Na Temat Nowego Premiera

CZY PODOBA CI SIE PREMIER MARCINKIEWICZ??

  • TAK

    Votes: 0 0,0%
  • NIE

    Votes: 0 0,0%
  • NIE MAM ZDANIA

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

ema87

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
722
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Białystok
Jak do tej pory na prawde wszystko to co robi mozna pochwalić, najbardziej podoba mi sie ustawa o skróceniu roku szkolnego, co prawda dla mnie to się już nie przyda ale jak będzie tak trzymał dalej to moze wreszcie Polska "wyjdzie na prostą" że się tak wyraże.
 

ewabuziaczek

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2005
Posty
112
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
100lica
Mi tam on się podoba bo widać ze się stara, a nie robi tak żeby tylko szybciej i więcej zarobić. Robi coś dla ludzi. Lubi go mimo to, że nie przepadam za partią w której jest czyli PiS-em.
Pozdrawiam :)
 

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
Jeśli premier powołuje na stanowisko doradcy do spraw równouprawnienia kobiet ( tak nieco kolokwialnie ) osobe silnie związaną z określonym wyznaniem i doktrynalnie uzależnioną od wyznawanej wiary to chyba nie jest wszystko w porządku.
Jeżeli ta osoba jest katolikiem, to wszystko jest w jak najlepszym porządku. Wkońcu mieszkamy w państwkie Katolickim i Ochrzczonym i taka osoba jest tu całkowićie na miejscu. Oczywiście nic nie mam do Pana Profesora Religi, Ministra zdrowia (Niewiem czy jest Ateistą czy Agnostykiem) , ponieważ słuchałem jego wystąpienia w Radiu Maryja i mówił bardzo mądzrze i zrozumiale ( wedłóg mnie ) .
Premier jak narazie bardzo dobrze spełnia swoją role i niezawacham sie powiedzić iż jest to najlepszy premier od czasu Pana Pramiera Jana Olszewskiego ( w którego obaleniu żeby było śmiesznie brało wielu czołowych teraz polityków, nie z PiS oczywiście a między innymi Pan Donald Tusk niedoszły prezydent).
Pozdro :D
 

Marko.cb

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2006
Posty
93
Punkty reakcji
0
Generalnie nic nie zrobił i nie bardzo wierzę w to, że coś zrobi konkretnego, mi On wygląda na gościa który robi miny w stylu Jasia Fasoli i tyle. Jakoś straciłem wiarę w to, że będzie lepiej niż przed wyborami, bo jakoś sie tak składa, że te same gęby widzę w TV od 15 lat które tylk zamieniają się stołkami. Nie obrażając nikogo ale wydaje mi się, że naprawdę głupim powodem sympatii jest to, ze skrócił rok szkolny, no... chyba, że skróciłby rok akademicki ;) :D to już by było coś :D <joke>
 

TyDraniu

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2006
Posty
223
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Zabrze
Średnio koleś mi się podoba. A mówienie że jest ok bo skrócił rok szkolny to dla mnie szczyt idiotyzmu:/ Dajcie se spokój z takimi argumentami :/

Jeżeli ta osoba jest katolikiem, to wszystko jest w jak najlepszym porządku. Wkońcu mieszkamy w państwkie Katolickim i Ochrzczonym i taka osoba jest tu całkowićie na miejscu. Oczywiście nic nie mam do Pana Profesora Religi, Ministra zdrowia (Niewiem czy jest Ateistą czy Agnostykiem) , ponieważ słuchałem jego wystąpienia w Radiu Maryja i mówił bardzo mądzrze i zrozumiale ( wedłóg mnie ) .
Premier jak narazie bardzo dobrze spełnia swoją role i niezawacham sie powiedzić iż jest to najlepszy premier od czasu Pana Pramiera Jana Olszewskiego ( w którego obaleniu żeby było śmiesznie brało wielu czołowych teraz polityków, nie z PiS oczywiście a między innymi Pan Donald Tusk niedoszły prezydent).
Pozdro :D



Religi nigdy nie powinno się mieszać z polityką, nigdy nic dobrego z tego nie wychodzi:/ Poza tym z tego co wiem, że choć w Polsce żyje niby 95% katolików (a tacy to katolicy że hej...idą raz na miesiąc do kościoła bo "nie mają czasu", ale gdy ktoś inny się do tego przyzna to masakra...) to Polska krajem katolickim nie jest (w każdym razie konstytucja o tym nie wspomina ?):eek: No i jeszcze -- co ty masz do nie katolików? Jestem ateistą i ton Twojej wypowiedzi raczej miły dla mnie nie jest <_<
 

piotr99900

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2005
Posty
275
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z nieba =)
jak to moj brat stwierdzil ze maricnkwiewicz mysli :D wkoncu najbadziej sie cieszy mlodzierz gimnazjalna z tego poowodu :) no i za 4 lata bede kolejne wybory i tym samym beda mieli powody do tego aby zaglosowac na niego :). Ale według mnie narazie co robi jest dobrze ciekawe jak to bedzie dalej oby bylo lepiej :)
 

TyDraniu

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2006
Posty
223
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Zabrze
jak to moj brat stwierdzil ze maricnkwiewicz mysli :D wkoncu najbadziej sie cieszy mlodzierz gimnazjalna z tego poowodu :) no i za 4 lata bede kolejne wybory i tym samym beda mieli powody do tego aby zaglosowac na niego :). Ale według mnie narazie co robi jest dobrze ciekawe jak to bedzie dalej oby bylo lepiej :)


Nie zrobił nic szczególnego...dałem Mu plusa bo jak dotąd wydaje się mieć rozum w głowie, nie drze ryja tylko jest spokojny, opanowany i ma uspokajającą powierzchowność...
 

Marko.cb

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2006
Posty
93
Punkty reakcji
0
Ja mu dałem minusa i zdania nie zmienię, ten człowiek nie ma "poważnego" wyglądu, chociaż wiem, że jest to głupi powód ale jestem przekonany, że nim i tak sterują ptaszki ;)
 

Griczkow

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2005
Posty
358
Punkty reakcji
1
Miasto
Ankh-Morpork
Ja mu dałem minusa i zdania nie zmienię, ten człowiek nie ma "poważnego" wyglądu, chociaż wiem, że jest to głupi powód ale jestem przekonany, że nim i tak sterują ptaszki ;)
Miller to miał pewnie poważny co? Albo Belka?
Wg mnie jeszcze zawcześnie na wyciąganie wniosków... Tak "hop siup" nikt nam życia nie poprawi, nic nie zmieni... na to trzeba czasu. Pożyjemy zobaczymy.
 

Yagnes

...zatopiona w marzeniach...
Dołączył
1 Styczeń 2006
Posty
122
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
...
No w koncu jest z mojego miasta :p i musze tu wspomniec o AZS PWSZ Gorzów :D :D :D
 

morfeusz

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2005
Posty
441
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Poznań
Wkońcu porządny człowiek na odpowiedzialnym stanowisku. Swój chłop hehe :D
 

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
Hmm. To się jeszcze okaże czy porządny :/. Nic na razie nie zrobił- nic o czym warto by naprawdę wspomnieć. Po Millerze też wiele się spodziewano...
Jak to nic niezrobił ?? Przecież przez te 4 miesiac zrobił już więche dobrego niż Miller przez cały okres swojich rządów. Najważniejsza rzec to "Becikowe" , juz przygotowany projek ustawy o sądach 24 godzinnych, zaczeli powoli brać sie za :cenzura:ska tym złodzieją co rządzili przez ostatnie lata i ich rozliczać, wywalczenie ( chociaż i tak ciężko to będzie wykożystać) kilku miliardów z UE. I niechce tu już wymyślać, ale jak chcesz to specjalmnie dla Ciebie mogę jeszcze więcej posukać , bo jest tego dużo.
Ale jak już sami widzimy, POpaprańcy z Platformy Obywatelskiej nie dają spokojnie przcować rządowi ( czyżby sie czegoś bali) , gdzy mieli jeszcze zbliżone wyniki w sadażach do PiS-u straszyli wyborami, kiedy PiS zdecydowanie prowadzi Oni mówią że wyborów nie powinno być ( to dopiero zdecydowanie).
Mam nadzieje że dojdzie do powtórnych wyborów, ponieważ PiS obejmie w pełni władz i będzei mogło z spokoju naprawiać państwo.
A Platfolmersi zostaną w "CIENIU" :lol:
 

fuser

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
183
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
inąnd
CZY PODOBA CI SIE PREMIER MARCINKIEWICZ??
Hmmm. Wiesz to chyba zależy od orientacji. Ja tam osobiście wole kobitki. No ale gdybym był kobietą, to kto wie, kto wie...
 

TyDraniu

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2006
Posty
223
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Zabrze
Jak to nic niezrobił ?? Przecież przez te 4 miesiac zrobił już więche dobrego niż Miller przez cały okres swojich rządów. Najważniejsza rzec to "Becikowe" , , zaczeli powoli brać sie za :cenzura:ska tym złodzieją co rządzili przez ostatnie lata i ich rozliczać, . I niechce tu już wymyślać, ale jak chcesz to specjalmnie dla Ciebie mogę jeszcze więcej posukać , bo jest tego dużo.
Ale jak już sami widzimy, POpaprańcy z Platformy Obywatelskiej nie dają spokojnie przcować rządowi ( czyżby sie czegoś bali) , gdzy mieli jeszcze zbliżone wyniki w sadażach do PiS-u straszyli wyborami, kiedy PiS zdecydowanie prowadzi Oni mówią że wyborów nie powinno być ( to dopiero zdecydowanie).
Mam nadzieje że dojdzie do powtórnych wyborów, ponieważ PiS obejmie w pełni władz i będzei mogło z spokoju naprawiać państwo.
A Platfolmersi zostaną w "CIENIU" :lol:


1. Becikowe to taka śmieszna zasłona żeby się przypodobać. Co kupisz za te parę groszy które dostaniesz tylko na starcie?? Na ile Ci one starczą? Gdyby chociaż dawano tę forsę regularnie co miesiąc to jeszcze..a to...? jest śmieszne.
2."juz przygotowany projek ustawy o sądach 24 godzinnych" - to jest akurat dobra rzecz ;)
3.Nie wszyscy politycy rządzący ostatnimi laty to złodzieje, oszuści itp Są wśród nich tacy którzy interesują się dobrem kraju bardziej niż swoim (choć jest ich niewielu ale...)...
4."wywalczenie ( chociaż i tak ciężko to będzie wykożystać) kilku miliardów z UE" - to akurat też jest dobre :)

Natomiast POpaprańcy z PO nie dają spokojnie pracować rządowi bo to właśnie twój ukochany PiS tak długo i pracowicie atakował, najeżdżał i drażnił PO, to on tym samym roz:cenzura:czył potencjalną koalicję, a tym samym
stracił parę cennych miechów które inaczej mógł wykorzystać. PO nikogo nie oskarżało o związki rodziny z wermachtem itd. A to jak dla mnie przegięcie.

Dalej, pomyśl sobie jaką Polska będzie miała opinię na zachodzie, jak Kaczory zaczną urządać regularne polowania na homo, jak wzmocni to Rydzyka i jego "katolicką" rozgłośnię, jak wspaniale polityczny i stronniczy kler pod panowaniem ojca dyrektora zacznie się rozwijać i jak owocnie tępić będzie żydów itp. Nie mogę się doczekać komentarzy w zachodzniej prasie o Polakach antyseministach...

A przy okazji, czy wstąpienie Polski do UE i NATO sukcesem nie jest? Bo dla mnie jest i to dużym...to znak że robimy i robiliśmy postępy, ze Polska jest coraz bardziej widoczna. Wkurzają mnie komentarze że Miller nic nie zrobił. Nie jestem lewy, za lewicą nie przepadam, ale to już przesada. No i na koniec cokolwiek byś nie mówił, to porównaj sobie nasz kraj a takie np Czechy, Słowację, Litwę itd. Tam też różowo wciąż nie jest, a my mamy jednak nad nimi przewagę. Moja rada: bądź bardziej obiektywny i przestań być taki stronniczy. Ani pesymizm, ani optymizm dobre nie są w prawdziwym życiu.
 

olgus

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2006
Posty
174
Punkty reakcji
0
Zrobił piękny gest, nie pozwolił na przedłużenie roku szkolnego, no PREMIERZE MASZ U MNIE DUŻEGO +
:D
 
Status
Zamknięty.
Do góry