Można Przyśpieszyć......?

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
Wszycy macie racje. Dzięki za te komentarze i już nie chce mieć.
 

TiGeReK

paskuda największego kalibru
Dołączył
27 Sierpień 2005
Posty
1 380
Punkty reakcji
0
Wiek
19
Miasto
małopolska
Oj ja też bardzo chciałam mieć zanim naprawde dostałam okres ;p
a jak sie cieszyłam na początku..
Ale juz drugiego dnia stwierdziłam, że zmienie płeć albo wytne sobie macice bo za cholere tego nie wytrzymam :/
teraz całe szczęście miesiączki mam praktycznie nie bolesne ale pierwsze 2-3 razy byly straszne :/
Reasumując - uwiez im dłużej nie masz (do pewnej granicy oczywiscie ) tym lepiej ;)
 

illana

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
7
Punkty reakcji
0
Nie mam jeszcze okresu a bardzo chcialabym mieć. Mam 12 lat i wiele dziewczyn w klase już ma a ja jeszcze nie. Czy wy też tak czekałyście i co zrobiłyście aby przyśpieszyć pierwszą miesiączkę. Proszę pisać!
Nie wiem co jest fajnego jak ma się okres :/
Nie martw się , ja dostałam w wieku 13 lat...
 
B

blooz

Guest
ja dostalam jak mialam 12 i to w dniu urodzin :/ niezle nie?? z tym nie ma sie co spieszyc ;]
 

mistyfikacja_

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2007
Posty
7
Punkty reakcji
0
Pamiętam jak w szkole były spotkania takie tylko dla dziewczyn...
I jak sie dziewczyny przechwalały że już mają...
wtedy to sie chciało mieć, ale jak sie już dostało...
Makabra.! xDDDD

A ja to widzę, że szczególnie.
Bo mam strasznie bolesne.
I powyżej tygodnia trwają. I męczę się w szkole.

Po kilku latach naprawdę idzie przywyknąć. : DD
 

MartySia_

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2006
Posty
235
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Olsztyn
Ja dostałam w wieku 13 lat :/ Także też juz sie męcze troche czasu :|
 

naughtygirl2007

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2007
Posty
422
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Z zaświatów!!!
gdy dostaniesz okresu to po pewnym czasie bedziesz narzekala... zazwyczaj te dni wiekoszosc dziewczyn zle przechodzi... bole brzucha glowy... mi np pierwszego dnia okresu zawsze jes t niedobrze...;p mowie ci nie spiesz sie do tego tylko po to zeby zaimponowac kolezankom... bo to uciazliwe...
 

cruel_woman

....::::sinner::::....
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
2 197
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
by nie było...71
Ja dostałam okres jak miałam 16 lat. I byłam zajarana jak bąk, gdy jeszcze nie miałam, co za komfort... :D bo to nic przyjemnego mieć okres. Wcale nie zazdrościłam koleżankom. Teraz gdy juz 5 lat z nim obcuje mam go po dziurki w nosie...
 

hitlerowa

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2007
Posty
115
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
warszawa
tigrunia ma racje niestety... :( ciesz się póki masz jeszcze luźne życie!!! :D
 

Bojna

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2007
Posty
211
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
kraków
ten temat to jakis zart?;)
moja siostra,ktora ma 11 lat powiedziala mi, ze w jej szkole jakas dostala w 3 klasie (pdst.) i sie poplakala i my sis od tamtego momentu panicznie sie boi i nie chce miec okresu:p za to moja kolezanka, ktora ma 14 lat ostatnio dostala i sie tak cieszyla ze musiala to oglosic calemu swiatu;)
Ja się modliłam żeby nie dostać o! :p
ja sie modlilam zeby nie przyszedl mikolaj na swieta do mnie do domu:p
 

emo ana

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2007
Posty
111
Punkty reakcji
0
Miasto
Mój własny świat..
Nie mam jeszcze okresu a bardzo chcialabym mieć. Mam 12 lat i wiele dziewczyn w klase już ma a ja jeszcze nie. Czy wy też tak czekałyście i co zrobiłyście aby przyśpieszyć pierwszą miesiączkę. Proszę pisać!


Przyspieszac?? Ciesz sie zyciem poki mozesz;]
Moje niektore kolezanki chcialy, potem dostaly i teraz mowia ze by sprzedaly a nawet doplacily:]
 

marzena82

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2007
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Miasto
WWL
Wszycsy dobrze Ci mówią, że lepiej nie chcij, go mieć w takim wieku. 12 lat to zdecydowanie, za wcześnie, im wcześniej okres tym wcześniej menopazua, wiem, ciebie to jeszcze teraz nie dotyczy, ale naprawdę wierz mi, nie masz powodów żeby przyspieszać cokolwiek, powiem Ci tyle ostatnio będąc w szpitalu na oddziale ginekologiczno - położniczym spotkałam kobiete która miała 34 lata i przechodziła menopauzę, pomyśl 34 lata to mniej niż połowa życia kobiety.
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
32
ja mam od 13lat ..
teraz 15 , wiec sie przyzwyczailam (? )<_<
eliza- nie mam pojecia ..oprocz ciazy i spokoju na 9m-cy nic innego nie przychodzi mi do glowy.. ;)
 
Do góry