Motocykle!!!

ajni

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2005
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Podkarpacie
Twarda sztuka z ciebie. To jest ciężki sprzęt. ALe bradzo fajny i wygodny turystyk. Nie da się zgubić plecaczka po drodzo jak to na innych maszynach bywa.
 

lady

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2005
Posty
83
Punkty reakcji
0
Twarda sztuka z ciebie. To jest ciężki sprzęt. ALe bradzo fajny i wygodny turystyk. Nie da się zgubić plecaczka po drodzo jak to na innych maszynach bywa.

ostatnio mialam honde magne ...uwielbialam ja ale niestety musialam sprzedac :(

juz nie moge sie doczekac nastepnego motocykla i kiedy wloze moja ukochana ramone! :)
 

krowusia

psikus
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
534
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Częstochowa
Hmmmmm....mój ukochany kuzyn ma ścigacza...Suzuki RF 600 i teraz ja sprzedaje i kupuje cosik mocniejszego.
Na poczatku jazda z nim sprawiała mi ogromna frajde....ale już nie tak bardzo jak kiedyś. Teraz zaczynam się bardzo o niego marwić jak widze że gdzieś wyjeżdża....boję się zwyczajnie że już nie wróci.Mam potwrone przeczucia :( A on bardzo ostro jeździ, i zaczyna robić róźne wygibasy na motorze....
Popatrzeć mogę na nie jeden motór ale nie ma już we mnie takiej ekstytacji jak kiedyś...:(
 

lady

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2005
Posty
83
Punkty reakcji
0
ja nie uznaje brawurowej jazdy...ja jezdze szybko ale i madrze bo chce dojechac do celu i jeszcze mamtyle miejsc do zwiedzenia.. a ty sproboj przemowic kuzynowi do rozsaku, zeby troche wychamowal, ja mam kolege ktory stracil noge w wypadku na motorze, ma proteze i jezdzi dalej. wg mnie to nierozsadne tymbardziej ze on nie jezdzi tylko szaleje.pozdrowka
 

krowusia

psikus
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
534
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Częstochowa
On hmm jest dobrym kierowcą, miał już w tym zasługi nawet[lecz nie w motocyklach] ..Już tyle razy próbowałam a on na złość gada o tym jak to ost. "postawił na koło", siedział na bakui czy "płynał" na motocyklu ehh :( On się zachowuje tak nie odpowiedzialnie bo mu kobitki brak która by go przytęperowała [sam to przyznaje...] Ja nic nie mogę :(
 

ajni

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2005
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Podkarpacie
Trzeba mu znaleeźć kobiete to się uspokoi. Kobiety jakoś tak dziwnie działają na mężczyzn. :D Sam tez szaleje i nie powiem już kilka razy miałem śmierć przed oczyma a mam tylko 251. Myślałem żeby kupić sobie coś większego ale wole nie bo jak mnie poniosą emocje to się chyba zabije. A dobra kibita to raj na ziemi.
 

ajni

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2005
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Podkarpacie
Życie to nie telennowela to jest wojna. Ale nie ma się co za bardzo przejmować życiem i tak nie wyjdziemy z niego cali. :]
 

ajni

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2005
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Podkarpacie
Odczucia przy prędkościach
60- za wolno
100- w sam raz główną drogą
120- zaczynasz czuć ściąganie kasu z głowy
200- jest fajnie nawet bardzo, linia przerywana nie istnieje
250- pasażer ma problem (o ile ma odwage jechać)
300- miej mnie Boże w swej opiece
A tak jakoś mi się nudzi.
 

krowusia

psikus
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
534
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Częstochowa
Ja najewięcej jechałam 200km/h jako plecak......... Bardzo trzęsło i zachciało mi się siusiu a te wibarcje od silnika Łooo!!! Nikomu nie życzę jazdy na moto jak mu się siusiu chce.... :D
 

ajni

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2005
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Podkarpacie
A na jakim sprzęcie jechałaś?? A z siusianiem to dopiero się chce jak się zsiądzie z motoru, w czase jazdy można wytrzymać troche. Pozdrówka dla krowusi :)
 

krowusia

psikus
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
534
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Częstochowa
Ja jechałam na Suzuki Rf 600 mnie sie chciało podczas jazdy:/ Niestety teraz mój brat zmiena na COŚ mocniejszego.Grozi mi R1 :/ :/ :/
Dziękuję za pozdrowienia i nawzajem :D
 

CinEk

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
43
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
nie ważne z kąd pochodzisz, ważne dokąd zmierzasz.
:) A ja najszybciej jako plecak jechałem 270 km/h na kawasaki ZX9R i naprawde to była ostra jazda (życze wszystkim takich przeżyć). osobiscie nie posiadam nic szczególnego bo Jawę TS350, chociaż zbieram kase na CBR 600 F4, moze mi sie uda :)) POZDRAWIAM wszystkich zmotoryzowanych i tych którzy dopiero planują zakup motocykla :eek:k:
 

Adaspiano

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2005
Posty
128
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Łomża
Niestety nie miałem okazji jechać 270 km/h na motocyklu, ale już 220 km/h było wystarczające jak dla mnie :] Wrażenia, Superrrr !!!! A w przyszłosci mógłbym mieć np. Ducati 999R albo MV Agusta F4 Tamburini :)
 

Adaspiano

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2005
Posty
128
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Łomża
Właśnie, każdy ma swój gust, dla mnie to świetne sprzęty. Również pozdrawiam :)
 

bananowa=)

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2005
Posty
2
Punkty reakcji
0
Osobiscie podobaja mi sie scigacze nie zadne inne motory tylko one sa :cenzura: chociarz w mojim miescie wszyscy sie dziwa ze dziewczyna chce motor. Nikt nie ma motoru(chodzi o dziewczyny w mojim miescie) chociarz jestgem zamloda to i tak chce kupic podobno sa jakies co maja silniko o pojemnosci 50km3 to mozna na karte motorowerowa
 

Pastyl

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2006
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Jarosław
jazda na szybkim motorze jest nie do opisania, za pare miechow planuje kupic suzuki gsx 600r (jestem szalony) i juz sie boje
 
Do góry