monitoring w sklepie

M

magiczna

Guest
No to jest ciekawe w tym pakiecie, że jak coś się stanie to nie dość, że dostaniemy zwrot pieniędzy, to jeszcze przyjadą i nam pomogą
 

kometon

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2009
Posty
203
Punkty reakcji
1
Dokładnie fajna opcja, bo pierwsza reakcja po jakiejś niemiłej niespodziance to panika, a tak od razu możemy bezpłatnie skorzystać z pierwszej pomocy.
 
A

Alek06

Guest
Dokładnie fajna opcja, bo pierwsza reakcja po jakiejś niemiłej niespodziance to panika, a tak od razu możemy bezpłatnie skorzystać z pierwszej pomocy.
A czy ktos z Was orientuje sie jak to jest z zakupem tego ubezpieczenia i ze składka ?
Płaci sie raz na rok czy miesiecznie ?
 

kometon

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2009
Posty
203
Punkty reakcji
1
Proponuję zajrzeć na stronę plannażycie tam jest fajnie wszystko rozpisane ze wszelkimi szczegółami.
 

WujekSamoZuo

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2010
Posty
254
Punkty reakcji
1
Mnie się wydaje, że wręcz przeciwnie zadziała obecność kamer - nie sądzę, żeby kogokolwiek one prowokowały. Myślę, że co najwyżej będą sprawiały, że ktoś będzie bał się wyrządzić ewentualną szkodą. Myślę, ze nie masz się czego obawiać. Montuj spokojnie :)
 

wiśnia9000

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2010
Posty
41
Punkty reakcji
0
Z tym monitoringiem to bardzo dobry pomysł- sama się kiedyś nad tym zasatanawiałam ale na razie mnie na to nie stać- mam zamiar powrócić do tego pomysłu w niedalekiej przyszłosci. Jak się na coś ciężko pracuje to chyba ważne jest by nalezycie o to dbać
 

=MiLi=

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
285
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Łódź
ZAPRASZAMY DO NASZEGO SKLEPU MDSK

W naszej ofercie między innymi domofony, unifony, wideodomofony, kamery, cctv, zaczepy, zasilacze, zestawy, napędy bram, podsłuchy, rejestratory, mikro urządzenia i inne zabezpieczenia elektryczne i elektroniczne.

Kupując w naszym sklepie wybierasz:
- Zakup w profesjonalnej Firmie -
- Fachową obsługę -
- Pomoc Techniczną (również po zakupie) -
- Dowód zakupu (Paragon lub Faktura) -
- Możliwie najszybszą wysyłkę -
- Gwarancję realizacji zamówienia -
- Gwarancję i serwis -

Zapraszamy na www.e-mdsk.pl i www.MikroSklep.com.pl
Łódź, ul. Narutowicza 25
Pn-Pt
9:00 - 17:00

Domofony, unifony, videodomofony, rejestratory, kamery, cctv, telewizja przemysłowa, telefony, telefony retro, napędy bram, zaczepy, zestawy, laskomex, urmet, cyfral, kamtek, lockpol, amplyvox.
 

onawch

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2010
Posty
16
Punkty reakcji
0
ja mam spore : ) mamy kamere policyjną przy oknie plus dwie zwykłe nieobracalne z rzutem na chodnik, wszystko dlatego ze łobuzy auta rysowały. przede wszystkim dobry rejestrator to bardzo ważne najlepiej taki na kilka dysków my mieliśmy fart kupilismy na allegro za 2500 zł maszyne wartą 8k :p.
 
M

marcin.ch

Guest
UWAGA zanim zakupisz profesjonalny sprzet do monitoringu rozejrzyj sie za programami zmieniajacymi twoja kamerke internetowa w kamere przenyslowa
mozesz ogladac obraz w telefonie czy laptopie na zywo i dodatkowo zrobic ze zwojej kamery czujnik ruchu
naprawde wystarczy poszukac i zaoszczedzisz kupe kasyt Pozdrawiam
 

antonek

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Jeśli chodzi o systemy alarmowe to polecam firmę ISA s.c. montaż alarmów Łódź, a na ich stronie znaleźć można cennik za systemy (wraz montażem).

planuję z ojcem zamontować kilka kamerek w sklepie i przy samym jego wejściu, macie jakieś doświadczenia z tego typu urządzeniami? trochę martwię się, czy nie prowokują przeciętnych chuliganów?
wyczytałam na tym forum kilka pozytywnych opinii o sklepie delta.poznan.pl , czy myślicie, że rzeczywiście warto zwrócić się do nich o fachową poradę?
z góry dzięki za każdy odzew :)

Alarm to jedno, ubezpieczenie drugie. Myślę, że jedno i drugie jest konieczne. Ubezpieczenie na kradzież na mniejszą sumę niż od pożaru - wynieść wszystkiego jak masz alarm nie wyniosą za to pożar zniszczy wszystko. Ja tak ma u siebie w sklepie z zabawkami ZABAWKOWNIA
 

kometon

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2009
Posty
203
Punkty reakcji
1
Jak chociażby powódź ubiegłoroczna pokazała , solidna polisa , jako ochrona naszych domów, biznesów itd. to podstawa.
 

takedown

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam forumowiczów.

Szczeze mowiac nie doczytałem wszytkich postów ale sam ostatnio przechodziłem przez problem montazu monitoringu w swoim sklepie.
Wybrałem instalacje z 4 kamerami takie żeby działały również w nocy, zapłaciłem z tego co pamiętam 4100 netto, może nie najtaniej ale jestem zadowolony z efektu. Mam ustawioną detekcje ruchu, i archiwum ok 3 miesięcy. Moge też podglądac monitoring przez internet. System zamontowałem w przypadkowej firmie znalezionej w internecie VITIS-IT i jestem zadowolony. Tu jest link do ich cennika monitoringu z montazem i do do strony z zestawami do monitoringu.
 

Krzysztof79

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Widzę, że jest duże zainteresowanie tym tematem, więc napiszę jak znaleźć informacje dot. tego jak stworzyć monitoring sklepu, co kupić z przykładami i pozdrowienia dla "zielonych" :)

Na początek to może polecę artykuł, w którym jest ogólnie opisane na co należy zważać przy doborze sprzętu do monitoringu (w tym przypadku domu jednorodzinnego, ale tak naprawdę to jest b. podobny zestaw więc atykuł może pomóc):

http://www.kamery.pl...orodzinnego.htm

Znalazłem też już kompletny zestaw do monitoringu firmy, można by jeszcze pokusić się o podwojenie liczby kamer ale to już zależy indywidualnie od osoby i miejsca

http://www.kamery.pl...ring-sklepu.htm
 
W

Wolowitz

Guest
Ja mam cała firmę w monitoringu i dzięki temu mam pełną kontrolę nad swoimi pracownikami. Wiem kiedys rzetelnie pracują, a kiedy po prostu marnują czas i mój potencjalny zysk
 

AdaWalcz

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2014
Posty
18
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Wrocław
Jakiś czas temu orientowałam się w kwestiach monitoringu ip, chciałam założyć monitoring przed domem i w pokoju dziecka, aby mieć podgląd na żywo. Kompletny zestaw monitoringu ip kupiliśmy w sklepie dmtrade marki Spacetronik: dmtrade.pl/k212,monitoring.html
, sklep mieliśmy już sprawdzone wcześniej, więc byłam pewna, że w dobrej cenie dostanę dobrej jakości sprzęt.
 

jolka100

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2014
Posty
26
Punkty reakcji
0
W naszym domu monitoring montowała firma Rett-Pol. Z pewnością pomogą Ci dobrać coś dopasowanego do Twoich potrzeb. My jesteśmy bardzo zadowoleni z ich usługi.
 
J

jagnam

Guest
Ja jestem właścicielką małego sklepu i jakiś czas temu zamontowałam sobie monitoring. Zauważyłam,że mam o wiele mniej kradzieży. Po prostu jak ludzie widza kamerki to czują pewien respekt oraz boją sie coś ukraść. Oczywiście nie wszyscy bo zawsze znajdzie sie jakiś złodziej ale i tak różnica w ilości skradzionych przedmiotów jest znaczna.
Monitoring zamawiałam przez internet. Konkretnie tutaj:
http://ivel.pl/i7,monitoring-domu.html- w sklepie pracują bardzo ogarnięci ludzie, którzy naprawdę znaja sie na tym co polecają tak więc możecie śmiało się z nimi skontaktować i cos powinni Wam doradzić.
 
K

Kamil Brz

Guest
A jaki konkretnie zestaw polecacie do zamontowania w sklepie samoobsługowym? Jakie to mogą być koszta z tym związane i czy trudny jest montaż takiego monitoringu.
 
M

martinx

Guest
Konkretnych zestawów szukaj u dostawców tego typu rozwiązań. Pamiętaj, aby kamery były najlepiej zmiennoogniskowe - one są obecnie najpopularniejsze. Kolejna kwestia to rejestrator. Nie wiem ile planujesz montowąć tych kamer, ale te kilka terabajtów to minimum. Mimo, że obraz jest kompresowany "w locie" to przy wielogodzinnym nagrywaniu tego miejsca po prostu zaczyna brakować najzwyczajniej w świecie... Skonsultuj się z kimś.
 
Do góry