Najlepsze filmy akcji

H

Hakame

Guest
Wiem ze temat stary, ale moze komus sie przyda bo wyswietlilo mi sie jako najpopularniejsze frazy. Nie ogladajcie zadnych szklanych pulapek i innych scierw,

Wiec co polecam od siebie:
Ronin, Heat, Chaos, Above The Law, Transporter, Passenger 57, Gone in Sixtyseconds, Dochodzenie, Fan, The Art of War, Undisputed III, Bad Boys, Exit Wounds, Od kolyski az po grob, War + komedie sensacyjne - Rush Hour, Leathal Weapon. Trudno to wszystko spamietac wiec narazie tyle.
 
H

Hakame

Guest
Jedyny dobry film akcji jaki powstal ostatnio to Killer Elite [Pazdziernik]. ale nie wiem czy dalej go graja.
 

dibo

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
poszukuje filmow w ktorych gra aktor z transportera adrenaliny i mechanika ;) jesli ktos zna inne filmy w ktorych gral ten aktor bardzo prosze podac tytoly. z gory dziekuje
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
poszukuje filmow w ktorych gra aktor z transportera adrenaliny i mechanika ;) jesli ktos zna inne filmy w ktorych gral ten aktor bardzo prosze podac tytoly. z gory dziekuje
http://www.filmweb.pl/person/Jason.Statham ?
Polecam 'Przekręt'.
 
R

RobSon_85

Guest
Incepcja przedewszystkim, filmy z Cagiem tj. 60 sekund, Twierdza, Ghost Rider, Ostatnie Zlecenie, Zapowiedź, Zły Glina, Pan Życia i Śmierci, Bóg Zemsty...itp. Drużyna A, Drużyna Potępionych filmy "Marvela"...oj nie chce mi sie :wink:
 

Kazio12

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
A ja polecam naprawdę najlepsze filmy jakie powstały Undisputed- film niesamowity sa 3 czesci z czego polecam 2 i 3 czesc . fill Świeci z bostonu 1-2 ten film tez wymiata na całego warty uwagi sa 2 czesci . dobry film jeszcze Po prostu walcz 1 i 2 wjdzcie sobie na strake Zalukaj.tv i ogladajcie za darmo co chcecie Pozdrawiam Kazio:)
 

KrólJulian

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2012
Posty
64
Punkty reakcji
2
Tak świetny aktor i swietne filmy, widziałem wszystkie, ale więcej nie kojarzę.
Dorwać Gringo było niezłe i Londyński bulwar, Romeo musi umrzeć.
 
A

Andy9988

Guest
Szybcy i wściekli (2013)
Iron Man (2013)
Mroczny Rycerz powstaje (2012)

Filmów akcji jest wiele...
 

malwa1990

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2017
Posty
106
Punkty reakcji
0
Uprowadzona bez dwóch zdań. Wszystkie części są genialne.
 

martyna80

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2017
Posty
35
Punkty reakcji
4
Wiek
43
Sama nie oglądam ale mój mąż jest zagorzałym fanem van Damme'a i Stallone'a. A z ich dorobku filmowego praktycznie wszystkie.
 

malwa1990

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2017
Posty
106
Punkty reakcji
0
Infiltrator jest dobry. Widziałam, że w piątek reklamowali, że będzie leciał o 20 na Pulsie
 
Do góry