Nagły ruch ręki

Olbik

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2007
Posty
36
Punkty reakcji
0
Jakieś 15 minut temu siedziałem oglądałem teledysk ręka na myszce i nagle jakby ktoś mi w nerw jakiś uderzył taki nagły ruch ręki przywaliłem o biurko i se palec zbiłem, również nogi potrafią mi podskakiwać często o tym nawet nie wiem .... Tak z ciekawości co to jest ?
 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
pijesz kawe?
wydaje mi się, że masz niedobór magnezu, a wiadomo, że m.in. kawa wypłukuje magnez.
 

c0x

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2009
Posty
143
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Miasto
Warszawa
Takie nagłe skurcze mogą świadczyć o niedoborze magnezu lub wapnia. Spróbuj ograniczyć napoje gazowane które niszczą magnez i jeść więcej produktów bogatych w magnez (płatki owsiane, orzechy, gorzka czekolada) i wapń (przetwory mleczne, warzywa strączkowe)
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Nie wiem co ma kawa do tego (nie uważałem na biologii) ale również mam takie przypadki i to nawet często, tylko że
zazwyczaj zdarza mi się to w nocy, podczas snu lub podczas zasypiania. I bywało też i tak że uderzyłem się o szafkę lub jakiś inny mebel przez to ale nie zwracam na to uwagi. U mnie jest podwyższony stres także prawdopodobnie to jest przyczyną w moim przypadku, może i u ciebie także.
 

Neithan2

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2009
Posty
174
Punkty reakcji
2
Wiek
32
Nie wiem co ma kawa do tego (nie uważałem na biologii) ale również mam takie przypadki i to nawet często, tylko że
zazwyczaj zdarza mi się to w nocy, podczas snu lub podczas zasypiania. I bywało też i tak że uderzyłem się o szafkę lub jakiś inny mebel przez to ale nie zwracam na to uwagi. U mnie jest podwyższony stres także prawdopodobnie to jest przyczyną w moim przypadku, może i u ciebie także.
Każdemu coś takiego się zdarza tylko u Ciebie trochę mocniej. Po prostu organizm testuje tak czy Twoje ciało jest gotowe do snu.
 

c0x

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2009
Posty
143
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Miasto
Warszawa
Te drgawki podczas zasypiania to tzw. skurcze miokloniczne. Większość ludzi je ma i nie jest to nic niepokojącego.
 
Do góry