Może Ty...?

J

JusTea30

Guest
W wolnym czasie najchętniej zamykam się u siebie w pokoju. dookoła zielone ściany, zabawki z dzieciństwa.
Zaczynam pisać o tym, że mam serce z plastiku, łzy są o smaku cytryny, że mam papierowe skrzydła i że moje słowa są ubrane w modne ciuchy.
Nie znoszę kiedy ktoś kłamie, że nie ocenia książki po okładce.
Uwielbiam te szczęśliwe chwile, kiedy moje oczy krzyczą z radości, serce śpiewa a ciało tańczy w rytm mojego oddechu.
Chcę mieć z kim iść do kina i do teatru i na dobre czerwone wino.
Dobre, bo slodkie, nie "wytrawne" nie "dojrzewajacę w slońcu prowansjii"
Dobre. Mocne.
Chcę mieć z kim iść nocą w miasto a w dzień w las, nad wode.
Chcę mieć z kim robić zdjęcia, fotografować, być fotografowana.
Chcę mieć z kim dywagować o muzyce, muzykach i nowych plytach.
Chcę oglądac filmy z kimś kto zasloni mi oczy gdy będe się bać i nie zabroni mi sie smiac smiechem opętanej histeryczki.
Chcę żeby ktoś chodzil ze mną do łóżka i żeby to łóżko bylo nasze i zeby czasem móc zapomniec z niego wyjsc w niedziele tak leniwe jak teraz.
Chcę żeby ktos mi tlumaczyl świat i pozwalal zadawac najglupsze pytania.
Chcę żeby ktos mnie nie ocenial, nie zmienial i nie przewartosiowywal.
Chcę żeby ktos mnie tolerowal, akceptował, przygarnął i się mną opiekowal .
Chcę żeby ktos pamietal kiedy mam urodziny, jaką kawe lubie, ile papierosów dziennie pale i kiedy trzeba mnie poglaskac, a kiedy dac kopa w dupe.
Chce zeby ktos był, trwale i niezmiennie bez swiadomosci ze my tylko bawimy sie w miłość, ale w z wiarą ze tym razem nie gramy, ze to jest naprawde, ze ja i ten ktos i więcej nic.
Chcialabym zeby mnie ten ktos z czasem pokochal, ale nie szybciej niz ja jego i nie mniej niz ktos mnie.
 
J

JusTea30

Guest
nie sprawia mi to problemu, bynajmniej mam te dane podane w profilu...


Bynajmniej to nie przynajmniej!

Słowo “bynajmniej” nie jest alternatywą dla słowa “przynajmniej“. Nigdy nie było i nie będzie.

Słowo “bynajmniej” ma zupełnie inne znaczenie niż słowo “przynajmniej” więc jeśli używasz ich zamiennie, to jesteś imbecylem.

Tak.

Jesteś.

Zamiast pisać w odpowiedzi, że nie jesteś nauczycielem języka polskiego, pomyśl, że pisząc to, pogrążasz się jeszcze bardziej.

Naprawdę.

Pomyśl. To proste.

Sprawdź znaczenie. Przestań być imbecylem.

Nie wiesz jak sprawdzić? – proszę bardzo:

DEFINICJA SŁOWNIKOWA SŁOWA bynajmniej: ‘wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z następującą partykułą nie)

Głos miał donośny, ale bynajmniej nie przykry.

Z miłością bynajmniej się nie taił.

DEFINICJA SŁOWNIKOWA SŁOWA przynajmniej: ‘partykuła wyznaczająca minimalny, możliwy do zaakceptowania przez mówiącego zakres czegoś, np. Wypij przynajmniej mleko., lub komunikująca, że ilość lub miara czegoś jest nie mniejsza od wymienionej i że może być większa, np. Wyjechała przynajmniej na rok.‘

Widzisz różnicę?
 
V

Voluke

Guest
do czego zmierzasz?

bo ja nie mam zamiaru "odbijać piłeczki" :]

@edit zrobiłem cudzysłów, bo znowu możesz nie zrozumieć co do Ciebie pisze :lol:
skoro tak napisałem to tak ma być.
A Ty jak nie rozumiesz co ja do Ciebie pisze to się nie udzielaj, bo ja nie muszę szukać definicji słów w internecie.
 

Namine

Bywalec
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
425
Punkty reakcji
41
Miasto
Prosto z komputera
LoL... co za agresja :mruga: Wątpię ,że teraz kogoś tutaj znajdziesz bo każdy facet będzie się bał napisać do Ciebie...
 
Do góry