NAJGROŹNIEJSZE RASY PSÓW

liczi

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
http://foczka.u.re.pl/tablica/czytaj/10943.html

POD LINKIEM ZNJADZIECIE ZDJECIA MOJEJ SUNI PITBULLKI, CZY NAPRAWDE UWAZACIE ZE TO SA NIEBEZPIECZNE RASY I NIE MOZNA ICH WYCHOWAC NA KOCHANE PSIAKI, JEZELI KTOS MA DOSWIADCZENIE W TYM TEMACIE PROSZE O OPINIE I JAKIES PODOPOWIEDZI:) POZDRAWIAM
 

Prochu

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Witam:) Ja mam czteroletnią suczkę rasy pit bull, i jest agresywna jak chomik;)Te psy lubią walczyć więc czasami mnie zaczepia ale nigdy nie próbowała nikogo mocno ugryźć. Jeśli nie chcesz żeby Twoja sunia była agresywna wychowuj ją jak zwykłego szczeniaka, tylko musisz być bardziej stanowcza i zdecydowana. Pies musi wiedzieć co mu wolno w związku z tym jeśli ma czegoś nie robić nie możesz mu na to pozwalać. Gdy pies nie wie co mu wolno bo np właściciel raz mu na coś pozwala a raz nie to psina głupieje... i koniecznie kup jej jakieś sznurki do ciągania bo z tego co wiem te psy uwielbiają się siłować;)
 

Igrys

Stały bywalec
Dołączył
5 Wrzesień 2009
Posty
1 038
Punkty reakcji
167
Wiek
47
Miasto
.
nie ma agresywnych psow, sa agresywni wlasciciele...

:grymasi:
 

unit61

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2011
Posty
17
Punkty reakcji
0
Miasto
Cały Kraj
Pozwolę sobie powtórzyć:
Nie ma rasy groźnej!Każdy pies ma taką samą psychikę.Jedynie zakres zapotrzebowań się zmienia.Wszystko zależy od właściciela.
 

Tamburynek

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2009
Posty
394
Punkty reakcji
7
Miasto
Małopolska
http://pl.wikipedia.org/wiki/Wykaz_ras_ps%C3%B3w_agresywnych

Wykaz ras psów agresywnych. Zgadzam się że wszystkie psy są raczej z natury łagodne a agresywne robią się pod ręką złego ( niedoświadczonego ) właściciela.
 

J.J.

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
znienacka
Ten wykaz to jakaś kompletna porażka. Pozwolenia trzeba tylko na psy rodowodowe podczas gdy problem stanowią raczej niekontrolowane mixy lub tzw. psy w typie.
 

inezka1993

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2011
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Poland
Ta cala lista najgrozniejszych ras psow jest smieszna.
Nawet Yorka mozna wytresowac na "morderce".. Tylko ze jak ugryzie to sie nie zwraca na to uwagi, a czemu?
Bo jest maly, nieszkodliwy <_<

Agresja to nie jest wina rasy tylko glupoty wlasciciela!
 
Do góry