Mosh i Pogo

Mosh czy pogo?

  • Pogo

    Votes: 6 100,0%
  • Mosh

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    6

Scorp

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2007
Posty
129
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław
---

MY RYCERZE POGO
Gdy dostane w moshu z glana
To impreza jest udana
Gdy dostana z adidasa
To impreza pierwsza klasa
Bardzo fajnie dostac z buta
Jeszcze lepiej byc oplutym

Bardzo lubie z lokcia dostac
Gdy pod scena chce se postac
Gdy mi ktos wyleje piwo
To naprawde jest mi milo
Kiedy mokre mam ubranie
Wtedy jestem w blogim stanie

To punkowa jest impreza
Dla sofciarzy miejsca nie ma

---

Mosh ;)
 

Scorp

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2007
Posty
129
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław
Ja ze swojej strony polecam najpierw poznać oba "tańce" przed wygłaszaniem opinii, bo jak sądzę to wielu z was nigdy w życiu nie moshowało.
Naprawdę - świetna sprawa. Mnóstwo adrenaliny, poczucie hmm... wspólnoty ( leżysz - podnoszą , dostajesz po ryju - przepraszają [ zazwyczaj ;P ] ) A uszczerbki na zdrowiu ? Hmmm... No pozostaje mi tylko zacytować jeszcze raz zespół Castet :

To punkowa jest impreza
Dla sofciarzy miejsca nie ma


Cheers
 

100years

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2008
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
32
jacobbs naprawdę... podziwiam XD ogolnie fajny pomysł pogować w fontannie :D w budce telefonicznej jeszcze nie próbowałam XD pogo czasami wygląda strasznie, lecz da sie przyzwyczaić... ehh aktualnie mam bolesny brak pogo :( na ostatnim koncercie wyszłam wczesniej... pijani skini i takie tam mendy robili sobie zabawe.... to juz nie było takie bezpieczne jak przy typowym pogo. z tego co wiem rozniesli potem cały pub! dobrze, ze wyszłam wczesniej :p
 

effela

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Pogo kocham:)Czekam tylko zeby iść na jakiś koncercik;P
 

Heretyk8

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
52
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Pogo fajna sprawa i uwielbiam tą fajną rzecz ze ludzie podnoszą jak się upadnie i w ogóle szacunek ;) (choć nie zawsze niestety). A co do pogo fontannie to faktycznie świetny pomysł był i aż żałuję teraz e się do was nie przyłączyłem wtedy :p
 

smalec17

Księciunio Tomasz! :o)
Dołączył
6 Kwiecień 2007
Posty
828
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Breslau
Jacobbs.. byłeś na PP we wrześniu? Tam była taka mała menda w czerwonych glanach i irokezem co wszystkich kopała. Na PRLu też była.. ale ktoś jej strzała w morde zafundował i był spokój :D

Pogo.. ahh.. w tamtym tygodniu potańcówka była.. :D
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Byłem byłem. O tej punkówie pisałem w innym temacie już. Ale faktycznie na PRL-u jakaś spokojniejsza była niż na PP :D
 

Szczurowa

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2008
Posty
85
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Ciechanów
To zależy... :) Ale ogólnie uwielbiam, na każdym koncercie ludzie dają z siebie wszystko, i bywa śmiesznie. To jest niesamowicie solidaryzujące, później się na ulicy kojarzy ludzi, którzy cię podeptali i od razu więcej znajomych ;). Ale jak ktoś się przewróci to mogiła... No, i jak już ktoś wcześniej wspomniał- jeśli w tłumie jest były chłopak to trzeba się mocno starać żeby się o niego nie obić.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Ale jak ktoś się przewróci to mogiła...
Właśnie, że nie. Jeśli się przewracasz to ktoś napewno wyciągnie rękę w Twoją stronę i Cię podniesie ;)
 

Anarchista

ni ma
Dołączył
28 Sierpień 2007
Posty
649
Punkty reakcji
1
Reka to swoja droga , jak sie przewrocisz to robi sie morze czerwone wokol ciebie :D
 

Anarchista

ni ma
Dołączył
28 Sierpień 2007
Posty
649
Punkty reakcji
1
Ze wszyscy sie odsuwaja , by cie nie podeptac ;) Z tym morzem czerwonym to chodzlo o to ,ze jak w biblijnych bajkach Mojrzesz kazal morzu sie rozstapic :D
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
No faktycznie :D Niezła jazda była na Wackenie (festiwal metalowy). Tam tłum dzielił się na dwie części, które na znak ruszały na siebie całym impentem i zderzały się na środku i robiła się piękna kilkutysięczna fala pogujących ciał. Potem całość się rozchodziła i zbierało się podeptanych i połamanych :D
 
Do góry