najdziwniejsze dekoracje

rumsztyk

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
182
Punkty reakcji
0
Z jakimi najdziwniejszymi dekoracjami do domu/mieszkania się spotkaliście, widzieliście, macie, albo o których słyszeliście ? Zaciekawił mnie ten temat jak zobaczyłem ten salon a dokładniej jeden z jego rogów. Ktoś wpadł na pomysł i owym rogu wstawił sobie... wojownika z brązu w naturalnych rozmiarach...

Macie coś, co mogłoby to przebić ? ;)
 

rumsztyk

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
182
Punkty reakcji
0
Dodaję, do wątku jeszcze to mieszkanie jako całość. Nie ma tu jednej konkretnej dekoracji, która zwracałaby uwagę, ale całe wykonane jest bardzo oryginalnie. Przykuwa uwagę.
 

rumsztyk

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
182
Punkty reakcji
0
Kolejne ciekawe znalezisko :) Przyjrzyjcie się co znajduje się na ścianie z TV w tym salonie srebrna głowa, jakieś inne fikuśne figurki... co o tym sądzicie ?
 

Mute

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
87
Punkty reakcji
0
Bardzo fajne!;) A co powiecie o pomyśle weneckiego rzeźbiarza Livio Marchi, który zbudował dom z drewna...dosłownie;) Wszytko w tym domu jest drewniane: ubrania w garderobie, książki, meble;) Zobaczcie:
 

Attachments

  • livio.jpg
    livio.jpg
    19 KB · Wyświetleń: 22
  • livio2.jpg
    livio2.jpg
    26,1 KB · Wyświetleń: 29
  • livio3.jpg
    livio3.jpg
    18,1 KB · Wyświetleń: 23

Kahlua

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2010
Posty
167
Punkty reakcji
0
Fajowe dodatki i dekoracje maja na myin.pl. Nie są takie odjechane jak ten pan z drewnianym domem powyżej, ale bardzo oryginalne. Na tyle designerskie, że zwracają uwagę i zmieniają wnętrze, ale nie na tyle dziwaczne żeby każdy nie mógł czegoś sobie u nich kupić. Naprawdę fajny sklep, szybko wysyłają zamówienia, już tak kupowałam znajomym na parapetówki różne cuda.
 

rumsztyk

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
182
Punkty reakcji
0
hehe te drewniane cuda, robią wrażenie :) znalazłem jeszcze coś dobrego i w całości z metalu :D patrzcie, co sobie koleś bo myślę, że to mimo wszystko facet wstawił w tym salonie. Osobiście wolałbym mieć to w garażu, ale cóż, różni ludzie, różne gusta :)
 
P

papryka9

Guest
Najdziwniejszą "ozdobą" jaką widziałam było całkowicie nagie zdjęcie właścicieli mieszkania na frontowej ścianie w salonie:) Efekt-porażający:) To zdecydowanie najdziwniejsza dekoracja z jaką się spotkałam
 

Val

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
405
Punkty reakcji
1
A co powiecie na taką lampę? Nie nazwałabym jej co prawda najdziwniejszą ozdobą/lampą jaką widziałam, ale z całą pewnością jest nietypowa. Mnie się podoba, jest piękna i stylowa niestety nie miałam przyjemności widzieć czegoś takiego u nikogo w domu :)
 

rumsztyk

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
182
Punkty reakcji
0
:mruga: cena tej lampy jest dość wysoka... Jak na dekoracje faktycznie można chyba zaliczyć do kategorii dziwnych... Koszt tej lampy, dla porównania to miesiąc mieszkania, w całkiem fajnym mieszkaniu w Warszawie. Na przykład w takim :) W sumie ciekawa perspektywa: lampa albo miesiąc mieszkania...
 

Monika.niska

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2008
Posty
16
Punkty reakcji
0
Należę do osób praktycznych, więc raczej ten wojownik z brązu na mnie nie działa ale są gusta i guściki więc dyskutować nie będę. Za to bardzo podobają mi się na przykład systemy dekoracji, które coraz częściej są wykorzystywane. Widziałam coś takiego ostatnio u znajomej. O ile dobrze pamiętam to był to quarzo z magnat style. Najlepsze jest to, że struktura ta tworzy efekt trójwymiarowości. Jak dla mnie jest to bardzo oryginalne.
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
Ta lampa też jest ciekawa a cena odzwierciedla jej wygląd ;-) Czasem lubię takie wykręcone rzeczy. Ale nie zawsze to co mi się podoba na obrazku od razu wstawiałbym do swojego domu. Ale jeśli ktoś lubi takie dekoracje. To chyba się skusi ;-)
 

smart_me

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
313
Punkty reakcji
1
Mnie ostatnio np. zaskoczyła taka lampka u mojej znajomej http://www.extrapunkt.pl/lampa-krecona-index-azla002-p-2281.html
Niby nic wielkiego a jednak pomysł jest nietypowy.
Takie ot po prostu połączenie dwóch lamp, a jaki dało miażdżący (przynajmniej mnie) efekt :)
 

pis en lof

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2010
Posty
244
Punkty reakcji
0
Hehe, mnie ostatnio rozbroiły kieliszki do jajek w różnych dziwacznych, tęczowych kolorach.
Mówię o tych
Są niesamowite.
takie pozytywne.
Idealne na śniaddanie na tarasie w majówkę :)
A wam się podobają? :)
 

myszkamiki3103

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
358
Punkty reakcji
1
oj mnie się bardzo podobają te dekoracje. Niby taki mały zwykły przedmiot, a tyle może zmienić. Te kieliszki są boskie po prostu boskie. uwielbiam takie gadżety do domu, bo w mały prosty sposób mogą wnieść mnóstwo optymizmu w nasze codzienne życie. Znam ten sklep, o którym pisaliście, a teraz można też rzeczy z tego sklepu zobaczyć na facebooku;) gdyby ktoś sobie chciał zobaczyć, jakie dodatki i meble można kupić można zobaczyć tutaj http://www.facebook.com/MyinPL mnie się strasznie podobają. a wam??
 

smart_me

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
313
Punkty reakcji
1
E, noo, fajne sa dodatki na tym facebooku myin, serio.
Dużo mozna tam inspiracji dla siebie znaleźć :)
dołączę do fanów :)
Lubie takie designerskie miejsca w sieci. Można ten facebook traktować jako swoisty miniblog i minizbiór z dodatkami. SUper, dzięx :)
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
NA stronie payback jest kilka designerskich sklepów z wystrojem wnętrz. Jak się dobrze rozejrzeć, to można znaleźć na prawdę rewelacyjnie wygladające rzeczy (albo dziwne:p). Tylko większość z nich zdecydowanie nie jest dla "szarego zjadacza chleba". Sprawdźcie chociażby: LINK
 

margaretkaa

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2011
Posty
9
Punkty reakcji
0
A mielibyście może pomysł na jakąś nietypową dekorację do łazienki? Niedługo zaczynam jej remont i nie chciałabym, żeby znowu była taka monotonna jak teraz...
 

Cumulonimbus

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2010
Posty
12
Punkty reakcji
0
A słyszeliście o czyms takim jak Tilda? Ciekawe rozwiązanie, aczkolwiek nieco psychotyczne, moim zdaniem.. :D
 
Do góry