Najgorsze gry w jakie graliście

pkss2

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2007
Posty
4
Punkty reakcji
0
witam was odnalazłem na necie nową super gierke Online ma ok 600 kb ale jest super!! jak w nia raz zagracie to nie bedziecie sie mogli oderwac pozniej od komputera daje wam tutaj link www.VSOnline.pl/?ref=pkss2
mozecie rowniez grac w nia ze swoimi przyjaciolmi wysylajcie do nich linki z gra naprawde polecam
 

przemcio1

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
460
Punkty reakcji
1
Miasto
z US i A :D
nie mow w liczbie mnogiej, tylko ja chce cos do Mafii bo uwazam ja za kaszane.... :)


Ale czemu uważasz ją za kaszanę to jest chyba najlepsza gangsterska gra jaka powstała... Przy Mafii, GTA to dopiero kaszana podaj mi kilka logicznych powodów czemu uważasz że Mafia jest tą kaszaną...
 

Maverick91

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
648
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Dom Bez KlamkóF
Tibia - dziadostwo nad dziadostwami

Frater [polska gra ale taka bez klimatu jest... mogło być bardzo dobrze a jest fatalnie :/ ]
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
nie moge ci podac linkow do mojego zdania na temat tej gry :) a co do moich argumentow to poczytaj wczesniej ten temat. Ale zaznaczam to jest moje zdanie, wiec jak ktos lubi Mafie to niech ja lubi, ja nie :)
 

przemcio1

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
460
Punkty reakcji
1
Miasto
z US i A :D
nie moge ci podac linkow do mojego zdania na temat tej gry :) a co do moich argumentow to poczytaj wczesniej ten temat. Ale zaznaczam to jest moje zdanie, wiec jak ktos lubi Mafie to niech ja lubi, ja nie :)



yyy... jakich linków o_O czy ja coś o linkach wspominałem??? bo zdaje mi sie że nie <_<
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
sorki zle przeczytalem, napisalem kilka a ja przeczytalem linka :p sorki my bad :D
 

Padraig

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2007
Posty
9
Punkty reakcji
0
Miasto
Ziemia
Najgorsze gry to większosc polskich produkcji . A zagraniczna -Total Overdose , I wszystkie gry Diablopodobne .
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
Najgorsze gry to większosc polskich produkcji . A zagraniczna -Total Overdose , I wszystkie gry Diablopodobne .
:eek: polacy produkuja dobre gry.
nie mow tylko ze Painkiller, Wiedżmin czy XPAND Rallye to zle gry jak na nasze fundusze
 

Kaththea

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2006
Posty
1 262
Punkty reakcji
0
Gorasul coś tam.. dodali do gazety za darmo- wrzuciłam na kompa... totalne dno!
 

Misiek20

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2007
Posty
141
Punkty reakcji
0
Miasto
nie wiem ;)
Według mnie najgorsza jesy postal 2. Wogóle bez sensu, np. tłumik z kota, wcale to mnie nie śmieszy. <_<
 

Darnok

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2007
Posty
260
Punkty reakcji
0
Miasto
.

Dobry był kangurek za starych lat XD tak samo Croc :D

Najgorsze gry to większosc polskich produkcji . A zagraniczna -Total Overdose , I wszystkie gry Diablopodobne .
Znam kilka genialnych gier polskich. Diablo jest najgorsze?

Według mnie najgorsza jesy postal 2. Wogóle bez sensu, np. tłumik z kota, wcale to mnie nie śmieszy. <_<

Postal i cała seria-zgadzam się


Ponadto tibia to syf
 

sagittarius

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2007
Posty
85
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Bydgoszcz
Jakoś nie mam takich znienawidzonych tytułów, jedynie nie lubie internetowyc gier flash. :/
 

pawel16

atrakcyjny gaduła
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
1 355
Punkty reakcji
12
Wiek
32
Miasto
Przed komputerem
najgorszą grą jaką grałem to TIBIA!!!
Jeszcze jakiś rok temu byłem fanem tej gry i sprzeciwiałbym się, ale teraz przejżałem na oczy i wiem, że gra jest strasznie wciągająca i w dodatku denna :/ . Nie wiem jak ja w to mogłem grać <_< .
 

beherit141

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2006
Posty
265
Punkty reakcji
0
TIBIA ZŁOOOOOOOOOOOOOOOOOM ! ! ! ! ! ! ! ! hehe pozdro :)
 
Do góry