Najbardziej nielubiana/znienawidzone subkultura.

EnemyMine

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2009
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
32
emolce ! jesli to mozna subkultura nazwać, bo to juz troche pod chorobe umysłową podchodzi xd
 

Aleq

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2008
Posty
90
Punkty reakcji
0
Miasto
masz takie kozaki?
Poza tym czy uważasz, że w porządku jest nie lubienie kogoś tylko za wygląd i muzykę ?
No i pokazujesz jakim hipokrytą jesteś. A kto jakiś czas temu przypierdalał się do każdego słuchającego innego rodzaju metalu niż heavy i glam z lat 80tych? pokazujesz teraz jakim ścierwem jesteś i ile jakiejkolwiek godności w sobie masz. jeśli łapiesz się jakichś poglądów przynajmniej się nich trzymaj, a nie traktuj je jak buty które możesz zdjąć i zmienić jak ci wygodnie. ta jest, odpowiadam na post sprzed dobrych paru miechów ale tak mi się podoba. fhooj mam się nie odzywać, skoro mam coś do powiedzenia...

Nie lubię subkultury, którą przedstawia fajter w.w., czyli tawrdołeb pospolity dla którego wszelka abstrakcja na starcie jest zła. dziwcie się, że od śmierdzieli was potem wyzywają.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Cieszymy się wszyscy, że wyraziłeś swoje zdanie o Wojowniku, ale nie mogłeś tego zrobić prywatnie, wysyłając do niego wiadomość? Z tego co widzę w historii ostrzeżeń nie pierwszy raz Ci się to zdarzyło. Więc dostajesz kolejne 20% ;)
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
No i pokazujesz jakim hipokrytą jesteś. A kto jakiś czas temu przypierdalał się do każdego słuchającego innego rodzaju metalu niż heavy i glam z lat 80tych? pokazujesz teraz jakim ścierwem jesteś i ile jakiejkolwiek godności w sobie masz. jeśli łapiesz się jakichś poglądów przynajmniej się nich trzymaj, a nie traktuj je jak buty które możesz zdjąć i zmienić jak ci wygodnie. ta jest, odpowiadam na post sprzed dobrych paru miechów ale tak mi się podoba. fhooj mam się nie odzywać, skoro mam coś do powiedzenia...

Nie lubię subkultury, którą przedstawia fajter w.w., czyli tawrdołeb pospolity dla którego wszelka abstrakcja na starcie jest zła. dziwcie się, że od śmierdzieli was potem wyzywają.
zjeżdżaj i wróć za 10 lat, bo widać nic nie zrozumiałeś. Wojownik nie przywalał się o to że ktoś słucha numetalu, poprocku czy indyrocku, chodziło o coś innego, powiązanego ze zwykłym rockiem i metalem. jak nie rozumiesz, to nie masz tutaj po co wracać, bo wbijałem Ci to w łeb ile tylko mogłem. wiesz że wszyscy inni z którymi się Wojownik kłócił zrozumieli o co takim jak on czy ja chodziło?
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
No i pokazujesz jakim hipokrytą jesteś. A kto jakiś czas temu przypierdalał się do każdego słuchającego innego rodzaju metalu niż heavy i glam z lat 80tych? pokazujesz teraz jakim ścierwem jesteś i ile jakiejkolwiek godności w sobie masz. jeśli łapiesz się jakichś poglądów przynajmniej się nich trzymaj, a nie traktuj je jak buty które możesz zdjąć i zmienić jak ci wygodnie. ta jest, odpowiadam na post sprzed dobrych paru miechów ale tak mi się podoba. fhooj mam się nie odzywać, skoro mam coś do powiedzenia...

Nie lubię subkultury, którą przedstawia fajter w.w., czyli tawrdołeb pospolity dla którego wszelka abstrakcja na starcie jest zła. dziwcie się, że od śmierdzieli was potem wyzywają.


Słuchać muzyki to co innego, a nazywanie nu metalu (bo o to się rozchodziło wtedy) metalem to dwa. Więc skończ już pisać bzdury, bo temat dawno skończony, a Wojownik ostatnio nie ma czasu czytać takich bzdur. Spodziewałem się po tobie trochę innego charakteru postów po tych paru mc, jednak nic się nie zmieniłeś i nadal jesteś tym samym upierdliwym trollem ;)
 

Aleq

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2008
Posty
90
Punkty reakcji
0
Miasto
masz takie kozaki?
Morion były modzie nie z tobą gadam, więc tul pachwinę i nie mów z pełną buzią. Wloocibor jesteś odbytem. Jacobbs dzięki ci o panie za procenty ale knfdjklfdsakjsdljf. Wojownik podtrzymuję swoję zdanie. Bacoma.
 
Do góry