Na jaki kierunek?

lukaszeg

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2007
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Elbląg
Chciałbym sie dowiedzieć jakie kierunki studiów można wybrać po maturze z wos-u, angielskiego i oczywiscie polskiego. Wszystko na poziomie podstawowym.

Czekam na odpowiedzi.
 

AragornFan

~unforgetable~
Dołączył
24 Październik 2006
Posty
1 272
Punkty reakcji
0
Miasto
**Z TwoicH SnóW**
może możesz jeszcze zmienić na rozsz?

jak zmienisz to mozesz iść np. na politologię :]

ale tam na pewno trzeba rozsz WOS i pol. chyba też ...

zresztą co Ci zalezy, matura jest raz w życiu (chyba, że nie zdasz xD)
 
B

blooz

Guest
no na dzienne raczej nie ma szan ale na zaoczne masz szanse ;] ty placisz ty wymagasz ;]
 

Madziaczek

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2006
Posty
8
Punkty reakcji
0
Hmm ja zdaje podstawowy polski a angol rozszerzony wos i historie wiecx się nie bardzo orientuje co można robić po samej podstawie. Moja znajoma z klasy zdaje to co try czyli wszystko na podstawie(wos,polak,angol) i wybiera sie na zaoczne, kolega +hista podst ale taz na zaoczne stosunki międzynarodowe. Musisz poszukac ..np ja jestem zainteresowana prawem i szczerze sie zdziwiłam że UAM wymaga polki-rozsz, angol, wos i hista na postawie :| Strasznie pomotali, na każdej uczelni jest inaczej wiec muszisz na spokojnie i pożadnie wszystko dokladnie oblukać
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
Hmm ja zdaje podstawowy polski a angol rozszerzony wos i historie wiecx się nie bardzo orientuje co można robić po samej podstawie. Moja znajoma z klasy zdaje to co try czyli wszystko na podstawie(wos,polak,angol) i wybiera sie na zaoczne, kolega +hista podst ale taz na zaoczne stosunki międzynarodowe. Musisz poszukac ..np ja jestem zainteresowana prawem i szczerze sie zdziwiłam że UAM wymaga polki-rozsz, angol, wos i hista na postawie :| Strasznie pomotali, na każdej uczelni jest inaczej wiec muszisz na spokojnie i pożadnie wszystko dokladnie oblukać

Tak tylko po pierwsze bedzie taki zator zeby sie dostać, po drugie nie przetrwasz takich studiów :D
 

AragornFan

~unforgetable~
Dołączył
24 Październik 2006
Posty
1 272
Punkty reakcji
0
Miasto
**Z TwoicH SnóW**
Tak tylko po pierwsze bedzie taki zator zeby sie dostać, po drugie nie przetrwasz takich studiów :D

prawa? no jak nie będzie zakuwać po nocach i nie tylko to nie przetrwa, nie ma easy, oj nie ma...

ale nie możesz zakładać z góry, że nie przetrwa :mruga:

skąd wiesz :p
 

Gizela18

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
136
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Królestwo ;)
Ja wiem że Na Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie na kilka kierunków mozna pójść z podstawowym angielskim polskim i wosem np. administracja, dziennikarstwo, ekonomia, filozofia, historia, nauki o rodzinie, pedagogika, politologia, prawo, stosunki miedzynarodowe, teologia, zarzadzanie i marketing :) wszystko jest tu:
http://www.uwm.edu.pl/pl/plik/zal/uwm_ofer...h_2007_2008.pdf powodzenia :)
 

Attachments

  • kobita_elegancka.jpg
    kobita_elegancka.jpg
    9,4 KB · Wyświetleń: 33

fez

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2006
Posty
367
Punkty reakcji
0
Wlasciwie jak dobrze CI wyjda podstawy to mozesz gdzies isc . Masz przeciez na uczelni napisane dzie da sie dostac z postawami a np 80-90 % to jest ilosc wystarczajaca
 
Do góry