MP 4

annle

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Potrzebuje mp4, kompletnie się na tym nie znam.
Poradzono mi dwa (choć nie wiem czy słusznie)

Vedia SteelBox Muzzio 4GB
Vedia C6 2GB

Który lepszy? A może całkiem coś innego w granicy 200-300 złotych? :)
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
482
Punkty reakcji
3
Wiek
37
ogólnie Vedia produkuje bardzo dobre odtwarzacze, także również tą firmę polecam, model C5 8GB jest bardzo dobry, ma genialną specyfikacje i do tego ładnie wygląda, a na dodatek masz jeszcze na niego promocję na 3kropki.pl także przy okazji zaoszczędzisz trochę pieniędzy ;)
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
Ja bym Ci polecił jakiś produkt Creative'a np. Zen Mozaic 2GB - poniżej 200 zł chyba. Ale Dwa giga to chyba obecnie mało. Jeśli chcesz coś większego to Zen V Plus 4GB. Ale to już większy wydatek. Tu masz trochę informacji o nim: http://www.electro.pl/produkt-CREATIVE_Odtwarzacz_Zen_V_Plus_4GB-34973,48.html.
 
M

Mushkin

Guest
http://forum.mp3store.pl/topic/60980-chcesz-kupi-odtwarzacz-firmy-creative/ A ja ci polecam zajrzeć tutaj i na chwilę wyjść z siebie a nie szerzyć BZDURY.

Co do Vedii - odtwarzacze są bardzo w porządku :)

A za 200-300 zł jest iRiver E30/E50 - bardzo dobre playery.
 

smart_me

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
313
Punkty reakcji
1
Creative to zdecydowanie jedna z lepszych firm aduio-video na rynku.
Ich odtwarzacze mp4 naprawdę sa wysokiej jakości, szczególnie seria ZEN
http://www.electro.pl/produkt-CREATIVE_Odtwarzacz_CREATIVE_ZEN_2GB-55218,48.html
A do tego jest promocja na ten model :)
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
ja też mam dobre doświadczenia z tą firmą. Ale rozumiem, że nie każdemu się ona musi podobać. Może ktoś trafił na jakiś wadliwy model i rozpoczął wojnę. Nie wiem. Ja kiedyś miałem odtwarzacz mp3 creative'a i byłem zadowolony. Nie wiem jak jest teraz z tym sprzętem. smart_me - ten link z electro nie działa :-( Ale rozumiem, że chodziło ci o ten_model ??
 

smart_me

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
313
Punkty reakcji
1
Link nie działa, bo jest za długi i zawiera przecinki, dlatego nie jest aktywny, ech.
Ale tak, tak, dokładnie chodzi mi o tego ZENa.
Fajne sa te odtwarzacze.
Duży wyświetlacz to ich niewątpliwy plus.
 

pomarancza89

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2010
Posty
22
Punkty reakcji
0
ja bym Ci poleciła iBox http://www.ibox.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=197&Itemid=207&lang= sama zastanawiam się nad neo ...
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
Tak się zastanawiam, czy nie lepiej byłoby dołożyć jednak trochę kasy i kupić coś lepszego. Skoro nie chcesz creativa, to może taki odtwarzacz sony Cię zainteresuje?? Zresztą zajrzyj na przykład na electro.pl to może coś sobie wybierzesz.
 

monoton

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2011
Posty
259
Punkty reakcji
4
Ja polecam iriver E30 bardzo fajny player. Zresztą ktoś już o nim wspomniał wyżej. Używam playera irviera innego modelu i firma zaskoczyła mnie pozytywnie. :)
 

CargO

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2005
Posty
272
Punkty reakcji
1
Możesz sobie również zobaczyć na ten odtwarzacz pentagram, według mnie jedno z lepszych urządzeń tego typu. Kiedyś miałem mp3 tej firmy i się bardzo dobrze sprawowała do samego końca. Jakościowo ich sprzęt jest bardzo dobry.
 

Cubixus

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2011
Posty
43
Punkty reakcji
0
Ja mam zwykle mp4 za 6 dych. Dobrze sie sprawuje, moze software jest troche dziwny, ale gra i chyba o to chodzi.
 

Hurt24h

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2011
Posty
13
Punkty reakcji
0
A jakiej firmy masz to mp4? Bo jeżeli możesz przeznaczyć na to nieco więcej to proponuję coś od Creative-miałem kiedyś ich odtwarzacz i nie zawiodłem się.
 

monoton

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2011
Posty
259
Punkty reakcji
4
Ja bym Ci zdecydowanie polecał irivera e30. Fajny płaski player. Bateria w nim trzyma nawet do 50 godzin.
 

Kukła

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2011
Posty
37
Punkty reakcji
0
ja znalazłam bardzo fajny odtwarzacz mp4 Lenco w sklepie magiczna planeta, takie ma cechy kolor: Czarny
Ekran: TFT, Dotykowy, 320 x 240 pikseli
Rodzaj nośnika: Wewnętrzna pamięć 4 GB, Karta pamięci microSD
Format plików: MP3, WMA, RM, JPG, BMP, GIF, APE, FLAC, OGG, WAV, RMVB, FLV, 3GP, AVI, WMV, PNG, TIFF, TXT , jest w dobrej cenie 172 zł to dobra cena jak na taki odtwarzacz
 
Do góry