Mundurki, Kamery

Status
Zamknięty.

Elune

trąbka?
Dołączył
30 Marzec 2006
Posty
1 107
Punkty reakcji
0
Wiek
34
No mundurki... jakby miały laski nosić takie fajne mini spódniczki (takie jak w japoni :D ) to to dziewczyny niech noszą :D :D A kamerki?... omfg xD Toć to byłby tylko nie potrzebny wydadetk... akurat takie kamerki długo by wytrzymały w szkole... =_=
 

tomek_zlotow

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
228
Punkty reakcji
0
Mi sie najbardzije podaba tak jak jest w mojej szkole czyli przed wejsciem stoi bodygard :p i sprawdza tam iddentyfikatory ale takze to jak sie jest ubranym, jesli dziewczyna ma za krotka spodniczke albo dlugie kolczyki lub nawet mocny makijaz czy za duzy dekolt to nie wpuszcza i odsyla do domu a ona ma nieobecnosc wpisana chyba ze zdarzy spowrotem, a chlopacy to praktycznie tylko kolczykow nie moga nosic ale wiekszosc po wejsciu juz zaklada no ale tak jest spoko. Co do kamer to tez jestem za.
 

Rapid

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2005
Posty
1 190
Punkty reakcji
21
Szkoła poza przekazywaniem wiedzy, nie mylić z światopoglądową i polityczną indoktrynacją, ma za zadanie wspomagać rodziców w procesie wychowawczym. Wspomagać a nie zastępować.
Proces nauczania i wychowywania to ciężka praca o czym każdy rodzic i nauczyciel wie z autopsji:)
Metoda obligatoryjnych zakazów i nakazów w stosunku do ludzi młodych jest z regóły mało skuteczna a czasem wręcz powoduje odwrotne skutki. Pomysły Giertycha to chore pomysły. On chyba był na wagarach albo wiecach Młodzieży Wszechpolskiej jak w jego szkole nauczali podstaw socjologii i psychologii.
Wprowadzanie na siłę nieakceptowanych powszechnie przepisów rodzi sprzeciw i naucza czegoś wręcz odwrotnego... nie uznawania prawa, nie szanowania go i łamania z społeczną aprobatą.
A tak na marginesie to te mundurki i kamery i inne tego typu pomysły to pudrowanie syfa. Zwalczanie skutków a nie przyczyny. No ale do zwalczania przyczyn to trzeba się chwycić ciężkiej pracy a tego to sie Giertychowi nie chce a nawet jakby chciał to to przekracza jego możliwości. Dość, że nieudolny to jeszcze zależny:) Zatem najprościej jest głosić hasła i proponować bzdury niż wziąć się za robotę.
 

madzia1109

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2006
Posty
230
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Opole
Jej precz z giertychem!!! Mam dosc tego człowieka, sorry jego nie mozna nazwac człowiekiem <wnerw>
 

mtllc

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
13
Wiek
44
Miasto
z lasu
Szkoła poza przekazywaniem wiedzy, nie mylić z światopoglądową i polityczną indoktrynacją, ma za zadanie wspomagać rodziców w procesie wychowawczym. Wspomagać a nie zastępować.
A tak na marginesie to te mundurki i kamery i inne tego typu pomysły to pudrowanie syfa. Zwalczanie skutków a nie przyczyny. No ale do zwalczania przyczyn to trzeba się chwycić ciężkiej pracy a tego to sie Giertychowi nie chce a nawet jakby chciał to to przekracza jego możliwości. Dość, że nieudolny to jeszcze zależny:) Zatem najprościej jest głosić hasła i proponować bzdury niż wziąć się za robotę.

Z pewnością mundurki i kamery to pomysł zastępczy. Udawanie że stara się poprawić polską szkołę. Tylko że żaden minister nic nie zrobi póki do zawodu nauczyciela będzie prowadzona negatywna selekcja.
 

Crock

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2006
Posty
12
Punkty reakcji
0
Miasto
z Seattle.
Wg mnie nie można na jednej szali stawiać mundurków szkolnych i kamer.

Co do mundurków. Głupi pomysł. Wielu ludzi nie chce być takich jak inni, nie chce być po prostu taki sam! A ten przepis ograniczałby ich wybór. Z resztą...

Kamery. I tu wg mnie to jest dobra myśl. Każdy wie ile menelstwa i hooliganśtwa jest w szkołach :) . A kamery pomogą chcociaż trochę je zmniejszyć. Ale to nie żaden wymysl Pięknego Romana, bo już wielu polityków miało to na mysli... i dobrze.
 

Brawórka_13

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2005
Posty
128
Punkty reakcji
0
Hej Wam !!!

No to może ja też sie wypowiem :):p
No więc moim zdaniem te mundurki to idiotyczny pomysł i mam nadzieje że "wujka Romana" wkoncu wyrzucą normalnie skakałabym ze szczęścia bo jeszcze coś sobie w tej główce powymyśla <_<

A co do monitoringu to nie mam na ten temat zdania może być nie musi u mnie szkole jeszcze nie spotkałam sie z sprzedażą prochów wiadomo nie wszędzie jestem i nie wszystko widze ale z tego co słyszałam to nikt sie z tym nie spotkał ... ale chyba przyjełabym bardziej do wiadomości monitoring niż te idiotyczne mundurki <blee> :bag:
 

Rapid

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2005
Posty
1 190
Punkty reakcji
21
Z pewnością mundurki i kamery to pomysł zastępczy. Udawanie że stara się poprawić polską szkołę. Tylko że żaden minister nic nie zrobi póki do zawodu nauczyciela będzie prowadzona negatywna selekcja.
Selekcja negatywna do zawodu nauczycielskiego wynika z zaniedbań kolejnych rządów w zakresie właściwego ulokowania tego zawodu w drabince potrzeb i obowiązków państwa. Żaden minister nic nie zrobi zanim nie zajmie sie pracą. To najpierw trzeba stworzyć warunki odpowiednie a potem wymagać od nauczycieli. Wariant obiecywania gruszek na wierzbie już sie wyczerpał:)
 

KOW@L

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2006
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
34
]LOL chyba w szkołach srednich mundurki niebędą obowiąskowe hehehe a co do kamer nieprzeszkadzały by mi pomachał bym pani dyrektor przecierz tak bardzo ja lubie :sexy:
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
36
Z tym że chodzisz do liceum, to chyba jakiś kiepski żart?
Wydawałoby się że do przedszkola <_<
 

mtllc

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
13
Wiek
44
Miasto
z lasu
Selekcja negatywna do zawodu nauczycielskiego wynika z zaniedbań kolejnych rządów w zakresie właściwego ulokowania tego zawodu w drabince potrzeb i obowiązków państwa. Żaden minister nic nie zrobi zanim nie zajmie sie pracą. To najpierw trzeba stworzyć warunki odpowiednie a potem wymagać od nauczycieli. Wariant obiecywania gruszek na wierzbie już sie wyczerpał:)

Jeśli w szkole nauczyciele ograniczali sie do dyktowania z notatek jeszcze ze swoich studiów to ja nie miałem do nich zbyt wiele szacunku.
Poza tym nikt tych ludzi nie zmusza by byli nauczycielami.
 

Sylwcia_

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiecie co ja tam myśle, że te mundurki to z jedenj strony dobre, np u mnie w klasie sa osoby ktore widac nie maja kasy na lepsze ciuchya a sa tez takie , ktore bez firmowek sie nie obejda...ja tez lubie ie fajnie i modnie ubierac i wygodnie przede wszyskim ale patrzac na to jak te osoby, ktore nie moga sobie pozwolic na takie ubrania musza sie czuc to ten jednakowy ubior bylby w porzadku...ale tez bez przesady, niech te mundurki chociaz jakos wygladaja a nie spodnica do kostek i sweterek z biala bluzeczka...a monitoring to wiecie co nie wiem co mysle...w supermarketach tez czesto pewnie bywacie i nawet nie zwracacie uwagi na kamery, ktore sa prawie na kazdym rogu...a szkola to w koncu nie dom...mozna sie przyzwyczaic :):):) pozdrawiam:) :papa:
 

ziomek :]

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2006
Posty
99
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Jamajki :]
Ale temat jest juz troche brzedatniony bo Wujka Romka chyba wyrzuca ;(
:)
wujka ro-mana nie wyrzucą, jego nikt nie moze wyrzucic, on jest wladza, on tworzy wladze, on jest wszystkim, on jest naszym guru, my go wielbimy i kochamy jako jego podwladni, ucznowie itp.

a tak powaznie to przez ta zmiane matury to bym go chyba ehh.. szkoda gadac....
teraz sie bede uzerac w maju z tym "wytworem ro-mana" blehh...

a co do tematu, to jestem za mundurkami, sadze ze powinny wejsc, fajnie by bylo, lecz niestety ja juz nie zdaze sie na nie zalapac...
a kamery to glupota, i tak nic one nie daja, w moim gm byl przypadek, gdy moj kolega z klay byl popchniety, przez co zlamal sobie noge, a glownego winowajcy nie mogli na ekranie zidentyfikowac, zreszta nikogo nie mogli rozpoznac, bezuzyteczny gadzet i tyle...

pozdro B)
 

Villemo90

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2006
Posty
103
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Kielce
Poza tym byla mowa tez o kamerach w szkole, aby monitorować uczniów!!
W moim Technikum kamery są już od kilku lat, ale nikomu nie przeszkadzają i tak robimy to co chcemy, tak jakby ich nie było...
 

kafar45

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2006
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
36
co do mundurków to wielka głupota jak dla mnie!!
po co komu chodzic w tych samych strojach to nie szkola prywatna ROMAN!!
a co do kamer to mam w szkole na korytarzach i mi jakos nieprzeszkadzaja wcale :D
a niech sie patrzy jak chce ;)
 

krokodyl

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2006
Posty
217
Punkty reakcji
0
mundurki w szkolach nalezy podejsc do tego tematu racionalnie wpewnym sensie pomysl dobry a le nie dokonca otoz w naszym kraju zle sie to kojazy bedzie przypominalo to czasy PRL Wiem ze w Irlandi wpodstawowce nosza a co do kamer to i tak nic nie daje przeciez jezeli ktos bedzie chcial to i tak bedzie uprawial dilerke zawsze znajdzie sie miejsce bez kamer :lagodny:
 
Status
Zamknięty.
Do góry