My stajl

Krolicek

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2009
Posty
103
Punkty reakcji
0
Heloł ewry bady
To znowu ja, Wymyśliłem sobie żeby kupić bojówki, jak sobie pomyślałem tak zrobiłem.
Były to pustynne moro spodnie które nijak miały się do mojej reszty garderoby
A teraz pytanie:
Czy zestawienie Obcisły Czarny T-SHirt, wsadzony w te bojówki + czarne glany, w które prawdopodobnie wsadzę spodnie wyglądają przyzwoicie, czy raczej jak wieś folklorem malowana.
Czekam na Odpowiedzi.
Causki :*
 

Joker99

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2009
Posty
60
Punkty reakcji
0
raczej folklor :p chyba, ze jestes niegrzecznym chlopcem i tak tez wygladasz :)
 

Boxer19

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2008
Posty
129
Punkty reakcji
4
Czy zestawienie Obcisły Czarny T-SHirt, wsadzony w te bojówki + czarne glany, w które prawdopodobnie wsadzę spodnie wyglądają przyzwoicie, czy raczej jak wieś folklorem malowana.

Ubierz to, podejdz do lustra i stwierdz czy wygladaja przyzwoicie, czy nie.
 

Confusion

Zbanowany
Dołączył
15 Styczeń 2009
Posty
452
Punkty reakcji
5
wydaje mi się, że to będzie dziwnie wyglądać, tak wieśniacko...;p
 
W

wroneczki4

Guest
Strasznie kiepskie zestawienie. Lepiej wymyśl coś innego, bo to brzmi bardzo nieciekawie.
 

Krolicek

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2009
Posty
103
Punkty reakcji
0
Wygląda to nawet nawet, jestem potężnie zbudowany, chodzę na siłkę, więc wyglądam trochę jak skinhead. Hmm zobacze reakcje otoczenia dzisiaj, do odważnych świat należy
Dzięki za odpowiedzi :*
 

podwawelska

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
30
Punkty reakcji
1
Wiek
47
Wygląda to nawet nawet, jestem potężnie zbudowany, chodzę na siłkę, więc wyglądam trochę jak skinhead. Hmm zobacze reakcje otoczenia dzisiaj, do odważnych świat należy
Dzięki za odpowiedzi :*

i do tego niewątpliwie jesteś skromny ;)
 

fenix212

Zbanowany
Dołączył
11 Październik 2009
Posty
449
Punkty reakcji
226
Jak skinhead... Bardzo pociągająco pewnie dla lasek... W pewnym momencie trzeba przystopować z tym co do głowy przychodzi i się nie pokazywać na świat bo reakcje ludzkie wtedy będą zupełnie naturalne a nie przejawem nietolerancji...
 
Do góry