Motory

Battlefield

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2006
Posty
281
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
ZG
MA ktoś taką pasję ?? Ja bez nich żyć nie potrafię, jak jedzie motor to wszystkie włosy mi się jeżą, a te uczucie przyspieszania na wolnym powietrzu jest powalające. Jazda na motorze jest lepsza niż sex :D

Ja uwielbiam Hondy CBR oczywiście. w te wakacje idę do pracy i mam zamiar sobie kupić 600 f4i, może i to mój 1 motor będzie niby za mocny ale mam to gdzieś liczy się moccccccccc i dobra zabawa.
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
Nie liczy się moc dobra zabawa tak :D Co to za frajda kupić 1 maszyne :cenzura: mocną i rozpieprzyć sie na najbliższym drzewie.
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Ja osobiście nie mam takiej pasji, ale mój qmpel jest strasznie napalony na motory. Pamiętam, jak kiedyś mi powiedział: "Mam 2 motory. Jeden cały, drugi w częściach" :D
 

AAnnggeelliikkAA

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2006
Posty
336
Punkty reakcji
0
Ja też uwielbiam motory a szczególnie jak są jakieś wyścigi lub pokazy...Nie odpuszcze ich...:D
A mój kumpel to tak samo jak Ty Battlefield..mało co mu oczy na wierch nie wyskoczą:lol:
 

zuzol12

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2007
Posty
758
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
MA ktoś taką pasję ?? Ja bez nich żyć nie potrafię, jak jedzie motor to wszystkie włosy mi się jeżą, a te uczucie przyspieszania na wolnym powietrzu jest powalające. Jazda na motorze jest lepsza niż sex :D

Nie sądze aby to było lepsze niż sex :D
 

Battlefield

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2006
Posty
281
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
ZG
Sądziłem że mam większe grono maniaków 2 kółek :/ Co jest ludzie wolicie rysunki, psy, karty, znaczki, monety od tych najlepszych, najwspanialszych, najX100000000 maszyn o_O.
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
40
Miasto
Polska "b"
No ja miałem już parę motrów ale same MZ,WSK-i,JAWY ale jak wypalą saksy w lecie to pomyśle nad jakimś hornetem czy fzr-em,dobrze że już tanieją te sprzęty
 

Battlefield

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2006
Posty
281
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
ZG
No hornet :D jest piękny :) fazery ponoć się psują i są nie wygodne, szwagier chciał sobie kupić ale zrobił wywiad i wyszło.
 

Battlefield

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2006
Posty
281
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
ZG
No dokładnie cały świat kręci się wokół mamony, ale jak go już będziesz mieć ..... :D
 

Blackowa

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2007
Posty
946
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Śrem k/Poznania
Nie jest nic dziwnego, że facetowi się włosy jeżą...ale kobiecie? :rumieniec: Nigdy nie jeżdzilam... marzy mi się przejażdżka... oby się kiedyś spełniło to marzenie, bo jeszcze trochę a zwariuję
 

karolina1994

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2007
Posty
152
Punkty reakcji
0
Miasto
--------
Ja też kochammm jazdę na motorze. To jest coś wspaniałego, cudownego.

Ja uwielbiam Yamahe (FJ1200) ale inne tez
 
Do góry