Na Temat Nowego Premiera

CZY PODOBA CI SIE PREMIER MARCINKIEWICZ??

  • TAK

    Votes: 0 0,0%
  • NIE

    Votes: 0 0,0%
  • NIE MAM ZDANIA

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

wojniz

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2005
Posty
314
Punkty reakcji
0
1. Becikowe to taka śmieszna zasłona żeby się przypodobać. Co kupisz za te parę groszy które dostaniesz tylko na starcie?? Na ile Ci one starczą? Gdyby chociaż dawano tę forsę regularnie co miesiąc to jeszcze..a to...? jest śmieszne.

A powiedz mi, czy lepiej jest dostać jakakolwiek zapomogą?? Czy lepiej jest nie dostać nic??
Więc nie mów że to jest nie potrzebne... - Lepszy rydz(nie mylić z O. Rydzykiem:) ) niż nic!


A ja mam jeszcze pytanie: po ile jest paliwo??

I zastanawiam się jak to sie stało żę jest o jakieś 0,5 zł tańsze niż było przed wyborami. Niby nic a jednak jest!
 

Jagoda1

Power of flower :)
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
614
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
uuuuu daleko :P
Ja rowniez uwazam ze jako polityk to Marcinkiewicz sprawdza sie bardzo dobrze. Zobaczymy co bedzie dalej ale jak narazie to podobaja mi sie jego decyzje i to co robi.
 

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
Ktoś mu może zażucić że jest dobrym aktorem, ale jak widziałem wywiad z Nim podczas tragedii w katowicach to to naprawde zauważyłem szczery ból i wspólczucie w jego glosie. Tak nawet najlepszy aktor nie zagra. Mamy naprawdę bardzo dobrego, uczciwego i miłego Premiera, ktory szczerze martwi sie o Polaków.
Dziękuje za to ze to właśnei Pan Marcinkiewicz :)
 

Lechoo

noise maker
Dołączył
31 Grudzień 2005
Posty
516
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
mrowisko
Mam nieszane uczucia co do niego.
Jak wypadł z tekstem "Tony, nie markuj kroku..." to pokładałem się ze śmiechu na za przeproszeniem podłodze.
 

AGATKA ;)

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2005
Posty
474
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
stumilowy las
większosć lubi go bo skruił rok szkolny ale tak poza tym to nie mają o nim pojecia ja też się do tych osób zaliczam i ciesze się z ejest ktoś mądrzejszy
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Na poczatku mie sie nie podobal ale teraz widze jak bardzo sei mylilam. Nie chodzi tu tylko o to skrocenie roku szkolnego, tylko wogole facet jest poprostu w porzadku. Zauwazcie ile walczyl o pieniadze z unii europejskiej z Wielka Brytania, jak szybko odwolal Terese Lubinska. Ni cacka sie jak inni tylko jest konsekwentny. Poki co mi sie podoba.
 

sanczez

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
35
Punkty reakcji
0
na razie wydaje sie byc okej, ale dopiero sie dowiemy jaki jest po 4 latach ;]
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
Uczniowie go lubią za skrócenie roku szkolnego. Chciałbym wam powiedziec, że dla szkół będzie on duzo robił bo przed tą fuchą był kuratorem i wie jak jest w szkołach takze tu ma plusa. wcale nie jest plusem ze odwiedza RM. tak ogolnie nie jest zły, chociaż co tu duzo mowic. gra troszke pod publiczke bo wszedzie jest, duzo obiecuje... zobaczymy ile obietnic wprowadzi w zycie. jesli chociaz 60% to bedzie bardzo kozackim premierem.
 

ukson17

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Skądkolwiek zawsze z Polski...
wczoraj ( czy przedwczoraj ) się "cieniasami" popisał :D

Bo PO są ciniasami.



Uczniowie go lubią za skrócenie roku szkolnego. Chciałbym wam powiedziec, że dla szkół będzie on duzo robił bo przed tą fuchą był kuratorem i wie jak jest w szkołach takze tu ma plusa. wcale nie jest plusem ze odwiedza RM. tak ogolnie nie jest zły, chociaż co tu duzo mowic. gra troszke pod publiczke bo wszedzie jest, duzo obiecuje... zobaczymy ile obietnic wprowadzi w zycie. jesli chociaz 60% to bedzie bardzo kozackim premierem.

Jeśli w prowadzi w życie 30% obitnic to będzie the Best bo wobecnej sytuacji przy 25% w sejmie i tak nie stabilnymi partnerami cięzko będzie cokolwiek zmienic w kraj.
 

kasia_bronowice

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2006
Posty
1 108
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
kraków
Dla nowego premiera zdecydowanie tak.
Wydaje sie byc czlowiekiem ktory jest na wlasciwym stanowisku.
Nie zdarzylymu sie jak dotad wielkie wpadki polityczne, poza tym zawsze jest blisko ludzi, np odwiedzal poszkodowanych w tragedii w katowicach albo dzieci w szkolach. oim zdaniem wladza powinna byc blisko ludu, a nie tak jak wiekszosc politykow ktorzy siedza w swych wygodnych furach i pokazuja jacy to oni sa wielcy i czego to oni e moga wywyzszaja sie i robia wiele rzecyz an pokaz, albo nic nie rbia. moim zdnaiem taki rpemier jets nam potzrebny, bo jezezeli mamy juz tak tragiczny rzed to chociaz rpemier nadrabia swa osoba
 
Status
Zamknięty.
Do góry