Muzyka o miłosci

hela1101

bosmanka :P
Dołączył
13 Maj 2005
Posty
816
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
...:::hmm:::...
Co sądzicie o tym iż w dzisiejszych czasach, wiekszosc piosenek jest o miłości? dla mnie to jest tak denerwujące że nie słucham radia. Ileż można słuchać wciąż tego samego, czy dzisiejszy ludzie nie mogą wymyślic piosenki o czymś innym??


wiadomo każdy może sklecic kilka słów o miłości, więc czemu nie iść na łatwizne?

co o tym sądzicie mili państwo?
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
Przesadna ilość piosenek o miłość też mnie wkurza, ale zdążyłem już do tego przywyknąć w sumie.
 

Kapciuszek

niepoprawna optymistka.
VIP
Dołączył
15 Grudzień 2006
Posty
5 363
Punkty reakcji
79
Miasto
kraina baśni
większość wierszy też jest o miłości ;)

tak było, jest i będzie. po prostu ludzie tworzą by wyrazić swoje emocje,uczucia, a o miłości (szczęśliwej lub nie) jest najłatwiej.

ja tam się już w sumie do tego przyzwyczaiłam ;]
 

Iwoneczka001

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2008
Posty
82
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
okolice Lublina
Są także o polityce, religii, wojnach. O miłości jest dużo , ale mi to chyba nie przeszkadza bo radia prawie nie słucham xd
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Skoro mówimy o tekstach to skupmy się na poezji. Nie mam nic przeciwko poezji o miłości. Tylko, że miłość zawsze była prowadzącym motywem w wierszach i wszystko co na ten temat można powiedzieć, zostało już dawno powiedziane. Trzeba mieć nie lada łeb, żeby napisać tekst o miłości, który byłby świeży, oryginalny i nowy. I na tym polega "kiczowatość" piosenek o miłości. Wszystko już było.
 

goszka

[.już - cóż.] kobieta niezależna
Dołączył
23 Maj 2007
Posty
1 322
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Police/Tilburg
bo miłość to najbanalniejszy temat, najlepiej sprzedający się. dla nie których lepiej trafić do słuchacza w wieku lat 13, niż do ambitniejszego odbiorcy. cały fenomen, takiej ilości piosenek o miłości.


(uprzedzam odpowiedzi na mój post, że są piosenki o miłości ambitne - owszem są, ale nie typu 'czteeeryy laaaataaa')

huh.
 

tommy66692

Jestem Bogiem
Dołączył
6 Grudzień 2008
Posty
1 953
Punkty reakcji
2
Miasto
Polska
Co sądzicie o tym iż w dzisiejszych czasach, wiekszosc piosenek jest o miłości? dla mnie to jest tak denerwujące że nie słucham radia. Ileż można słuchać wciąż tego samego, czy dzisiejszy ludzie nie mogą wymyślic piosenki o czymś innym??


wiadomo każdy może sklecic kilka słów o miłości, więc czemu nie iść na łatwizne?

co o tym sądzicie mili państwo?
To już jest załosne. Dlatego słucham hh
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
No żałosne.
Skazana jestem na słuchanie takich piosenek wśród swoich koleżanek. Sama słucham popu i dance, no ale takie piosenki doprowadzają mnie do szału.
Jezuuu, to znowu się stało, zakochalem się aż mnie coś zabolało - co w tym takie wzruszającego? Przecież to jest tragiczne ;/
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
ok zrobmy wiec akcje: "Nigdy wiecej piosenek o milosci! Zacznijmy pisac piosenki o zapaleniu szyjki macicy!"

btw. temat u :cenzura:e maryni
 

goszka

[.już - cóż.] kobieta niezależna
Dołączył
23 Maj 2007
Posty
1 322
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Police/Tilburg
ja proponuje o prostacie, krótsze i więcej rzeczy będzie się rymować ;D
 
Do góry