Najgorsi raperzy

Tylko On Tu Stoi

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2011
Posty
47
Punkty reakcji
3
Jest już temat o najlepszych, ale o tych, którzy zamykają stawkę jeszcze chyba nie ma (szukałem, nie znalazłem). Podawajcie własne typy.

Według mnie:
1. Żurom
2. Mezo
3. Firma JP
 

Tylko On Tu Stoi

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2011
Posty
47
Punkty reakcji
3
Tak zapytam, dlaczego uważasz Gurala za najgorszego rapera ? Przecież to jest chyba jakiś żart. Może nie jest najlepszy, ale też i nie najgorszy.
 

dawwar92

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2011
Posty
9
Punkty reakcji
0
Firma ? przeciez maja dobra muze :) najgorsz to jest Nowator pozniej Zurom
 

Tylko On Tu Stoi

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2011
Posty
47
Punkty reakcji
3
Firma ? przeciez maja dobra muze :) najgorsz to jest Nowator pozniej Zurom

Żartujesz z tą Firmą, prawda ? 0 flow (no, dobra - Kali coś reprezentował, ale opuścił szeregi tego zacnego składu). Do tego brak przekazu (chyba, że przekazem nazywamy nienawiść do policji i palenie trawy).
 
T

Tazzmann

Guest
Spoza takich "pewniaków" jak np. Żurom to ostatnia solówka Vienia jest po prostu słaba.
 

27StudioPL

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2011
Posty
416
Punkty reakcji
11
Wiek
32
Miasto
Wlkp
Spoza takich "pewniaków" jak np. Żurom to ostatnia solówka Vienia jest po prostu słaba.
Racja. Podobno dwa jego koncerty się nie odbyły, bo przyszło za mało fanów. Śmieszy Mnie to, że obarczał swojego menadżera za organizację imprezy, jak i tak wszyscy dobrze wiemy czemu nie przyszli :sexy:
 

milosz98

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2011
Posty
36
Punkty reakcji
0
@Latinbux czemu dałeś Meza na najgorszego rapera...odsłuchaj sobie płytę ,,Herezje" a po za tym jutro wychodzi płyta mezoteryka w starym Hip Hopowym stylu
Oto zapowiedź:
http://www.youtube.com/watch?v=NLXAZAtxm28
 

27StudioPL

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2011
Posty
416
Punkty reakcji
11
Wiek
32
Miasto
Wlkp
@Latinbux czemu dałeś Meza na najgorszego rapera...odsłuchaj sobie płytę ,,Herezje" a po za tym jutro wychodzi płyta mezoteryka w starym Hip Hopowym stylu
Mezo rapował 5 lat temu, tak jak Liber, Doniu i reszta poznańskiej spółki. Teraz to się nazywa hip - hopolo
Co do nowego albumu, to słyszałem dwa single promujące, czyli "nowy Mezo", a nie stary hip - hopowy styl
 

klasta

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
42
Punkty reakcji
8
Wiek
32
Miasto
RaDomek
No jak dla mnie to jeszcze Peja (tak wiem zostane tutaj zlinczowana), sorry ale nie lubie tego ulicznika, i jak dla mnie jest żałosny ...
 

Inshadow

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
38
Punkty reakcji
2
Miasto
Rapineria
ale temat brzmi "najgorszy raper". Ja tez Peji nie lubie, ale nie powiem ze jest najgorszy i bym go tu nie wymienil ;)
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Peja w ostatnim beefie pokazał, że trzyma dość wysoki poziom jeżeli chodzi o hip hop.
 

anaaa

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2011
Posty
30
Punkty reakcji
0
no tak- wyżej wspomniany Mezo (o ile można go nazwać raperem), Firma.
DGE jest dobry, ale zamiast wziąć się za rap, skupia się na koszulkach i innych duperelach.
Peja ma spory wkład w Polski Rap, ale mam wrażenie, że we wszystkim szuka problemu i najchętniej bawiłby się w beefy.
Takie moje zdanie skromne ;>
 

Chrupek(J)

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2011
Posty
19
Punkty reakcji
2
Trudno powiedzieć "najgorszy raper" to tak jak najlepszy raper. Każdy ma odmienne gusta i każdemu co innemu może się nie podobać :)

1. Lech Roch Pawlak :D:D:D
2. KDK Squad (to ci od "przypałowej mamy" :D:D:D )
3. Waszka G :D

Tak wiem, żartuję bo niewiem czy ich można wogóle tutaj zaliczyć no ale :)
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Trudno powiedzieć "najgorszy raper" to tak jak najlepszy raper. Każdy ma odmienne gusta i każdemu co innemu może się nie podobać :)
O gustach się nie dyskutuje, ale o bezguściu czasem trzeba ;). To tak półżartem, bo faktycznie ciężko stwierdzić o lepszym czy gorszym raperze, jeśli mówimy o realnym środowisku. Istnieje jednak spora grupa, która jawnie się pod ten tylko podpina i to już nie jest ok. Co do Peji, to najgorszym bym go nie nazwał. To człowiek mocno w rapie oblatany, który sobie na tym zjadł zęby i pod kątem warsztatu ciężko mu coś zarzucić. Natomiast, że z czasem mu się trochę w głowie poprzestawiało, to inna sprawa.
 

szawi69

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2011
Posty
207
Punkty reakcji
8
Wiek
37
Miasto
strzelin
Akurat beef byl cienki Peji ale ogolnie ma swoj styl i dojrzal.

- liber
- doniu
- mezo
- nowator
- jedker - bez kumpli jest leszczem
- karramba
 
Do góry