Na jakiej pozycje graliscie, gracie i chcielibyscie grac?

Serdel95

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2008
Posty
99
Punkty reakcji
0
Miasto
Łączki Brzeskie
heh troche smiechowa ta Twoja wypowiedz :p skoro grasz najczesciej na polu (lol) to napewno nie jestes jakims super zawodowcem i na Twoim miejscu bym sie tak nie napinal na forum bo w rzeczywistosci jak bys zagral z ruwiesnikami trenujacymi z jakims trenerem to juz bys nie byl tak pewny swoich "petard" :p a swoją droga bardzo nie lubie takich "gwiazdorkow' <_<

pzdr


ja nie mówie tutaj że jestem super mistrzem czy cuś ale no jako amator to gram dobrze (juniorzy stali mielec ;D) ani tutaj nie chce szpanować czy coś ...
 

dom88

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
220
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska!
ja nie mówie tutaj że jestem super mistrzem czy cuś ale no jako amator to gram dobrze (juniorzy stali mielec ;D) ani tutaj nie chce szpanować czy coś ...

czyli co grasz w jakims klubue skoro piszesz ze jestes juniorem stali mielec??? cos mi sie nie wydaje bo jak bys gral w klubie to tam treningi raczej na polach nie sa przeprowadzane... troche Cie rozumiem bo sam kiedys na polu gralem ale to bylo baaardzo dawno :p moge nawet powiedziec ze kilka razy gralismy w sime przy mrozie kilkustopniowym w kurtkach zimowych i rekawiczkach :p tooo byly czasy :lol: wiec trenuj trenuj tylko nie gwiazdoruj i bedzie ok :eek:k: pozdro BB)
 

kifer4

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2008
Posty
798
Punkty reakcji
1
Miasto
sie znamy?
I tak po prawie 2 miesiacach przerwy wrocilem do "gry". Starsznie wolny jakos jestem i ociezaly :/ Forma strasznie spadla i sie szybko mecze, a zaczalem od treningu typowo silowego. W setach co gralismy, niby konczylem ale wszystko to wolno, nisko, po bloku i duzo kiwek. Zalamany jestem
 

dom88

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
220
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska!
co tu sie zalamywac?! pare treningow i bedzie lepiej... ja jeszcze z 2 tyg i wracam do gry :D juz sie nie moge doczekac :D
 

kifer4

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2008
Posty
798
Punkty reakcji
1
Miasto
sie znamy?
ja 17 lutego mam zawody... nie ma za duzo czasu :| a Ty czemu przerwe miales ?:> I dowiem sie wreszcie gdzie grasz ?:D
 

dom88

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
220
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska!
kostke skrecilem... a gram w amatorskiej druzynie wiec nazwa Ci nic nie powie :p no do 17 lutego to mozesz formy nie odzyskac....
 

kifer4

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2008
Posty
798
Punkty reakcji
1
Miasto
sie znamy?
No dzisiaj jestem zadowolony z treningu. Na poczatku to wiadomo rozgrzewka i troche cwiczen silowych i z pilka, ale potem ciekawie sie 4 sety zagralo. Troche luzniejszy dzisiaj byl. Szybkosc w miare odzyskalem i 3 pierwsze pilki sczapowalem przeciwnikow na siatce ^^. Zagrywka tez ogolnie ok i podbilem pare nieciekawych pilek. Atak za to niezbyt, nie moge tempa zlapac i ciagle za nisko je lapie. Do zawodow tydzien, mam nadzieje ze jeszcze forma troche wzrosnie, a jak nie to zeby serwis utrzymac.
 

kifer4

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2008
Posty
798
Punkty reakcji
1
Miasto
sie znamy?
doom przed choroba i przerwa mialem maksymalnie cos kolo 315 w ataku, troche mniej moze to wiadomo optymalnie na okolo 300 atakowalem bo nie przy kazdym maks skakalem. Teraz to nie wiem :/ ledwo co sie zlapie jedna reka, tzn nie do konca sie zlapie, obreczy kosza na 305 ... :/ I tak nie moge sie zgrac z rozgrywajacymi ze szkoly to czesto atakuje "lokciem" :) ale udaje sie konczyc. Dzis trening w szkole mielismy i tak samo, efektywnie zadnej chyba nie skonczylem w 7-9 metr wiekszosc czystych szla a reszta po bloku/kiwka.
 

dom88

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
220
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska!
wiadomo efektownie konczyc jest fajnie ale najwazniejsze jest zeby skonczyc nie liczy sie jak... i chocbys kiwal i obijal ale przy tym zdobywal pkt to jest ok :) choc nie powiem walnac sobie w 3 metr przy zachwycie innych jest fajnie :p

pozdro kifer BB)
 

kifer4

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2008
Posty
798
Punkty reakcji
1
Miasto
sie znamy?
hehe w 3 metr to sie mozna na przerwie fajnie pobawic :) zazwyczaj jacys goscie "graja" i dosc kalecza:p to prosimy ich zeby nam polowe siatko udostepnili i sie zaczyna :p zazwyczaj po 3 minutach schodza calkowicie i my sobie gramy :D wiadomo tutaj mozna bardziej pilke na siatke rzucic to 3 metr nie jest wtedy problemem :) a panienki sie dosc szybko zbieraja

nic wkrotce zawody, szanse male pewnie ze sportowym LO przegramy ale powalczymy


pozdro dom :)
 

dom88

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
220
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska!
libero??? :mruga:

wg mnie jest to bardzo wazna pozycja ale na pewno nie najlepsza, nie mozesz np sie wyladowac i nakrecic na maxa bynajmniej ja bym nie umial grac bez ataku :p
 

kifer4

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2008
Posty
798
Punkty reakcji
1
Miasto
sie znamy?
Doom mnie ostatnio zaczely bardziej cieszyc dobre obrony i pewne przyjecia, niz to ze moge sobie walnac w ataku :p Nie wiem wiosna sie zbliza to taka jakas zmiana :D
 

maly1551

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Ja Atakujacy i Przyjmujacy ! mam 187 cm ! wzrostu ! popracuje nad wyskokiem ! i mmm :D Poezja !!
 

kifer4

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2008
Posty
798
Punkty reakcji
1
Miasto
sie znamy?
no i tak oto dzieki treningowi udalo mi sie "magiczna granice" 320 lapac, przed i po paru setach :)
 

dom88

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
220
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska!
a ja w szkolnej druzynie mialam lewy atak ;)

bardziej sie mow chyba przyjecie niz lewy atak, bo atak to jest tylko prawy :p ale mniejsza o to wiemo o co chodzi ;) wazne ze grasz w ten piekny sport :D

no i tak oto dzieki treningowi udalo mi sie "magiczna granice" 320 lapac, przed i po paru setach :)

jest dobrze :D trenuj trenuj to moze mnie dogonisz :p heh nie no zart :)

pozdro :)


:]
 
Do góry