Najgorszy film jaki kiedykolwiek...

FL8

Black Dynamite!
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
2 469
Punkty reakcji
8
Wiek
33
Zgadzam się, "Rrrr" to dno absolutnie. Rów Mariański. Pomyśleć, że wystąpił tam Depardieu...Ja oglądam dużo filmów i nadal podtrzymuję swój typ - "Transporter III"...mam nadzieje, że Statham odkupi swoje winy w "Crank II"...
 

bisban

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2008
Posty
112
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Z Tamtąd
Wszystkie czesci American Pie..ni smieszy to ni.....po prostu wielkie DNO
 

krzywowlinie

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2009
Posty
379
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Nowhere
Z obejrzanych w przeciągu ostatnich kilku miesięcy - "Nieznajomi". Niektórzy odkrywają w tym filmie jakiegoś rodzaju głębię [wnioskuję na podstawie przeczytanych recenzji], dla mnie jej tam po prostu nie ma. Dziwię się, że nie został nominowany do Złotych Malin. Do tego dorzuciłbym "Posłańców" - mix kilku[nastu] horrorów. Wszystkie "Straszne filmy", a w szczególności trzecia i czwarta część - po prostu żałość. Dwie pierwsze szło nawet oglądać i się pośmiać. Mógłbym jeszcze wymieniać, jednak poprzestanę na tych kilku tytułach. A jednego najgorszego nie mam.
 

RhOnIN11

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2009
Posty
19
Punkty reakcji
0
Rambo - wszystkie części. Po prostu nienawidzę tego!

Nie zadzieraj z Fryzjerem - kompletna porażka...
 

Codreanu

Zaściankowiec
Dołączył
22 Luty 2009
Posty
1 875
Punkty reakcji
3
Wiek
38
Miasto
znienacka :)
mi sie wydaje że najgorsze filmy to te z serii movie (date movie, epic movie, disaster movie i meet the spartans) ciężko znaleźć bardziej żenujące filmy
 

Marheri

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2009
Posty
56
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
Polskie >romantic movies< które tak masowo powstają ostatnimi czasy... nie cierpię...

I "Samotność w sieci"... żałuję, że obejrzałam ten film. Książka była genialna, ale film strasznie nudny moim zdaniem.
 

zmstr

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2009
Posty
480
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
Ostr
Jak czytam niektóre propozycje to mnie pusty śmiech ogarnia. Jak można uznać za najgorszy film Pulp Fiction, Testosteron, Pachnidło, Vanilla Sky, Sin City, Star Wars.... A to tylko niektóre kwiatki waszego typowania. Albo mało filmów w życiu oglądaliście, albo nie dorośliście do niektórych pozycji, albo po prostu macie dziwną skalę ocen.
Najgorsze filmy wg mnie to takie, których tytułów się nie pamięta.... Dla mnie z tych obejrzanych na kompie była to niemiecka komedia (jakby niemcy potrafili komedie robić :/ ) o trzech gościach którzy stali się żywymi trupami i takie tam bzdety.... poza tym wszystkie filmy jakie lecą na Tele 5
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
ostatnio malo filmow ogladam, ale zaczynam odrabiac straty w nowosciach
z ostaynio obejrzanych najwiekszym gniotem okazal sie:


RUINY
 

ilate

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2009
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Zabrze
Nie zadzieraj z fryzjerem - nominacja do złotej maliny zdecydowanie adekwatna.
Padające już tutaj American Pie i tego typu komedyjki, które śmieszą głównie niezbyt inteligentną publiczność, która chce oglądać prostolinijne i przewidywalne filmy.
Samotność w sieci też mnie nie zachwyciła
Tylko mnie kochaj [czy jakoś tak] - żałosne po prostu
i jeszcze kilka innych filmów, których tytułów nie pamiętam.
 

MaTa_HaRi

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
2 754
Punkty reakcji
2
Wiek
35
Miasto
HH, Deutschland
W rytmie hip hopu , Underworld (mój brat uwielbia, u mnie wywołuje białą gorączkę :mruga:), w ogóle nie lubię filmów na podstawie gier :/
Matrix .. i dużo więcej
 

hylo-for99

spolegliwy
Dołączył
10 Październik 2007
Posty
675
Punkty reakcji
16
Miasto
Polska Południowa
Ace Ventura :buuu: ... z najgorszą komedią nie może się równać, w życiu nie widziałem głupszego filmu.
 

radioaktywna

Bywalec
Dołączył
13 Sierpień 2009
Posty
1 123
Punkty reakcji
37
Miasto
opolskie
polskie komedie romantyczne takie jak: 'tylko mnie kochaj' 'jeszcze raz' 'nie kłam kochanie' i inne, to moim zdaniem kompletne dno. no chyba, że adaptacje książek Grocholi, to jeszcze jakoś się udało.
z kolei za kompletny niewypał uważam 'Labirynt Fauna' i naprawdę odradzam go każdemu.
 

kostropaty

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2009
Posty
132
Punkty reakcji
2
Wiek
43
Miasto
Mazury / Dolny Śląsk
Labirynt Fauna niewypałem? Pogratulować jedynie. Ja obejrzałem 3 razy i za każdym razem odkrywałem coś nowego.

Najgorszy film ostatniego czasu - jak dla mnie Crank II - jakieś nieporozumienie, choć trzeba przyznać, że miejscami tak idiotyczny, że aż śmieszny.
 

radioaktywna

Bywalec
Dołączył
13 Sierpień 2009
Posty
1 123
Punkty reakcji
37
Miasto
opolskie
Tak jak dla mnie Labirynt Fauna jest niewypałem. Słabe efekty specjalne, połowę filmu przegadałam z kumplem na temat tego, że w gdy jedziesz to w rowerze kręcą się koła (a to jednoznaczne z ogromną nudą). Lubię filmy z jakimś większym przesłaniem, ale to jak dla mnie nie jest jakieś zadowalające, wręcz przeciwnie.
 

LukC

PTC GURU
Dołączył
26 Listopad 2008
Posty
1 357
Punkty reakcji
97
Ja czytam wymieniane przez was filmy zastanawiam się, czy niektórzy mają pojęcie o kinie i wiedzą jaki film jest dobry a jaki nie, Ja rozumiem, że każdy ma prawo do swojej opinii, ale na litość Boską wszystko ma swoje granice. Przypomina mi to trochę filmweb, gdzie poziom serwisu od kilku lat leci na łeb, z powodu zatrzęsienia 'dzieci neostrady', które każdy bardziej ambitny film oceniają na 10, a gnioty typu 'zmierzch' na 10 :przewraca:

Nie wiem jak można w tym temacie wymieniać filmy takie jak: Hard Candy, Vanilla Sky, Sin City, 300 czy Pulp Fiction :mruga:
Ja rozumiem, że Tarantino nie każdy trawi, ale respektu trzeba trochę wykazać ;)

Nawet nie będę komentował powyższej wypowiedzi o Labiryncie Fauna, bo to chyba jakiś żart, albo marna prowokacja :pokrecony:

Obejrzałem w swoim życiu swoją dawkę filmów i filmideł i do najgorszych zaliczył bym: Street Fighter (oby dwa), Date Movie (I jego klony), Sunshine, Alone in the Dark, Descent, Aliens vs Predator - Requiem, Omen (ten z 2006), Wiedźmin, Posejdon, Piła (wszystkie części, może oprócz początku jedynki), Vacancy, Fog, Doom, Blade 3 itd.

Ogólnie poziom filmów jest coraz gorszy z każdym rokiem. Coraz mniej porządnego kina, a coraz więcej naładowanych efektami specjalnymi ogłupiaczy ze szczątkowymi scenariuszami. No i oczywiście remaków :przewraca: Jak czytam o kolejnych pomysłach producentów z Hollywood, to mi się wnętrzności przewracają. Czy już na prawdę pomysłów im aż tak brakuje :skrzywiony:

Dobrze że jeszcze od czasu do czasu udaje się znaleźć cos ciekawego do obejrzenia. Oczywiście na sieci, a nie w naszych wspaniałych kinach, które przepełnione są komercyjnością i smrodem popcornu. Tyle świetnych produkcji w ogóle nie trafia do naszych kin, ani nie zostaje wydana na dvd :( Szkoda, może wtedy ludzie nie mieli by tylu problemów w odróżnianiu gniotów, od ambitnego kina (choć ostatnio, raczej gniotów większych od mniejszych) ;)

Pozdrawiam wszystkich kinomaniaków :eek:k:
 
Do góry