Najlepsza pizza w Warszawie (gdzie?)

Słoneczna123

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2011
Posty
116
Punkty reakcji
0
Ja jestem wielkim zwolennikiem Dagrasso.. uwielbiam ją wprost :)
Swego czasu ucieszyłam się bo otworzyli punkt na wilanowie, ale okazało się że to chyba nieudana franczyza - to była pierwsza pizza z dagrasso która mi nie smakowała - tego punktu niestety nie mogę polecić :(
 
Z

zypek84

Guest
Ja chodzę do Party Pizza, ale we Wrocławiu. Byłem już w pizzeriach Allegro, Domininum, Degrasso i wielu innych, w różnych miastach, ale właśnie tam pizza smakowała nam najbardziej.
U was też mają swoją restaurację?
 

Piotr Wyszomirski

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
A może Biesiadowo - Praga (Łukowska 1). NIepowtarzalnie i wesoło ...

Wizyta miała miejsce 07.01.2012 r. ok godz. 19:00.
Oto nasze niezapomniane wrażenia:

Zajęliśmy stolik przy samym "barze". Przez 10-15 min nikt do nas nie podszedł, więc w końcu zdecydowaliśmy się złożyć zamówienie przy "barze".

Piwo dostalismy po 20 min. W chwili kiedy zwrocilismy uwage, ze dosyc dlugo czekamy na piwo - uslyszelismy ze maja problem z kucharzem. I rzeczywiscie mieli problem ... Na pizze czekalismy ok 50 min a moze zajete byly 3 stoliki. Początkowo było 2 kucharzy, ale jeden zostal odeslany do domu bo nazwijmy to byl lekko niedysponowany. Drugi po kilkunastu minutach tez juz ledwo stal na nogach i chyba nie byl w stanie przygotowac pizzy. Niecenzuralne słowa z kuchni leciały w eter razem z gęstym dymem - prawdopodobnnie zdesperowany, styrany życiem mistrz kuchni non-stop coś przypalał, bo w pewnym momencie w lokalu zrobilo sie siwo od dymu i smierdziało spalenizna - naprawde nie dalo sie wysiedziec. Pizza w koncu wjechala na stół - z dziurą w środku ... :) Kelnerkom było głupio, starały się jakoś naprawić cuchnącą atmosferę - dostaliśmy 50% rabatu na pizze - wniosek: dziura gratis ...

Jak wychodzilismy grupa 5 osób zastanawiała się nad wejsciem do lokalu, ale ze wzgledu na dym wydostajacy sie na zewnatrz zdania byly podzielone. Przesądził głos kucharza, ktory bez skrępowania siedział na zewnątrz paląc papierosa, pijąc piwo rzekł: idzcie sobie do KFC ...
 
A

annabela

Guest
hehe dobre:) Panowie poszaleli, ale żeby tak w pracy;P

A co do wątku:) Możecie coś poleć na Białołęce/ warszawa, a konkretnie w okolicach odkrytej??
 

Freva69

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja polecam Napoli na Wilczej w Warszawie. Samo centrum miasta :) Zupełnie przez przypadek tam wpadłam ostatnio i skusiłam się na mega pikantną, ale pyszną w smaku pizze Mexicana z tabasco i czerwoną cebulą ;-) Ostra i konkretna!! ;) Ciasto ręcznie wyrabiane, składniki świeże ;) Sam lokal nie jest jakiś super ekskluzywny, ale fajne miejsce, by od tak w sobotnie popołudnie wyskoczyć na miasto i posiedzieć w fajnym miejscu :)
 

Bezowa

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2012
Posty
39
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Mi najbardziej pizza smakuje w La Torre (mają kilka knajp) jadłam przy m.stokłosy i na Wilczej, tak samo dobra.
Pyszne, ale droższe są także w Marriottowskim Champions'ie.
 

zuzuzelle

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2012
Posty
34
Punkty reakcji
0
Mam klika typów - Mela owszem, ale tylko pizza z rucola ;) no i obowiązkowo Trattoria Rucola ( tam mi wszystkie smakują). Kiedyś jezdzialm jak szalona na Ochotę- na Barskiej było bardzo smacznie niestety ostanio poziom spadł. Dobra pizze jadłam jeszcze w okolicy Torwaru ul. Górnoślaskiej, ale nie pamietam dokąłdnego adres ;(
 

deoniziak33

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Rzadko jadam na miejscu w pizzerii, lubie miec pod nos dostawe. Ostatnia pizza jaka zamawialem byla z Napoli. Pizza dotarla ciepla i smaczna i o to mi chodzilo.
 

ramonaona

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2012
Posty
120
Punkty reakcji
0
Szczególnie wyraźnie z wizyty w Warszawie zapamietałam właśnie pizzerie MelaVerde, co znaczy, że jest to naprawde odpowiednie miejsce na zjedzenie dobrej pizzy;)
 

BlueRain

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2008
Posty
139
Punkty reakcji
0
La Torre to jakaś sieciówka czy coś wyjątkowego? Gdzie ich znaleźć? :)
 

jotka1

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2013
Posty
66
Punkty reakcji
4
La Torre to warszawska sieciówka, mają może jakieś 6-7 lokali. Warto poszukać więcej info w sieci ;)
 

Shee

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2012
Posty
10
Punkty reakcji
0
Domino's Pizza na Targówku, ale z tego co wiem to jest to sieciówka i ma kilka lokali w Warszawie. Pizza z boczkiem - najlepsza na świecie! Tutaj link, jakby co: http://www.dominospizza.pl
 
Do góry