Muzyczny Telefon

j@ress

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2008
Posty
265
Punkty reakcji
0
Ostatnio zastanawiam się nad kupnem telefonu, którego dużym atutem jest jakość odtwarzanego dźwięku i jego głośność. Co sądzicie o Nokii 5310? a może jakiś SE jest godny uwagi? Bardzo proszę o wasze propozycje i rady :) .
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
5310 fajny, siostra go ma. Cieniutki (chodzi o obudowę :p) ładnie gra, aparat 2 mpix.
Ja mam 5610, taka bliźniacza wersja 5310 jakby ;) tylko aparat ma lepszy (3,2 mpix) większy wyświetlacz troszkę (5310 ma 2 cale, 5610 2,2 cala) no i oczywiście designem się też różni :).
Jak najbardziej któryś z tych telefonów polecam.
 

wini_007

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2008
Posty
274
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Astra 1F/1G/1H/1KR/1L (19,2°E)
Dodam coś jeszcze od siebię. Nie polecam Noki 5200 zresztą er-zet powinien wiedzieć dlaczego :) Jest to strasznie okrojona wersja 5300 z lipnym wyświetlaczem, aparatem itp.

Jeżeli jesteś wymagający to kup najwyżej nokię 3250 lub 5700 ale strasznie symbian pożera baterię.
 

j@ress

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2008
Posty
265
Punkty reakcji
0
No to super :D teraz wiem z czego wybierać. Zastanawiam się nad Nokią 5310, 5610 i 3250. Wszytki trzy telefoniki są fajne, no ale który wybrać :p .

Wiele osób poleca mi SE głownie z serii W, no ale nie kojarzą mi się one z niezawodnością. Jakie są wasze zdania na temat tej marki? Zakup telefonu planuje dopiero za dwa tygodnie, ale już teraz się rozglądam czego atutem jest większa ilość czasu na zastanowienie się, nie takie hop siup i później żal :( .
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
No to super :D teraz wiem z czego wybierać. Zastanawiam się nad Nokią 5310, 5610 i 3250. Wszytki trzy telefoniki są fajne, no ale który wybrać :p .
Aha i jeszcze taki mały mankament Nokii 5310. Na tylnej obudowie ma ona taki wzorek i napis 'Nokia ( http://www.engadgetmobile.com/media/2007/0...hands-on-05.jpg ) tylko, że zrobiony jakąś lipną farbą czy czymś i się to po prostu ściera. Mojej siostrze po niecałym tygodniu się to starło. Pod spodem wygląda to elegancko, tak jakby tego nie było w ogóle wcześniej, jakbyś nie wiedział to byś się nawet nie domyślił, jak ci na tym zależy to mówię :)
Za to 5610 też ma podobny wzorek (takie kropki - http://bp0.blogger.com/_50rv3AgzGA8/Rvo2Om...kness_Thin.jpg) tylko, że jest to po prostu wytłoczone w obudowie no i tam już jest jak najbardziej w porządku wszystko ;)
No a jeśli już się zastanawiasz nad takim obracanym telefonem to ja jednak bym wolał 5700, design wg mnie ładniejszy, no i symbian też jest ;)
 

j@ress

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2008
Posty
265
Punkty reakcji
0
Nokia 5700 całkiem niezła er-zet. Ogólnie wygląda na fajny telefon i jak narazie to jestem zdecydowany na tego phona.

Jeśli jest coś jeszcze wartego uwagi to proszę wypowiedzieć się :D
 

j@ress

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2008
Posty
265
Punkty reakcji
0
skoro jest taki świetny to co jest w nim takiego niezwykłego? :)
 

Huee

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2008
Posty
104
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Polska
Polceam np SE W880I N70 Music Edition ma Symbian więc GPS można wgrać;] nawet[na Jave są ale lipne;] ]
 

roger that

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
LHR
Obaj producenci jada na podobnym poziomie.
Z doświadczenia wiem, że telefony se mają zadowalającą jakość dźwięku, a jeżeli komuś nie wystarcza, można domowym sposobem, bez ponoszenia żadnych kosztów ją poprawić. Na w890 czy też w910 muzyka gra świetnie. Strzeż sie tanich szajsów z promocji (czyt. w610(problemy z softem i płyta glowna, po upadku z dywanu na podłoge potrafi trwale uszkodzić sie wyświetlacz ;]))
Co do nokii, marka wyrobiła sobie opinie kilka lat temu. Do niedawna sądziłem że wciąż produkuje niezawodne telefony. Aż brat kupił e65. Symbian strasznie muli, klawiatura odmówiła posłuszeństwa dwukrotnie.. Może i feralny egzemplarz, ale razi.
 

j@ress

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2008
Posty
265
Punkty reakcji
0
Z tego co się naczytałem wnioskuje iż więcej jest zwolenników SE niż Noki a to chyba coś znaczy.
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Hm... może i tak, ale ja jednak bardziej wolę Nokię...
Nigdy nie miałem jeszcze Sony Ericssona, bo po prostu mnie jakoś odpychają :p
No nie wiem czemu, po prostu.
Wybierz co będzie ci odpowiadało lepiej :)
 

zmoolek

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
11
Punkty reakcji
0
Witam szczerze mowiac to muzyczny telefon to jest Motorola E398@E1 lepiej kupic ten model przerobiony na E1 niz wydac wiecej kasy na jakies inne badziewia wystarczy kabel USB i program do podglaszania mp3 i ma sie glosny telefon i nic sie nie stanie sam mam ten telefon i jestem zadowolony on jest bardzo dobry do sluchania muzy i wogule zabawy na allegro.pl mozna kupic bardzo tanio stary ale jary telefonik czyli bajerow mozna dac duzo do niego znajomy ma E1 i nie narzekal ten fon sie do tego nadaje :p.
 

McGrady

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2008
Posty
42
Punkty reakcji
0
j@ress napisałeś, że chcesz wziąść Nokie 5700. Według mnie jest to najlepszy wybór. Znakomity pomysł z obracaną dolną częścią, super wyświetlacz no i telefon ma symbiana. Ja też zamierzam go kupić. SE nie polecam, K800i tak jak ich większa reszta ma prawie identyczne menu, brak symbiana no i na dodatek jaki gruby... ;)
 

Otulony_Mrokiem

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2008
Posty
39
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
jersey
ja posiadam nokie 5310 kupilem ja bo bardzo chwalili pod wzgledem muzyczny i kazdy kto cche pod tym wzgledem ja kupic to odradzam, jak wlaczam pm3 to czesto sie wiesz, gra bardzo cicho, dziwwiek klasy marnego odtwarzaca mp3, ogolnie nie polecam, jest ladna i zgrabna ale jako odtwarzac mp3 nie nadaje sie
jeszcze jedno jak ktos chce polaczyc telefon z odtwarzaczem mp3 to marny pomysl chyba ze nie przywiazuje wagi do dzwieku, juz lepiej miec wszystkie kieszenie wypchane albo chodzic z plecakiem ale miec w uszach muzke a nie jakies pierdy muchy
 
Do góry