Ciebie :)
 

HeX

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
951
Punkty reakcji
1
Wiezs to niejest za bardzo odpowiedni temat na takie pytanie kto jaki kolor lubi...no ale.... odpowiem....ja najbardzidej lubie czarny czerwony i biały...osobiście mógłbym sie ubierać w stroje które są jednokolorowe w takich kolorach...czyli strój Blade(znowu zaczyna on to miłośnik lade jakby co) czerwony to DareDevil (ślepy to on niejest ale czasami tak mi sie wydaje) Biały to hmmmm HUGO BOSS :) kumple w klasie sie smieja ze mam taki napis na bialej bluzce za to mi sie podoba...
 

HeX

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
951
Punkty reakcji
1
Ja tu chciałem znaleźć temat z banerkami i niemoge wchodze tu patrze jest link klikam stronka nieistnieje...szkoda...a może tylko błąd??..oby pomórzcie bo chce te banerki zobaczyć i wybrać :D
 

Ziarno

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2005
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wg. mnie powinien być inny jakiś skin na forum. :) bo jest takie jakies ponurowate :p
 

MySsZkA

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2005
Posty
105
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Z otchłani...
Dla mnie te "forum" jest O.K :) Nie trzeba nic narazie zmieniać :)
Atmosferę jaką tu niektórzy tworzą, daje efekty :) Jest milutko i przytulnie :]
 
Do góry