Najgorszy film jaki kiedykolwiek...

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
W tej chwili do głowy przychodzi mi horror Mgła. Nie przepadam za horrorami w ogóle, ale ten był wyjątkowo głupi. I do tego to beznadziejne zakończenie.. :bag:
 
G

gotkot

Guest
Faktycznie to było"porozmawiaj z nią"
Czy ja wiem?
Ten pielęgniarz rzeczywiście KOCHAŁ bohaterkę w śpiączce... Aż za bardzo. No właśnie...
Ja bym nie chciał być tak Kochany. ;]

W tej chwili do głowy przychodzi mi horror Mgła. Nie przepadam za horrorami w ogóle, ale ten był wyjątkowo głupi. I do tego to beznadziejne zakończenie..

A że się zapytam która "mgła"?
Bo ja znam chyba 2 filmy pt "mgła" i oba to tandetne horrory? (pierwszy jest podajże z 2003 roku, a ten drugi na podstawie kinga ;p)
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
Faktycznie to było"porozmawiaj z nią"
Czy ja wiem?
Ten pielęgniarz rzeczywiście KOCHAŁ bohaterkę w śpiączce... Aż za bardzo. No właśnie...
Ja bym nie chciał być tak Kochany. ;]
No widzisz, ja też nie. Co więcej - facet jak najbardziej powinien siedzieć za cos takiego (i to nie krótko). Tyle, że film nie odebrałem jako - "słuchajcie i uczcie sie, to jest milosc, a to nie, to jest dobre, a to złe", a raczej jako zaproszenie do dyskusji i rozważań na ten temat.

Jednego jestem pewien - zarzut o niebotyczną obrzydliwosc - nietrafiony zważywszy na to ile jest bardziej obrzydliwych i mniej sensownych filmów :)
 

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
A że się zapytam która "mgła"?
Bo ja znam chyba 2 filmy pt "mgła" i oba to tandetne horrory? (pierwszy jest podajże z 2003 roku, a ten drugi na podstawie kinga ;p)

to ten na podstawie książki Kinga (chociaż nie czytałam) :p
 
G

gotkot

Guest
W każdym razie obie "mgły" były do bani :)
Co do Almodóvary. Nie wiem. W każdym razie Mi osobiści ten film się nie podobał. No a ta krótkometrażówka a la kino nieme o szalonym naukowcu i jego asystentce to... hhmmm Fuj :p
Fakt faktem że pomniejszony naukowiec który że tak powiem wszedł do... ekhem... Wiadomo gdzie :bag: jest dosyć groteskowa. Nie wiem czy się śmiać czy płakać. No choć by dla tego ten film mi się nie podoba.
Nie mniej okiem wytrawnego kinomana uważam że film ten jest jak najbardziej dobry. 8/10! (kłamał bym mówiąc że jest głupi, durny yyy, zły czy coś tam. Ma przesłanie, i to dosyć jasne) Nie mniej nie podobał mi się :p
 

Passio_29

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2010
Posty
36
Punkty reakcji
1
"nigdy nie mów nigdy"
"ja wam pokaże"
i takie tam podobne. wszystkie na jedno kopyto.
 

Wieczór

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2010
Posty
69
Punkty reakcji
0
Wiek
30
"Dzień w którym zatrzymała się ziemia"
Może i to miało jakiś tam przekaz, ale ogólnie nudny, bez akcji.
 

logujsie

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
37
Punkty reakcji
0
"Dystrykt 9" - większości znajomym się podobał, a ja nie mogłam do oglądać do końca
Większość polskich seriali, telenoweli meksykańskich i innych - choć w sumie chodziło o film, a nie o tesiemce
 

Asiulka136

Słowiańskie dziewczę :P
Dołączył
17 Sierpień 2008
Posty
1 580
Punkty reakcji
6
Wiek
15
Miasto
Nigdziebądź.
Zdecydowanie Zmierzch! Był taki nudny, że oglądając go na laptopie w łóżku (bardzo, bardzo, bardzo niemądrze!) zasnęłam przed upływem godziny... -_-"
Potem przewinęłam go do końca mając ogromną nadzieję, że wielkie złe wampiry zjadły tą nudną Bellicę :p
 

korben

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2010
Posty
47
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Tu się waham między Glitter a Miss Marca... ciężko rozstrzygnąć.
 
M

marco9512

Guest
Ja jestem za Mortal Kombat : Destrukcja czy jak to było. Tyle efektów itd., że zamiast cieszyć oczy odpycha
 

rot_schwarz

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2010
Posty
130
Punkty reakcji
1
Miasto
Rivendell :)
"Hostel" - krew, flaki, oczy wiszące z oczodołu, ale sensu - niet
"Księżyc w nowiu" - jeśli tak wyglądają współczesne filmy o wampirach, to koniec świata jest bliski
"Oko obserwatora" - wielkie wtf?!
"Oko" - przykład horroru, w którym zapomniano o najważniejszym - żeby był straszny. Nuuuuudaaaaa....
 

Jeffin

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2010
Posty
181
Punkty reakcji
15
1.X- men
2.Janosik prawdziwa historia
3. Sherlock Holmes
Ogólnie jest kupa nędznych nowości na canal+ i HBO ale za długo by wymieniać.
 
A

Aulelia

Guest
"KONTROLERZY" - kompletnie nie rozumiem tego filmu, jest monotonny i nic się w nim nie dzieje, to jakieś nieporozumienie.
 

misiektygrysek

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
236
Punkty reakcji
8
Wiek
41
Wieczny student,nowe części American Pie i inne tym podobne amerykańskie gówniane produkcje...
 
Do góry