Najbardziej Egzotyczne...

ewelina.

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
27
Punkty reakcji
0
teraz uderzam na Hiszpanię, może Portugalię.
Portugalia to i mi się marzy od dawna. Może ktoś z Was zda relacje z podróży? Mile widziany więc będzie szczegółowy opis dotyczący atrakcji, hoteli

Póki co przeglądam hotele http://www.itaka.pl/strony/2/i/2077.php?SEARCH[impreza_type]=0&SEARCH[termin]=&SEARCH[dest]=Portugalia&SEARCH[from]=&szukaj=szukaj i czytam opinie

portugalia_1_b.jpg
 

albo_albo

Pan i Władca
Dołączył
20 Marzec 2009
Posty
2 757
Punkty reakcji
78
Wiek
43
Miasto
SKM Kraków
ostatnie miejsca, które zwiedziłem z egzotyki to Peru i Boliwia. postaram się jak już się uporam ze wszystkim tu, napisać relację i wkleić zdjęcia.
 

Edgar Schwarz

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2010
Posty
55
Punkty reakcji
3
Miasto
Gdańsk
Portugalia to i mi się marzy od dawna. Może ktoś z Was zda relacje z podróży? Mile widziany więc będzie szczegółowy opis dotyczący atrakcji, hoteli

Póki co przeglądam hotele http://www.itaka.pl/strony/2/i/2077.php?SEARCH[impreza_type]=0&SEARCH[termin]=&SEARCH[dest]=Portugalia&SEARCH[from]=&szukaj=szukaj i czytam opinie

portugalia_1_b.jpg

Z tego rejonu polecam Teneryfę. jest tam też sympatyczny hotelik, ale ceny ... kosmiczne. jednak warto. to jest hotel Botanico
Czas zbierać na wakacje :)
 

BandaiWanda

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2010
Posty
226
Punkty reakcji
1
Miasto
Fotelik :)
SKandynawia, zwłaszcza pólnocna część, a białe noce są nie do zniesienia dla kogoś, kto potrzebuje ciemności do spania. Poza tym wędkowanie, przy zachodnim wybrzeżu Norwegii porozcinanym fiordami, to przeżycie niezapomniane, nawet dla totalnego laika wędkarstwa. To było coś, na pewno powtórzę wybad w tę część Europy, jak tylko znowu nazbieram kasę, bo drogo mają jak cholera.
 
C

compton_style

Guest
Najbardziej egzotyczny kraj jaki odwiedziłem to jak na razie Tunezja, marzy mi się Tajlandia albo chociażby Meksyk (jeśli można uznać za egzotykę), widziałem bardzo fajną ofertę do Cancun (na allinclusive.com.pl), piękne miejsce, plaża, drinki, ech jak na razie w strefie marzeń :)
 

sepultura

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2010
Posty
158
Punkty reakcji
0
Ogólnie zwiedzanie zwiedzaniu nierówne. Moim zdaniem jak już się jedzie w takie kraje, to nie powinno się poprzestać na kurortach, tylko naprawdę poznać miejsce w którym jesteśmy. Także ja jestem za tego typu wyprawami: http://www.homohibernatus.eu/pdf/madagaskar.pdf Przynajmniej można sporo zwiedzić naprawdę poznać trochę świata :)
 

mordka1

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2011
Posty
41
Punkty reakcji
0
Dla mnie egzotyka to była Albania, choć to jeszcze Europa to już zupełmnie inna mentalność i podejście do życia.
 

pjck

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2011
Posty
7
Punkty reakcji
0
Byłem w wielu miejscach, np. w Australii. I owszem, jak się da - to tam jedźcie. Ale dla tych, którzy nie mają tyle kaski, a chcieli by łyknąć egzotyki, polecam wczasy w Gambii. Z Polski to wciąz trochę kosztuje, taniej wychodzi z UK, jeżeli tam kogos macie, aby być dzien przed wylotem i na czyjs adres zabukować wczasy.
Dosć bezpiecznie, egzotycznie, niedrogo, długie niezatłoczone i piaszczyste plaże. I nie za daleko.
 

vik123

Bywalec
Dołączył
11 Listopad 2011
Posty
1 186
Punkty reakcji
45
Miasto
Perth, WA
A dla mnie "egzotyka" to pewne rejony kraju w ktorym mieszkacie a dla Was to gdzie ja mieszkam. Burza nad moim miastem oraz MtCook poprzez Lake Tekapo

pozdrawiam,
 

Attachments

  • perth-burza.jpg
    perth-burza.jpg
    41,5 KB · Wyświetleń: 18
  • MtCook_lake.jpg
    MtCook_lake.jpg
    322,4 KB · Wyświetleń: 22

UNCLE_TONY

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2012
Posty
180
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Ja najmilej wspominam pobyt na Krecie, w Egipcie oraz Jerozlimie :)
Piękne miejsca polecam !
 

mordka1

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2011
Posty
41
Punkty reakcji
0
Też myślę, ze Australia to super miejsce, zwłaszcza, że możesz podszkolić sobie język
 

Agata Polok

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2012
Posty
14
Punkty reakcji
0
Dla mnie bardzo egzotyczna była wyprawa na Krym i do Rumuni. Wbrew opinią i stereotypom - ludzie są bardzo ciepli, życzliwi, gościnni.
Najwspanialsze wakacje życia przeżyłam jednak we wspinaczkowych rejonach Hiszpanii.
 

mateusz11111

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2012
Posty
25
Punkty reakcji
0
Haha pokój mojego brata również jest egzotycznym miejscem a tak na serio to Bułgaria :)
 
J

jakanu

Guest
Moje najbardziej egzotyczne podróże to: Kenia, Indonezja, Filipiny, Brunei, Malezja, Birma, Singapur, Hongkong, Chiny, Indie, Sri Lanka, Wenezuela....i wiele innych...było już trochę tego...
 

ala11

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2012
Posty
21
Punkty reakcji
0
Moje najbardziej egzotyczne podróże to: Kenia, Indonezja, Filipiny, Brunei, Malezja, Birma, Singapur, Hongkong, Chiny, Indie, Sri Lanka, Wenezuela....i wiele innych...było już trochę tego...

A Meksyk? Byłeś tam? Piramidy, starożytne miasta, z drugiej strony plaże i burrito. Jestem ciekawa, jak tam jest. Pozdrawiam.
 
Do góry