moze z kims innym

prosiaczek1983

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
21
Punkty reakcji
0
Czy seks tylko z jedna osoba to cos dziwnego?Moze powiinam sprobowac z kims innym?
Jak myslicie?
 

datner

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2006
Posty
581
Punkty reakcji
2
Miasto
Antypody
Ja myślę, że powinnaś koniecznie :D

A teraz czekamy razem, jak na nasze głowy posypią się gromy ;) przygotuj się, ja już jestem przyzwyczajony :eek:k:
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ja tez nie uwazam zeby seks z 1 osobą byl czyms dziwnym?
jak chcesz to probuj, mi na razie jedna osoba wystarcza i nie narzekam ;)
 

prosiaczek1983

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
21
Punkty reakcji
0
Bo niektozy w moim otoczeniu uwazaja za dziwne.
Namawiaj mnie do tego, a jagorsze to ze ja mam meza.To moze z nimi cos nie tak.
 

prosiaczek1983

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
21
Punkty reakcji
0
oj nie.jest wspanialy.robi wszystko co kaze albo poprosze.
Tylko ze moze to ze mna jest cos nie tak , bo moj poped jest mrawy
 

tajemnicza :)

Dominika ;)
Dołączył
4 Styczeń 2007
Posty
3 590
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
z daleka
ale zaczekaj... czyli nie masz ochoty na seks tak? nie masz ochoty na seks z nim tylko z kims innym?
bo iwesz mi trzeba dokladnie zebym załapała ;)
 

datner

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2006
Posty
581
Punkty reakcji
2
Miasto
Antypody
Ja też na razie nie złapałem intencji..chyba tu jest jakieś drugie dno..?
 

tajemnicza :)

Dominika ;)
Dołączył
4 Styczeń 2007
Posty
3 590
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
z daleka
Akąd ma wiedzieć, że nie ma ochoty ogólnie, skoro uprawia tylko "szczególnie"..? czyli z mężem..?
no bo tak napisala :p

no ale po czesci sie zgadzam...

po prostu znudzil ci sie seks tylko i wylacznie z jednym partnerem.. tak bywa.. i to nie jest dziwne ;)
 

Elizabeth

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2007
Posty
33
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Łódź
Mogą być różne powody tego że nie masz ochoty na sex. Może po prostu popadłaś z mężem w małżeńską rutynę w łóżku. Wypróbujcie jakaś nową pozycję albo kup sobie nową sexowną bieliznę leżąc wieczorem w łóżku opowiedzcie sobie na wzajem w o waszych fantazjach erotycznych lub obejrzyjcie jakiś "gorący" film. Wspólny wyjazd gdzieś na parę dni też może pomóc, będziecie mogli spędzić razem trochę czasu tylko we dwoje. Jeśli to nie pomoże to może seksuolog coś doradzi :)

PS. Nie sadzę że brak ochoty na sex, czy to że twoi znajomi uważają że sex z jedną osoba to coś dziwnego jest dobrym powodem żeby zdradzić męża. Najważniejsze jest to czy go kochasz i czy jest wam razem dobrze a nie to co sadza o waszym intymnych sprawach inni.
 

tajemnicza :)

Dominika ;)
Dołączył
4 Styczeń 2007
Posty
3 590
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
z daleka
Mogą być różne powody tego że nie masz ochoty na sex. Może po prostu popadłaś z mężem w małżeńską rutynę w łóżku. Wypróbujcie jakaś nową pozycję albo kup sobie nową sexowną bieliznę leżąc wieczorem w łóżku opowiedzcie sobie na wzajem w o waszych fantazjach erotycznych lub obejrzyjcie jakiś "gorący" film. Wspólny wyjazd gdzieś na parę dni też może pomóc, będziecie mogli spędzić razem trochę czasu tylko we dwoje. Jeśli to nie pomoże to może seksuolog coś doradzi :)


albo jakies gadżety :sexy:
 
Do góry