najbardziej znienawidzone kapele

mtllc

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
13
Wiek
44
Miasto
z lasu
Rolling Stones za to że nie potrafią rozstać się ze sceną (perkusista to karykatura rockmana), i za ich ostatnie nagrania całkowicie bezjajowe. I pomyśleć że to była kiedyś jedna z największych kapel na świecie.
 

Wojownik1988

Syn grzesznych ciał
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 853
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
Mazury
I po co taki temat ? Nie lepiej rozmawiać o dobrych zespołach, które się lubi ? Nawet nie warto wspominać o tokio gniotach, zielonym dniu, czy tym jakimś tam ewanescens.......albo LP i innych nowomodnych, komercyjnych, pseudo-rockowych ścierwach, które oddalają rocka od korzeni i hańbią go.
 

trent

Błąd w Matrixie
Dołączył
30 Wrzesień 2007
Posty
755
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Mezopotamia
Dla mnie najgorszy jest Manowar. Są oni parodią Iron Maiden. Pełen szacun dla tych co tego słuchają, ale ja tego śłuchać nie mogę. I Pozatym wszystkiew zespoły w których wokaliści bekają zamiast śpiewać. :p
 

gosiaak

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2007
Posty
84
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
....
Rammstein :/ nie cierpię tego zespołu.. jakoś ich muzyka nie wpada mi w ucho :] Pewnie dlatego, że nienawidzę języka niemieckiego
 

Anarchista

ni ma
Dołączył
28 Sierpień 2007
Posty
649
Punkty reakcji
1
zle zinterpretowaliscie moja wypowiedz, za Rolling Stones nie przepadam a nie nienawidze ale w zadnym wypadku nie uwazam ich za szatanska kapele :p powiedzialem ze nie lubie szatanskich kapel typu Cradle lub Kat bo to dla mnie muzyka ktora zawiera w sobie tylko bezsensowne darcie sie w mikrofon.
Powtarzam nie powiedzialem ze Stones to szatanska kapela...nie chce wyjsc na idiote ... :p


Cradle of filth o nie jest rzadne darcie sie do mikrofonu , to szuka :) uwierz mi , ze Dani filth jest bardzo cenionym wokalista.

A co do tematu to nienawidze glownie zespolow ktore maja czelnosc mienic sie kapelami punkrockowymi(/rockowymi) a graja jakies popopodobne scierwo np. Green day , tokio hotel , fob, killerpirtze(czy jak sie pisze to cholerstwo :p ). No i nie wspominajac o wszelkiego rodzjau technohlamie i patriotyczno-faszystowskich kapelach typu K88
 

Parabola

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
1 142
Punkty reakcji
8
Miasto
Wyzima
Ja nie trawiłam the Smashing Pumpkins, którzy bodajże już nie istnieją, a to głównie przez anemiczny wokal.
 

Anarchista

ni ma
Dołączył
28 Sierpień 2007
Posty
649
Punkty reakcji
1
spokojnie Nocturnus , dla mnie poprostu faszystowskie zespoly to najgorsze scierwo. Ja wyrazam swoje zdanie , nie atakuje -tobie radze to samo. Co do wizerunku Filtha sa gusta i gusciki :)
 

Basieńka_

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
191
Punkty reakcji
0
Miasto
...
bezsensowny temat. każdy lubi co innego i po co jakieś głupie dyskusje? a o podawaniu nazw zespołów bez uzasadnienia już nie wspomnę <_<
 

trent

Błąd w Matrixie
Dołączył
30 Wrzesień 2007
Posty
755
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Mezopotamia
Ja nie trawiłam the Smashing Pumpkins, którzy bodajże już nie istnieją, a to głównie przez anemiczny wokal.

Błąd. Słyszałem niedawno ich nowy singiel, rzeczywiście wokal anemiczny,ale takaurodatego zespołu, podobnie jak THe Cure (też anemiczny wokal).

A ja od siebie dodam jescze The Darkness. Szczególnie ta piosenka o świętach, jak ich słyszę to mnie ząb boli zawsze. :(
 

czkafka

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2007
Posty
71
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
się biorą dzieci ?
do Green Day nic nie mam.
Zaczęłam ich sluchac od 2 klasy podstawowej i jeszcze mi się nie znudzilo.

Ale Simpe Plan, Sum 41..cuz,kiedys ich lubilam gdy nie mialam o niczym wiekszego pojecia ,ale w tej chwili to ...wrrrrr
albo te wszystkie emo kapele....;/
 

Wojownik1988

Syn grzesznych ciał
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 853
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
Mazury
spokojnie Nocturnus , dla mnie poprostu faszystowskie zespoly to najgorsze scierwo. Ja wyrazam swoje zdanie , nie atakuje -tobie radze to samo. Co do wizerunku Filtha sa gusta i gusciki :)
Bo wszyscy anarchiści i punki, są bardzo sceptycznie nastawieni do skinów. Wy od razu uważacie, że każdy skin to niby nazista, rasista, bandyta itp. A wcale tak nie musi być. Nawet nie poczytasz sobie niektórych postów Outremera, albo Berserkera, a od razu wjeżdżacie na skinów. Są różne odmiany skinów, a pierwotnie nie mieli nic wspólnego z faszyzmem. Są skinheadzi NS, którzy są narodowo-socjalistyczni, jak sama nazwa wskazuje i są często poganami i atakują kościół, jako obrona dawnej Polskiej tradycji z czasów przedchrześcijańskich. I takich najbardziej lubię, mam w niektórych kwestiach podobne poglądy, co do wiary i kościoła np.Są NR, narodowo radykalni, są też i faszyści, ale zdecydowana większość to nie faszyści, tylko nacjonaliści.Są Red Skins, tych akurat nie lubię, bo to są lewaki (komuniści). Są tesz SHARP, od których chyba nawet punk by nie dostał wpi.er.dol. No i Oi, czyli tacy co chcą zjednoczyć skinów i punków. Więc zanim się wypowiesz, to się zastanów. I co chcesz od Honoru ? Zespoły RAC takie, jak Honor wcale nie są faszystowskie, jak sama nazwa mówi (Rock Aganist Communism) jest to muzyka przeciwko komunizmowi, a Honor w swoich tekstach ostro beszta lewaków, a to chyba dobrze, nie ? Rozumiem, jakbyś wjeżdżał na dresiarzy, bo to są przeważnie młoty. Ale dużo skinów to na prawdę porządni ludzie, a to, że są łysi i noszą glany i bojówki, wcale nie znaczy, że trzeba się ich bać. Mogą się zdażyć pozerzy i debile, ale prawdziwi skini są właśnie tacy, jak piszę.
 
Do góry